Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

22.05.2016

Dom omladine: Programi

Prvi Prvi na Skali
http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/clanci/dom/roditelji/dozivotni-zatvor-za-ubice-dece.html http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

JUN

Četvrtak 2. jun, 21:00
Klub-galerija
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA
Ulaz slobodan

Subota 4. jun, 22:00
Bašta
Koncert: RITAM NEREDA (Novi Sad)
Ulaz: 500 din

Nedelja 5. jun, 11:00
Učionica na spratu
Radionica: Škola devete umetnosti “Svet stripa”

Četvrtak 9. jun, 21:00
Klub-galerija
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA
Ulaz slobodan

Subota 11. jun, 22:00
Bašta
Koncert: DEAD JOKER (Kragujevac), DEADLY MOSH (Kragujevac), HIT BY PAIN (Čačak), ZBEDEM (Čačak)
Ulaz: 250 din

Nedelja 12. jun, 11:00
Učionica na spratu
Radionica: Škola devete umetnosti “Svet stripa”

Četvrtak 16. jun, 21:00
Bašta
Arsenalizacija - Koncert i promocija: ROK MUZEJ; BESTBEAT (Beograd) i VLADA DŽET BEND (Beograd)
Ulaz slobodan

Nedelja 19. jun, 11:00
Učionica na spratu
Radionica: Škola devete umetnosti “Svet stripa”

* * *

MAJ

Petak 13. maj, 22:00
Klub–galerija
Koncert: VAMPIRI (Beograd)/Ulaz 500 din.

Subota 14. maj, 22:00
Klub–galerija
Koncert: NORTHERN REVIVAL (Novi Sad) i MOTORCHARGE (Kragujevac)/Ulaz 200 din.

Subota 14. maj, , 20:00
Scena Slavica Slaja Urošević
GREBANJE ILI KAKO SE UBILA MOJA BAKA - premijera

DETALJNIJE

Nedelja 15. maj, 11:00
Učionica na spratu
Radionica: Škola devete umetnosti “Svet stripa”
Predavači: Goran Milenković i Milan Jovanović
Gosti: Nenad Pejčić i Igor Krstić

Nedelja 15. maj, 20:00 
Scena Slavica Slaja Urošević
GREBANJE ILI KAKO SE UBILA MOJA BAKA
prva repriza (predstava Dramskog studija)

DETALJNIJE 

Četvrtak 19. maj, 21:00
Klub-galerija
Koncert: Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Subota 21. maj
Galerija Doma
NOĆ MUZEJA U DOMU

DETALJNIJE

Nedelja 22. maj, 11:00
Učionica na spratu
Radionica: Škola devete umetnosti “Svet stripa”

Nedelja 22. maj, 17:00
Scena „Slavica Slaja Urošević“
KNJIGA O DŽUNGLI
predstava Dečije pozorišne radionice

DETALJNIJE

Nedelja 22. maj, 20:00
GREBANJE ILI KAKO SE UBILA MOJA BAKA
predstava Dramskog studija

DETALJNIJE

Ponedeljak 23. maj, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert: POKERFACE (Moskva) i MADVRO (Smederevo)
Ulaz 250 din

Četvrtak 26. maj, 21:00
Klub-galerija Doma
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA
Ulaz slobodan

Subota 28. maj, 17:00
Scena „Slavica Slaja Urošević
KNJIGA O DŽUNGLI
predstava Dečije pozorišne radionice

Subota 28. maj, 20:00
GREBANJE ILI KAKO SE UBILA MOJA BAKA
predstava Dramskog studija

DETALJNIJE

Nedelja 29. maj, 11:00
Učionica na spratu Doma
Radionica: Škola devete umetnosti “Svet stripa”

* * *

APRIL 2016.

Petak 1. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert: KOALICIONI SPORAZUM (pank, Gornji Milanovac)
Ulaz 300 din (pretprodaja)

Subota 2. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert: JORGOVANI (pank, Ćićevac/Beograd), VRLJIKA (Gornji Milanovac)
Karte se mogu nabaviti na ulazu na dan koncerta

Utorak 5. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert Arsenalizacija: Jamm Session (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Četvrtak 7. april, 22:00
Klub-galerija Doma
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Petak 8. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert Arsenalizacija: POPEČITELJI (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Subota 9. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert: SICKSOUL (Šabac)
Karte se mogu nabaviti na ulazu na dan koncerta

Utorak 12. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert Arsenalizacija: Jamm Session (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Četvrtak 14. april, 22:00
Klub-galerija Doma
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Subota 16. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert Arsenalizacija: LUR (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Utorak 19. april, 22:00
Klub–galerija Doma
Koncert Arsenalizacija: Jamm Session (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Četvrtak 21. april, 22:00
Klub-galerija Doma
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Petak 22. april, 22:00
Klub–galerija Doma
DJ Arsenalizacija: MOJO III (DJ SHOOMADISCO, Kragujevac)
Ulaz slobodan

Subota 23. april, 22:00
Klub–galerija Doma
DJ Arsenalizacija: EPILOG (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Utorak 26. april
Klub–galerija Doma
Koncert Arsenalizacija: Jamm Session (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Četvrtak 28. april
Klub-galerija Doma
Koncert: Javni čas škole rok muzike OKTAVA (Kragujevac)
Ulaz slobodan

Subota 30. april
Klub–galerija Doma
DJ Arsenalizacija: VESELE OSAMDESETE (Kragujevac)
Ulaz slobodan

DOM OMLADINE SAJTFB STRANA, TVITER 


ppns - modli

APELI


PPNS/KG VODIČ

PPNS/RADION

PPNS/RADION - UKINUTE EMISIJE

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar