Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement

 
 

Događaji

30.06.2020

Kalendar događaja u Kragujevcu

Prvi Prvi na Skali
http://www.vfphysical.rs/ http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://prviprvinaskali.com/clanci/dom/roditelji/amber-alert-da-li-ces-pomoci-ako-znas-da-mozes.html http://prviprvinaskali.com/clanci/kg-vodic/prestoni-kragujevac.html http://prviprvinaskali.com/clanci/kg-vodic/sumadija-i-pomoravlje-dusa-srbije.html http://prviprvinaskali.https://prviprvinaskali.com/strane/donacije-i-sponzorstva.html

PREPORUKA SADRŽAJA PPNS

KG VODIČ

NASLOVI IZ BIBLIOTEKE
PRVI PRVI NA SKALI Podrska PPNS

Позориште за децу Крагујевац
PRVI PRVI NA SKALI Podrska PPNS

GALERIJA PPNS - 2014-2020

Donacija za udruzenje PRVI PRVI NA SKALI 2020

AKTUELNE IZLOŽBE
  • Legat Nikole Koke Jankovića - Izložba crteža i akvarela "Pejzaži: urbani i ruralni"
  • Narodna biblioteka - Izložba "Tolstoj i Dostojevski u srpskoj kulturi"
  • Kuća Đure Jakšića - Izložba Jugoslava Vlahovića
  • Dom omladine - Izložba fotografija meseca (januar-april 2020), do 20. juna
  • Galerija Rima - Izložba Aleksandra Dimitrijevića, do 22. juna
  • Galerija Mostovi Balkana - Zbirka međunarodnog bijenala umetnosti minijature, do 23. juna
  • Kontakt galerija i galerija SKC - Izložba "Mladost u šezdesetim", do 30. juna
  • Narodni muzej - Izložba "Prvo i drugo stanje disanja, ritam i prirodni procesi" Milice Antonijević i Dušana Novakovića, do 31. jula
DOGAĐAJI U KRAGUJEVCU

JUN 2020

30. 06.
21:00

Letnja scena SKC Projekcija: Zemlja meda (Honeyland)

30. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene - otkazano!

27. 06.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Dobra Genetika + Cactus Fields

27. 06.
20:00 

Veliki park Koncert: Mladi talenti pevaju i sviraju

27. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene - otkazano!

26. 06.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija - Koncert: Ivan Jegdić/Dram

26. 06.
21:00

Letnja scena SKC Otvorena proba dramske sekcije

26. 06.
21:00

Veliki park Koncert: Vibe

25. 06.
20:00

Prva jragujevačka gimnazija Koncert: Kraljevski gudači Sv. Đorđa i Uroš Dojčinović

25. 06.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba slika Ilije Paunovića, do 4. jula

25. 06.
18:00

Narodna biblioteka Obeležavanja Dana Izraela: Predavanje "Savremena izraelska kulturna scena" - Majan Ben Tura - otkazano!

25. 06.
18:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56)

Izložba slika "Samoizolacija" Branka Petrašinovića - otkazano!

24. 06. 
19:00

Kuća Đure Jakšića Predstavljanje dobitnika nagrade "Đura Jakšić" (2019): Dragan Jovanović Danilov

24. 06.
19:00

Letnja scena SKC Predstavljanje knjige pesama "Konfabulacije" - Marija Dragnić

23. 06.
22:00

Veliki park Koncert: Nikom ništa

23. 06.
21:00

Letnja scena SKC Projekcija: Naše majke (Our Mothers)

23. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Negri - otkazano!

22. 06.
22:00

Dom omladine
Džez ponedeljak

22. 06.
22:00

Veliki park Koncert: Rumble

22. 06.
08:00

Narodna biblioteka Obeležavanje Dana biblioteke - prodajna izložba knjiga, do 27. juna

21. 06.
22:00

Letnja scena SKC Svetski dan muzike: Fanki đir - muzka Dina Dvornika - odloženo!

20. 06.
22:00

Dom omladine Koncert: The Doors Ridersa

20. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir - otkazano!

20. 06.
20:00

Knežev arsenal

Koncert: Zdravko Čolić u Kragujevcu - odloženo za 22. avgust

20. 06.
17:30

Stadion "Čika Dača" Fudbal: Radnički 1923-Zemun, 30. kolo PLS

20. 06.
17:00

Đački trg Besplatan trening - Aktivnija Srbija

20. 06.
12-18:00

Artium Dan muzike

20. 06.
__:__

Veliki park

Košarkaško prvenstvo Srbije ’3x3"

20. 06.
09:30

Šumadija sajam Nacionalna izložba pasa svih rasa "Kragujevački pobednik 2020"

20. 06.
08:30; 09:45; 18:45; 20:00

Bazen SPD Radnički Vaterpolo: Finale Prvenstva regiona za juniore Šabac-Valis; Radnički-Nais; Nais-Šabac; Radnički-Valis

19. 06.
22:00

Kulturni centar UMMUS Svirka: Crack Fox trio

19. 06.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija - Koncert: Swamp

19. 06.
21:00

Letnja scena SKC Dokumentarna predstava: San o Mileni - o Mileni Pavlović Barili

19. 06.
21:00

Veliki park Bioskop na otvorenom: Veče izraelskog filma

19. 06.
19:45; 21:00

Bazen SPD Radnički Vaterpolo: Finale Prvenstva regiona za juniore Radnički-Šabac; Valis-Nais

19. 06.
19:00

Kuća Đure Jakšića

Izložba i predstavljanje knjige "Sto za vino" Jugoslava Vlahovića

18. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

18. 06.
17:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56) Književno veče povodom obeležavanja Svetskog dana Sunca

17. 06.
20:00

Artium Predstavljanje knjige "Male boginje" Sanje Domazet i Slavka Kruniċa

17. 06.
19:00

Narodni muzej Izložba "Prvo i drugo stanje disanja, ritam i prirodni procesi" Milice Antonijević i Dušana Novakovića, do 31. jula

17. 06.
19:00

Letnja scena SKC Autorski portret: Eva Rančić

16. 06.
20:00

Kontakt galerija i galerija SKC Izložba "Mladost u šezdesetim", do 30. juna

16. 06.
19:00

Veliki park Koncert: CZNTK Abrašević

15. 06.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: SinKopa Funk

15. 06.
19:00

Dom omladine Izložba fotografija meseca (januar-april 2020), do 20. juna

15:06.
19:00 

Veliki park Koncert: CZNTK Abrašević

15. 06.
18:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56) Predstavljanje knjige "Blagoslovi za Vanju" Ivane Ramović

14. 06.
21:00

Veliki park Šumadijski bluz i džez festival: Iva Paunović kvintet, Dragons Fuel Schime

14. 06.
12:00

Pivarski park Fudbal: Pivarski mini kup

14. 06.
08:00

Šumaričko jezero Prvenstvo Srbije u kros triatlonu

13. 06.
21:00

Veliki park Šumadijski bluz i džez festival: Oktava, Easy blues band, The Highlanders

13. 06.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija: Shoomadisco

13. 06.
17:00

Pozorište za decu Pozorište u dvorištu: Predstavljanje knjige "Od čitanja se raste", kreativna radionica, kviz

11. 06.
19:00

Mali likovni salon Izložba Jelene Krstić Andabaka, do 17. juna

09. 06.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - "Visoke potpetice"

09. 06.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Naslednice (The Heiresses)

09. 06.
12:00

Kuća Đure Jakšića Svečano otvaranje Kuće

08. 06.
17:30

Stadion "Čika Dača" Fudbal: Radnički 1923-Grafičar, 28. kolo PLS

04. 06.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Zbirka međunarodnog bijenala umetnosti minijature, do 23. juna

03. 06.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Amy LaVere & Will Sexton (SAD)

02. 06.
19:00

Narodni muzej Multimedijalna izložba 13 umetnika "Trajanje"

02. 06.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ženidba i udadba - Knjaževsko-srpski teatar (repriza)

01. 06.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Amy LaVere & Will Sexton (SAD)

01. 06.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Devetstopetnaesta - NP Niš, Kruševačko pozorište i CZK Vuk Karadžić, Loznica (repriza)

STRANICA KOJA SE ČUJE - ZORAN MODLI
PRVI PRVI NA SKALI KRAGUJEVAC FB STRANATVITERINSTAGRAM

PRVI PRVI NA SKALI Podrska PPNS


ARHIVA

MAJ 2020

30. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ženidba i udadba - Knjaževsko-srpski teatar

30. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Cvrčak i mravi

29. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Devetstopetnaesta - NP Niš, Kruševačko pozorište i CZK Vuk Karadžić, Loznica

29. 05.
19:00

Galerija Rima Izložba Aleksandra Dimitrijevića, do 22. juna

28. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Žuti taksi (1997)

28. 05.
12:00

Narodna biblioteka Otvaranje izložbe "Tolstoj i Dostojevski u srpskoj kulturi" i Ruskog kutka

27. 05.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Alberto Lopez Quintet (2014)

27. 05.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Ah, taj zmaj

27. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Profesionalac - Kraljevačko pozorište (repriza)

26. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Profesionalac - Kraljevačko pozorište

26. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ne igraj na Engleze - Beogradsko dramsko pozorište (repriza)

25. 05.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Alberto Lopez Quintet (2014)

25. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Radnička hronika - Narodno pozorište, Republike Srpske (repriza)

23. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ne igraj na Engleze - Beogradsko dramsko pozorište

23. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Lepotica i zver

22. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Radnička hronika - Narodno pozorište, Republike Srpske

21. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Žak ili pokornost (1998)

20. 05.
21:00

SKC - na RTK Koncert: VIS Limunada 

20. 05.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Hrabri olovni vojnik

20. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Sumnjivo lice - Narodno pozorište, Sombor (repriza)

19. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Sumnjivo lice - Narodno pozorište, Sombor

18. 05.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: VIS Limunada 

16. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Svemironična bajka

14. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Pukovnik ptica (1999)

13. 05.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Barselona Gipsy Klezmer Orchestra

13. 05.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Čarobna noć

09. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Put po svetu na trotinetu

07. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Kralj Ibi

06. 05.
23:00

Đurđevdanski koncert - na RTK Snimak koncerta iz 2019.

06. 05.
21:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Briši od svoje žene (2020)

06. 05.
17:45

Pozorište za decu - na RTK Goli kralj

06. 05.
17:30

Mostovi Balkana - na RTK XVI Prolećna izložba - do 26. maja

06. 05.
17:00

Legat Nikole Koke Jankovića - na RTK
Izložba crteža i akvarela "Pejzaži: urbani i ruralni"

06. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Negri (2019), repriza

05. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Negri (2019)

05. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Bajka o mrtvoj kraljevoj kćeri (2005), repriza

04. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Hotel slobodan promet (2003), repriza

02. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Bajka o mrtvoj kraljevoj kćeri (2005)

02. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Crvenkapa i zbunjeni vuk

01. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Hotel slobodan promet (2003)

APRIL 2020


30. 04.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Era ožalošćenih

29. 04.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Eklektik orkestra

29. 04.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Hoću da budem veliki

29. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Moje bivše, moji bivši (2012), repriza

29. 04.
__:__

SKC - AFA Svetozar Marković na Fejsbuku i Instagramu Podeli radost igre (Svetski dan igre)

28. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Moje bivše, moji bivši (2012)

28. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK 12 gnevnih ljudi (2012), repriza

27. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK San letnje noći (2016), repriza

26. 04.
18:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Pevačka grupa Studenac

25. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK 12 gnevnih ljudi (2012)
25. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Magareća koža

24. 04.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Ana Ćurčin

24. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK San letnje noći (2016)

23. 04.
19:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Stilske vežbe

23. 04.
18:00

SKC - preko zum aplikacije Prezentacija: 456 godina od rođenja Vilijema Šekspira

23. 04.
12:00

Narodna biblioteka - na Fejsbuku Virtuelna izložba: Čitanje u doba korone

22. 04.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Syrinx
22. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Začarane igračke

22. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Ubiti pticu rugalicu (2013), repriza

21. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Ubiti pticu rugalicu (2013)

21. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Teza (2008), repriza

20. 04.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Syrinx

20. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Miloš veliki (2004), repriza

18. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Teza (2008)
18. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Hilperik

17. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Miloš veliki (2004)
15. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Labudovo jezero

15. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Jedan čovek, dvojica gazda (2011/2012), repriza

14. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Jedan čovek, dvojica gazda (2011/2012)

14. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Zeleni zraci (2013/2014), repriza

13. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Golubnjača (1990/1991), repriza

11. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Zeleni zraci (2013/2014)

11. 04.
17:00

Knjaževsko-srpski teatar - na Radiju Zlatousti Radio pozornica: Šekpirovi soneti, repriza
11. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Pepeljuga

11. 04.
11:00

Knjaževsko-srpski teatar - na Radiju Zlatousti Radio pozornica: Šekpirovi soneti

10. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Golubnjača (1990/1991)
09. 04.
18:00
SKC - na Jutjubu Predstava Akademskog pozorišta: Peščanik
08. 04.
21:00
SKC - na RKG Koncert: Elina Duni tri
08. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Na belu nedelju
08. 04.
18:00
SKC - na Jutjubu Koncert: Folklorni ansambl Svetozar Marković

08. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Romeo i Julija, repriza

07. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Romeo i Julija

07. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kralj Lir (1992/1993), repriza
06. 04.
18:00 
SKC - na Jutjubu Koncert: Elina Duni tri

06. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kontumac (2009/2010), repriza

04. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kralj Lir (1992/1993)
04. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Kraljević Marko

03. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kontumac (2009/2010)
02. 04.
18:00
SKC - na Jutjubu Predstava Akademskog pozorišta: Hameln
01. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Princeza na zrnu graška

MART 2020

31. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Pričaj s njom

31. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vrapčić - otkazano!

30. 03.
22:00

SKC Džez ponedeljak

28. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba - otkazano!

28. 03.
19:00

SKC

Predstavljanje knjige "Konfabulacije" Marije Dragnić

28. 03.
12:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, druga repriza

27. 03.
22:00

SKC Koncert: Dobra genetika + Kaktus Field

27. 03.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Artan Lili

27. 03.
20:00

Sala PMF Predstava: Peščanik

26. 03.
21:00

Dom omladine Koncert: Oktava

26. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene - otkazano!

26. 03.
17:00

SKC Predavanje: Danteov dan

25. 03.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

25. 03.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak; Princezin rođendan

25. 03.
__:__

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-RFK Grafičar, 28. kolo

24. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Sve o mojoj majci

24. 03.
20:00

SKC Filmski program: Naše majke

24. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ko nema u vugla, gugla - otkazano!

24. 03.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Dr Milan Pecić: Autobiografija najstarijeg pukovnika srpskog saniteta" Vladimira Krivošejeva i Ninoslava Stanojlovića - otkazano!

23. 03.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert Uroša Dojčinovića i Kraljevskih gudača Sv. Đorđa

23. 03.
18:00

SKC Predstavljanje knjige "Moja Indija" Katarine Sarić

21. 03.
20:00

SKC Otvoreni mikrofon: Međunarodni dan poezije

21. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir - otkazano!

21. 03.
12:00

Pozorište za decu Jan Bibijan

20. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Ivan Jegdić - Dram

20. 03.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Kad je dabar sreo vidru" Dušana Teodorovića - otkazano!

19. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši - otkazano!

19. 03.
18:00

SKC Projekcija dokumentarca "Zeleno zlato" i diskusija

18. 03.
19:00

SKC Autorski portret Eve Rančić

18. 03.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj

17. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Kika

17. 03.
20:00

SKC Izložba "Mladost u šezdesetim" (kolektivna), do 3. aprila

16. 03.
22:00

SKC Džez ponedeljak

16. 03.
20:00

Dom omladine Izložba pobedničkih fotografija za februar - Foto klub Kragujevac, do 16. aprila

16. 03.
18:00

Narodna biblioteka Izložba "Tolstoj i Dostojevski u srpskoj kulturi" - otkazano!

15. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan četvrti - otkazano!

15. 03.
__:__

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Kolubara, 26. kolo

14. 03.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Shoomadisco - Gradski disko 05

14. 03.
22:00

Kulturni centar UMMUS Veče flamenka: Pata Negra

14. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri - otkazano!

14. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan treći - otkazano!

14. 03.
12:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, prva repriza

13. 03.
22:00

Dom omladine The Doors Riders

13. 03.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert Gradskog kamernog orkestra Šlezinger

13. 03.
18:00; 21:00; 22:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan drugi + koncert: Dino Dvornik Experience - otkazano!

12. 03.
21:00

Dom omladine Koncert: Oktava

12. 03. 
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir - otkazano!

12. 03.
19:00

Narodna biblioteka Projekcija filma "Tragovima svedoka" - scenario i režija: Boško Milosavljević - otkazano!

12. 03.
18:00; 21:00; 22:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan prvi + Shoomadisco - otkazano!

11. 03.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

11. 03.
20:00

CZNTK Abrašević Humanitarna predstavaza Tanju Slavković: Razgovori - Duško Radović

11. 03.
18:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, premijera - otkazano!

10. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar: Visoke potpetice

10. 03.
20:00

SKC Filmski program: Naslednice 

10. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

10. 03.
19:00

Narodna biblioteka Predavanje "Critice o kraju istorije" Vladimira M. Ristića

10. 03.
11:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, pretpremijera - rasprodato

08. 03.
18:30

Hala Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Novosadska ŽKA

08. 03.
16:00

Saborna crkva

Litija sa ikonama - Nedelja pravoslavlja

07. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Alitor; Centurion; Quasarborn

07.03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene

07. 03.
19:00

TC Plaza Radionica i promocija festivala Zlatna kulisa: Kulisanje

07. 03.
19:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Spartak Subotica

07. 03.
17:00

Prostorije za mlade sa posebnim potrebama (Prvoslava Stojanović 8/9, Erdoglija) O aromoterapiji - svet eteričnih ulja

07. 03.
12:00

Pozorište za decu Šareno drvo

06. 03.
21:30

Dom omladine Larska; Reflection

06. 03.
20:00

Sala PMF Predstava Akademskog pozorišta germanistike "Krema", prva repriza

06. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Imeneo - opera

06. 03.
19:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Spartak Subotica

06. 03.
18:00

Narodna biblioteka Prezentacija projekta i promocija bibliografije "Ženski pokret 2020" Jelene Milinković

06. 03
12:00

Narodna biblioteka Izložba "Egipćani" - Istorijski arhiv Šumadije

05. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

05. 03.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba skulptura "Chain Linking" Đorđa Aralice, do 24. marta

05. 03.
19:00

Univerzitatska galerija Koncertna sezona 2020: Ivan Jotić i Natalija Mladenović

05. 03.
15:00

Pravni fakultet Tribina ’Posledice NATO bombardovanja’

04. 03.
19:00

SKC Predstavljanje romana "Antinoj 24" Nadežde Purić-Jovanović

04. 03.
18:30

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Radnički-Zemun

04. 03.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj

03. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Matador

03. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Otac

03. 03.
19:00

SKC Mesec frankofonije - Escape room i koncert francuske pop muzike

03. 03.
19:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Metaloplastika

02. 03.
22:00

SKC Džez ponedeljak: Jazzmo Trio

FEBRUAR 2020

29. 02.
22:00

SKC Koncert: The Cyclist Conspiracy + Crno dete

29. 02.
22:00

Dom omladine Koncert: Bolesna štenad

29. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Vrapčić

29.02.
18:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Topličanin

29. 02.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-OFK Žarkovo, 24. kolo PLS

29. 02.
12:00

Pozorište za decu

Kroki i prijatelji

29. 02.
10:00

Narodna biblioteka Kviz-takmičenje A100: kultura - autor Bojan Lukić

28. 02.
22:00

Dom omladine Koncert: Alek (gosti Etherstone)

28. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS MKDSL i Peđa Milutinović

28. 02.
18:00; 20:00; 22:00

SKC Projekcije: Francuski filmski karavan - Leto; Fatima; Nisam đubre

28. 02.
20:00

Artium Izložba "Sklonište" Saše Montilja, do 15. marta

28. 02.
20:00

Scena 303 (Pozorište za decu) Državni posao: Velika reforma, odložena za 20. mart

27. 02.
20:00; 22:00

SKC Projekcije: Francuski filmski karavan - Tamara; Žeronimo

27. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

27. 02.
19:00

VIŠ-e od galerije (Srednja stručna škola)

Izložba "Govor boje" - Foto klub Kragujevac, do 12. marta

27. 02.
19:00

Mali likovni salon Izložba "Objekti i instalacije" Marije Jevtić-Dajić

27. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan osmi

27. 02.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Mladi radnik

26. 02.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

26. 02.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak

26. 02.
18:00

Univerzitetska galerija Izložba grafika "Studenti sa profesorima" (FPU Beograd), do 18. marta

25. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava - Snovi

25. 02.
20:00

SKC Izložba "Dizajn enterijera i arhitektonskih sklopova", do 10. marta

25. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

25. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan sedmi

24. 02.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Jubilarni koncert Vojislava Spasića

24. 02.
19:00

Stara skupština Projekcija filma "Priče iz muzeja"

23. 02.
17:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-BKK Radnički, 19. kolo 2. LS

22. 02.
20:00

SKC Predavanje o patologiji: Kad jaganjci utihnu - Andreja Bošković

22. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene, druga repriza

22. 02.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Partizan 1963, 16. kolo 1. LS

22. 02.
12:00

Pozorište za decu Šareno drvo

21. 02.
19:00

Pravi fakultet (seminar-sala) Predavanje Aleksandre Ninković-Tašić o Tesli i Pupinu

21. 02.
19:00

SBB hala Jezero Futsal: Ekonomac-Jastrebac (Blace)

21. 02.
18:00

W&W centar (Kralja Petra I 26)

Radionica: Građansko merenje kvaliteta vazduha

21. 02.
14:00

Fakultet medicinskih nauka  Tribina za studente "Pristupačno zdravstvo gluvim i nagluvim pacijentima"

21. 02.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Borac 1926 (ČA)

20. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

20. 02.
20:00

Stara skupština Horski teatar "Vostani Serbije" -Mali Liceum i Pozorište mladih Abrašević

20. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan šesti

20. 02.
18:00

Svečana sala Univerziteta Predavanje "Pojava društvene kompleksnosti i izgradnja zajednice tokom neolitskog perioda u mikro-regiji Gornje Gruže"

19. 02.
20:00

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Mladost (Nova Pazova)

19. 02.
20:00

SKC Projekcija: Alis i gradonačelnik

19. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Striptiz - Proces teatar, Beograd

19. 02.
18:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Obilić

19. 02.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj

18. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava

18. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene, prva repriza

18. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan peti

17. 02.
20:00

Dom omladine Izložba "Fotografija godine" Foto kluba Kragujevac, do 24. februara

15. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS CD Ministar

15. 02.
20:30

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Radnički-Solaris, Regionalna A liga

15. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dan Teatra (Briši od svoje žene, premijera)

15.02.
18:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Niš, 18. kolo SLS

15. 02.
12:00

Pozorište za decu Trnova Ružica

15. 02.
12:00

Pešačka zona Svetski dan dece obolele od raka - Nurdor Kragujevac

15. 02.
12-14:00

Više lokala u gradu SMS kafenisanje - za decu obolelu od raka

14. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS BIT’s trio

14. 02.
17:00

Plato ispred Sokolane Koncert za obnovu Stare sokolane

14. 02.
13:00

Narodni muzej Izložba "Freske Kosova i Metohije", do 31. marta

14. 02.
12-14:00

Više lokala u gradu SMS kafenisanje - za decu obolelu od raka

13. 02.
21:00

Dom omladine Koncert: Oktava

13. 02.
20:00

Sala PMF Predstava: Hameln

13. 02.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: U susret Sretenju

13. 02.
20:00

SKC Veče ljubavne poezije

13. 02.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba crteža Viktorije Zdravković "IRU", do 3. marta

13. 02.
20:00

Klub kulture Artium Predavanje " Fridrih Niče: Važnost iluzije u svetu racionalnosti" - dr Nebojša Jocić

13. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan četvrti

12. 02.
21:00

Dom omladine Predstava Savremenog pozorišta "Nacija"

12. 02.
19:00

SKC Predstavljanje knjige "Crna" Ane Radulović (edicija Prvenac)

12. 02.
18:30

Narodna biblioteka Ciklus interaktivnih predavanja Ivane Retas: Promocija - ciklus malih koraka II

12. 02.
18:00

Pozorište za decu Želim da budem normalan

12. 02.
13:00

Svečana sala Rektorata Desk Kreativna Evropa Srbija

11. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava - Krvavi presto

11. 02.
20:00

SKC Projekcija: Alis i gradonačelnik

11. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan treći

10. 02.
21:00

Dom omladine Džez ponedeljak

10. 02.
20:00

Sala PMF Predstava "Totovi" 

08. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS Trio Pop art

08. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro

08. 02.
19:00

SKC Predstavljanje knjige Muharema Bazdulja "Pop književnost"

08. 02.
19:00

SKC Predstavljanje zbirke pesama "Pop književnost" Muharema Bazdulja

08. 02.
19:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Konstantin, 17. kolo 2. LS

08. 02.
12:00

Pozorište za decu Basne iz senke

08. 02.
11:00

Dom omladine Berza gramofonskih ploča

07. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS Veče YU šlagera

07. 02.
21:00

Dom omladine DJ Kici: Nacionalna klasa

07. 02.
21:00

Oblomov Svirka: Trnda

07. 02.
19:00

SBB hala Jezero Futsal: Ekonomac-Vranje, 10. kolo PLS

06. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS Bob Marley’s day

06. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

06. 02.
20:00

Sala PMF Predstava "Totovi" - odloženo za 10. 02. (20:00)

06. 02.
19:00

Mali likovni salon Izložba crteža Dragane Dragutinovića, do 26. februara

06. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan drugi

06. 02.
18:00

Univerzitetska galerija Izložba i promocija zbornika "Mati Ana Adžić (1900-1975) - duhovno čedo Vladike Nikolaja Velimirovića", do 20. februara

05. 02.
20:00

Zatvoren bazen Vaterpolo: Radnički-Solaris, Liga 6

05. 02.
20:00

Dom omladine Predstava: Moćni rendžeri ne plaču

05. 02.
18:30

Narodna biblioteka

Ciklus interaktivnih predavanja Ivane Retas: Promocija - ciklus malih koraka I

05. 02.
18:00

Pozorište za decu Ježić Žožo

05. 02.
12:00

Plato ispred Robne kuće

Borba za čist vazduh

04. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava: Rašomon

04. 02.
21:00

Sala PMF Koncert: Eklektik orkestra

04. 02.
20:00

SKC Izložba Nikole Garovića "Beleške", do 28. februara

04. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

04. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan prvi

03. 02.
22:00

SKC Džez ponedeljak: Jazzmo Trio

03. 02.
20:00

Dom omladine Izložba fotografija Zorana Lazarevića Lakija, do 3. marta

01. 02.
22:00

Dom omladine Koncert: Popečitelji

01. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Negri

01. 02.
19:30

Zatvoren bazen Vaterpolo: Radnički-POŠK, 11. kolo Regionalne A2 lige

01. 02.
12:00

Pozorište za decu Petar Pan

JANUAR 2020

30. 01.
21:00

Dom omladine Koncert škole Oktava

30. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid

30. 01.
18:00

Narodna biblioteka Koraci 2019.

30. 01.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-C. zvezda, 16. kolo SLS

29. 01.
22:00

Dom omladine Veče rok muzike

29. 01.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

29. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Milenijum srpskoslovenskog jezika i pisma" Živojina Andrejića

29. 01.
18:00

Pozorište za decu Jan Bibijan

28. 01.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - Full metal jacket

28. 01.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Osmi povjerenik

28. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ko nema u vugla, gugla

28. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Akcije - ogledalo vremena: Tragovi prošlosti" prof dr. Veroljuba Dugalića 

27. 01.
13:00

Fakultet medicinskih nauka Promocija knjige "Opekotine-osnovni principi lečenja" prof. dr Dejana D. Vulovića

26. 01.
11:30

Muzej 21. oktobar Sećanjem do nezaborava (AHAVA - Udruženje srpsko-izraelskog prijateljstva)

26. 01.
09:30; 14:00

O. š. Moma Stanojlović, Sveti Sava i Mirko Jovanović, hala Gordana Goca Bogojević Trinaesti Božićni turnir u odbojci (pioniri)

25. 01.
21:00

Dom omladine Koncert: Motorcharge & Kuga

25. 01.
20:00

SBB hala Jezero Koncert: Đorđe Balašević

25. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Otac

25. 01.
19:00

Klub Vidosav Promocija knjige Zorana Dragoljevića-Žorža
"Vinorodna Šumadija"

25. 01.
18:00

Plaza Koncert: Kragujevačko pevačko društvo

25. 01.
18:00


Svečana sala PMF

 

Svetosavska akademija Udruženja Srba iz Hrvatske "Nikola Tesla"

25. 01.
12:00

Pozorište za decu Goli kralj

25. 01.
09:30; 14:00

O. š. Stanislav Sremčević i Mirko Jovanović, hala Gordana Goca Bogojević Trinaesti Božićni turnir u odbojci (pioniri)

24. 01
22:00

Dom omladine Koncert: Špajz! & Vizelj

24. 01.
19:00

SBB hala Jezero

Košarka (m): Radnički-Sveti Đorđe, 15. kolo II LS

24. 01.
19:00

Kontakt galerija SKC

Predstavljanje zbirke pesama "Sve biće u redu" Aleksandra Đokovića

24. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Lik pobednika" Nikole Milovanovića

24. 01.
16:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-C. zvezda, 14. kolo 1. ŽLS

24. 01.
14:00

SC Iskra (Borivoja Petrovića 13) Sećanje na Saleta

24. 01.
12:00

Galerija Srednje stručne škole Izložba učeničkih radova - šumarstvo i obrada drveta, do 20. februara

23. 01.
20:00

Mostovi Balkana Izložba "Monumenti" Darije Dragojlović, do 11. februara

23. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

23. 01.
19:00

Galerija SKC Izložba" 10+ Izbor iz kolekcije Galerije SKC", do 15. februara

23. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Prstohvat ničega" Danijele Vulićević

22. 01.
19:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje zbirke priča "Izgledate mi srećni" Marka Jurišića (edicija Prvenac)

22. 01.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak

22. 01.
12:00

Pravni fakultet Predavanje "Položaj Srba u Crnoj Gori" Borisa Malagurskog i prof. dr Dragana Bataveljića

21. 01.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - A clockwork orange

21. 01.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Osmi poverenik

21. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir, druga repriza

20. 01.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak

19. 01.
12:00

Jezero u Šumaricama Bogojavljensko plivanje

19. 01.
09:30

SBB hala Jezero Rukomet (m/ž): Treći svetosavski turnir

18. 01.
21:45

Kulturni centar UMMUS Muzičko veče: Retropak (rock & blues night)

18. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir, prva repriza

18. 01.
19:30

SBB hala Jezero Rukomet (m/ž): Treći svetosavski turnir

18. 01.
18:00

Fakultet medicinskih nauka Izložba slika i skulptura "Melem za dušu" Likovnog kluba "Svetlost" KTC "Stefan Nemanja" (Lapovo), do 31. januara

18. 01.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 14. kolo SLS

18. 01.
12:00

Pozorište za decu Ježić Žožo

17. 01.
21:45

Kulturni centar UMMUS Muzičko veče: CD Ministar

17. 01.
21:00

Kontakt galerija SKC Karaoke party

17. 01.
20:00

Klub kulture Artium Izložba "Minut" Dejana Iliċa Cvike, do 2. februara

17. 01.
19:00

Narodni мuzej Solistički koncert Julija Bal (klavir) - Muzička omladina

16. 01.
21:00

Dom omladine Koncert: Škole Oktava

16. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir, premijera

16. 01.
19:00

Kontakt galerija SKC

Predstavljanje zbirke pesama "Čtenija", Aleksandar Marić

15. 01.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

15. 01.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj, prva repriza

14. 01.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - 2001: A space odyssey

14. 01.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Tradicionalni novogodišnji koncert - Muzička škola "dr Miloje Milojević"

13:00
21:00

Kod krsta Koncert: Vesele osamdesete; Neverene bebe

13:00
21:00

Dom omladine Koncert: VIS Rumble

12. 01.
09:00

Fontana (Kralja Petra I) Božićni uspon na Žeželj – memorijal prof. dr. Branislav Devedžić (PD Žeželj)

11. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

11. 01.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Novosadska ŽKA, 1/4-finale Kupa Srbije

09. 01.
19:00

Univerzitetska galerija Božićni koncert

08. 01.
11:00

Sajmište Božićna fijakerijada - Kragujevac 2020

07. 01.
22:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - Lolita

04. 01.
21:45

KC UMMUS Svirka: Trio sunce

01. 01.
21:00

Dom omladine Koncert: Stone Slipper

DECEMBAR 2019

31. 12.
00:00

Dom omladine Novogodišnja žurka

31. 12.
21:00

Kod Krsta Doček

31. 12.
21:00

KC UMMUS Tradicionalna novogodišnja svirka

31. 12.
11:00

Kod Krsta Dečja Nova godina

30. 12.
21:00

Dom omladine Džez ponedeljak

30. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Poetski performans: Novogodišnja punktopija

30. 12.
19:00

Legat Nikole Koke Jankovića Premijera dokumentarca Dejana Đusića "Neobično običan um - filmski protret Nikole Koke Jankovića"

30. 12.
12:00

Istorijski arhiv Šumadije Izložba "Život i delo Katarine Bogdanović"

30. 12.
11:00

Kod Krsta Pred doček

28. 12.
22:00

Dom omladine Koncert: Đorđe Miljenović

28. 12.
18:00; 20:00

SBB hala Jezero

Novogodišnji turnir u malom fudbalu - za treće mesto i finale

27. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Veče operskih arija

27. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Javno čitanje drame "Pesnik, apaš i profet" Marije Pejin (edicija Prvenac)

27. 12.
19:00

Sala PMF Srpski ansambl Smilje: Novogodišnji program

27. 12.
19:00

Amfiteatar Pravnog fakulteta Veče posvećeno Nurdoru

27. 12.
19:00

Galerija Art IX novogodišnja izložba radova kragujevačkih umetnika - do 14. januara

27. 12.
18:00; 19:30

SBB hala Jezero Novogodišnji turnir u malom fudbalu - polufinala

27. 12.
10-16:00

Hotel Kragujevac Velika zimska akcija dobrovoljnog davanja krvi

26. 12.
21:00

Dom omladine Koncert: Škole Oktava

26. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Razgovor o književnoj fantastici: Moć fantastike

26. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Mushkalica supernova band

26. 12.
19:00

Mali likovni salon

Izložba crteža Sandre Jakovljević - do 30. januara 2020.

26. 12.
18:00

Narodna biblioteka

Druženje sa čitaocima - program za decu odrasle, uz nagrađivanje najvrednijih čitalaca

25. 12. 
21:00

Kontakt galerija SKC Koncert i performans: Fillumination - A Christmas Carol Miracle

25. 12.
20:00

Klub kulture Artium Promocija albuma "Sećanja" grupe Peter Vein

25. 12.
19:00

Velika sala Skupštine grada Kragujevca Projekcija dokumentarca "Od orijenta do Evrope" Dejana Đusića (produkcija Iris sam)

25. 12.
18:00

Narodna biblioteka Izložba "Ljudi koji su menjali Srbiju - prof. Jovan Đ. Mirković, muzički pedagog, bibliotekar, kosmopolita, filantrop i zadužbinar" - do 31. januara 2020.

24. 12.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Darren Aronovsky - Black swan

24. 12.
20:00

Mostovi Balkana Jubilarna izložba, 25 godina galerije Suluj - do 24. januara 2020.

24. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Pidžama za šestoro 

24. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija

Koncert: Pet godina Kragujevačkog pevačkog društva

24. 12.
19:00

Univerzitetska galerija Promocija knjige "Tajne Pavlove ulice" Dragana Jakovljevića

24. 12.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Beba" Milana Mitrovića

24. 12.
16:00; 18:00

Pešačka zona; Siti pasaž Promocija Koraksovog kalendara

24. 12.
13:00

Kuća prote Miloja Barjaktarovića Izložba "Zapis - sveto drvo Šumadije" - do maja 2020.

23. 12.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak

23. 12.
19:00

Narodni muzej Izložba "Nove akvizicije 2018-2019 odeljenja za istoriju umetnosti" - do 31. januara 2020

23. 12.
19:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Vojvodina, Kup Srbije (1/4-finale)

23. 12.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Kad Atlas slegne ramenima" Vladimira Stefanovića

22:12.
22:00

Zatvoreni bazen Novogodišnje ronjenje

21. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka

21. 12.
18:00

Hala Gordana Goca Bogojević Boks: Radnički-Naissus, 3. kolo I bokserske lige

21. 12.
18:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Železničar

20. 12
22:00

Studentski kulturni centar Koncert: Porto Morto

20. 12.
20:00

Foaje Knjaževsko-srpskog teatra Otvaranje KC UMMUS

20. 12.
18:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Proleter 023

20. 12.
18:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Ribnica, Superliga

18. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Humanitarni koncert "Od srca"

18. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje romana "Mlinar" Marka Filipović

18. 12.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj, premijera

18. 12.
18:00

Narodni muzej Rodoslov Dinastije Obrenović

18. 12.
18:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan: Ciklus Best of FFK - otkazano!

18. 12.
18:00

Ogranak u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56) Izložba "Dodir svile" Vesne V. Maksimović - do 31. decembra

17. 12.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Darren Aronofsky - Requiem for a dream

17. 12.
20:00

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Metalac, Kup Srbije

17. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba, II repriza

17. 12.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba "Mihailo Petrović Alas – rodonačelnik srpske matematičke škole" - do 30. januara

17. 12.
18:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Mladost, Kup Srbije

17. 12.
18:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan (Ciklus Best of FFK): Leto; fatima; Nisam đubre - otkazano!

16. 12.
20:00

Klub kulture Artium (Braċe Poljakoviċa 2) Prijave i upis u hor

16. 12.
18:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan (Ciklus Best of FFK): Tamara; Žeronimo - otkazano!

16. 12.
16:00

Stara skupština Predstavljanje monografije "Selo u Srbiji - blago koje traje" dr Milutina Matića

15. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: melodije turkijskog sveta - Institut Junus Emre

15. 12.
18:00, 20:00, 22:00

Pozorište za decu IV Šumadijski internacionalni festival debitantskog filma (ŠIFF): Psi umiru sami (reditelj Nikola Petrović); Moj jutarnji smeh (reditelj Marko Đorđević); Ekipa (reditelj Marko Sopić)

15. 12.
14:00

SBB Hala Jezero Novogodišnji turnir u malom fudbalu - 1/8 finala (UG Kaldrmaš)

14. 12.
21:00

Dom omladine Gradski disko
14. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

ESTAM World Music Festival: Boris Kovač New Ritual Quartet; Elina Duni Trio

14. 12.
17:00

SBB hala Jezero

Godišnji koncert CZNTK Abrašević

14. 12.
16:00, 18:00, 20:00, 22:00

Pozorište za decu IV Šumadijski internacionalni festival debitantskog filma (ŠIFF): Užareni duh (reditelj Stéphane Batut, Francuska); Realna priča (reditelj Gordan Kičić); Asimetrija (reditelj Maša Nešković); Četiri ruže (reditelj Vasilije Nikitović)

14. 12.
12:00

Pozorište za decu Lepotica i zver

14. 12.
12:00

Supermama (TC Prostor) Izložba "Kostim savremenog baleta"

14. 12.
12-16:00

Dom omladine IV Šumadijski internacionalni festival debitantskog filma (ŠIFF): Nacionalna klasa - kratkometražni filmovi; Kratki filmovi (Austrija)

13. 12. 
21:30

Dom omladine Koncert: Pablo Kenedi

13. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar ESTAM World Music Festival: Syrinx; Fatima Spar Quintet

13. 12.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Koncert: Kragujevački simfonijski orkestar

13. 12.
20:00

Klub kulture Artium (Braċe Poljakoviċa 2) Izložba "Viziri" Aleksandra Paunkoviċa - do 22. decembra

13. 12.
19:00

Galerija Art Izložba osnivača LUK-a - do 26. decembra

13. 12.
19:00

Legat Nikole Koke Jankovića Večeri u Legatu: Premijera dokumentarnog filma, autora Ksenije Martinović, u režiji Sonje Veroneli

13. 12.
18:00, 20:00, 22:00

Pozorište za decu IV Šumadijski internacionalni festival debitantskog filma (ŠIFF): Atlas (reditelj David Nawrath, Nemačka); Otvaranje festivala; Taksi bluz (reditelj Miroslav Stamatov); Dnevnik Diane Budisavljević (reditelj Dana Budisavljević)

13. 12.
12:00

Muzej "21. oktobar" Izložba radova učenika Srednje stručne škole - do 26. decembra

13. 12.
12-16:00

Dom omladine IV Šumadijski internacionalni festival debitantskog filma (ŠIFF): Nacionalna klasa - kratkometražni filmovi; Kratki filmovi (Austrija)

12. 12.
21:00

Savremeno pozorište (Dom omladine) Nacija

12. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba, I repriza

12. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Servantes na točkovima: Papiri na vetru - Argentina

12. 12.
19:30

Prva kragujevačka gimnazija

Koncert Katedre za solo pevanje

12. 12.
19:00

Legat Nikole Koke Jankovića Večeri u Legatu: Koncert Muzičke škole "Dr Miloje Milojević"

12. 12.
19:00

Svečana sala PMF Ljubiša Šljivić - Dnevnik jednog bicikliste (preko Apla do najsevernije tačke Evrope biciklom)

12. 12.
19:00

Mali likovni salon Izložba grafika Rodoljuba Karanovića - do 25. decembra

12. 12.
19:00

Galerija Srednje stručne škole Izložba "Više od školskog dvorišta" - do 26. decembra

12. 12.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje romana "Otrov, banka i treće pismo" Mladena Vurune

12. 12.
11:30

Plaza

Prikupljanje garderobe u humanitarne svrhe

11. 12.
21:00

Savremeno pozorište (Dom omladine) Nacija

11. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Servantes na točkovima: Mama - Kolumbija

11. 12.
18:00

Legat Nikole Koke Jankovića Večeri u Legatu: Stručno vođenje autora stalne postavke Katarine Babić (1.744 rada)

11. 12.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj

11. 12.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Reptil" Uroša Timića

10. 12.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Darren Aronofsky - Pi (1998)

10. 12.
20:00

Galerija SKC Izložbe "Svet po meni" Mariele Cvetić i "Umetnikova knjiga" studenata Arhitektonskog fakulteta - do 10. januara 2020.

10. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba, premijera

10. 12.
19:00

Unverzitetska galerija Koncert klavirskog kvinteta Atro senso

10. 12.
18:00

Narodna biblioteka

Predstavljanje knjige "Kalendar Apokalipse" Nikole Teofilovića

10. 12.
11:00

Spomen-park

Izložba "Budi nosilac promene - Raul Valenberg kao inspiracija"

09. 12.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak

09. 12.
20:00

Svečana sala PMF Predstavljanje romana "Solunska 28" dr Neleta Karajlića

09. 12.
19:00

Dom omladine Izložba podvodne fotografije Vladimira Mladenovića - do 21. decembra

08. 12.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Opera nova i Kragujevački orkestar: Šuman i Betoven

08. 12. 
19:00

Sala PMF Dečji koncert folklora - AFA Svetozar Marković

07. 12.
21:30

Dom omladine Koncert: Kanda, Kodža i Nebojša

07. 12.
20:00

Svečana sala PMF Predstava "K.R.E.M.A." - Akademsko pozorište studenata germanistike Filuma

07. 12.
19:00

SBB hala Jezero

Košarka (m): Radnički-Mladosti (SP)

07. 12.
12:00

Pozorište za decu Vanja

06. 12.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Straight Mickey & the Boyz

06. 12.
20:30

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Mokra Gora

06. 12.
20:00

Sala PMF Predstava: Hameln

05. 12.
21:30

Dom omladine Koncert: Buč Kesidi

05. 12.
20:00

Univerzitetska galerija

Promocija knjige "Skice za plovidbu" Nikole Popovića

05. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Convivium musicum ’19: LP Duo

05. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

05. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje zbirke pesama Nikole Živanovića

05. 12.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Bilo jednom na Baniji" Miloša Kordića

05. 12.
13:00

Šumadija sajam

Tribina: Ekologija u drumskom saobraćaju

04. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Servantes na točkovima: Na razmeni - Španija

04. 12.
18:00

Pozorište za decu Želim da budem normalan

04. 12.
17:00

Kontakt galerija SKC Festival kultura, hrane i pića

03. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Filmski program: Izbačeni (Push)

03. 12. 
20:00

Konak kneza Mihaila

Izložba "Akademik Miahilo Gavrilović: istoričar, arhivist i diplomata" - do 27. decembra

02. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Servantes na točkovima: Marija (i svi ostali) - Španija

02. 12.
19:00

Narodni muzej Izložba Vesne V. Maksimović "Dodir svile" - 17. decembra

Naslovne fotografije: Predrag Cile Mihaјlović 


ARHIVA PPNS

PRVI PRVI NA SKALI Udruzenje osnovano

DREN

DOM

POTROŠAČI

PRVI PRVI NA SKALI Sadrzaj O GMO

● O GMO ● Roba bez GMO ● Foto ● Video (O GMObez prevoda) ● Članci (domaći medijistrani mediji) ● Dokumenti (domaći izvoristrani izvori) ● Svet ● Evropa ● Srbija ● Gradovi-opštine ● Kragujevac bez GMO ● M. M. Ševarlić

KRAGUJEVAC BEZ GMO FB GRUPA
SRBIJA BEZ GMO FB STRANA 
19. 06.22:00Dom omladineArsenalizacija - Koncert: Swamp  

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar