Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

31.05.2018

Kalendar događaja u Kragujevcu

Prvi Prvi na Skali
http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/clanci/o-gmo/hrana-buducnosti-ili-bioterorizam.html http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

MESEČNI REPERTOARI I PROGRAMI

PRVI PRVI NA SKALI PZD logotip PRVI PRVI NA SKALI KST logotip PRVI PRVI NA SKALI NBVK logotip PRVI PRVI NA SKALI SKC logotip

AKTUELNE IZLOŽBE
PRVI PRVI NA SKALI Narodni muzej logotip 100 PRVI PRVI NA SKALI Spomen-park logotip 100 PRVI PRVI NA SKALI Muzej Stara livnica PRVI PRVI NA SKALI Akvarijum
       - Galerija Narodnog muzeja: Dvadeseti vek - slikarstvo i skulptura
       - Stara skupština: Narodne skupštine u Kragujevcu u 19. veku
       - Kuća prote Miloja Barjaktarevića: Gradski život u Kragujevcu u drugoj polovini 19. veka
       - Konak manastira Voljavča: Etnološka postavka - svakodnevni život monaha u 19. veku
PRVI PRVI NA SKALI Ko nam truje decu

ppns - modli

KALENDAR DOGAĐAJA U KRAGUJEVCU - ARHIVA

APELI


PPNS/KG VODIČ

PPNS/RADION

PPNS/RADION - EMISIJE KOJE VIŠE NISU NA FM

PRVI PRVI NA SKALI SMS 292 na 3030 #spasimoteodoru

APRIL

30. 04.
18:00

Ogranak Biblioteke u Koloniji Stanica Balkan - Snežana Ćosić, programi NBVK

29. 04.
10-22:00

ŠC Plaza Edukativni program o bezbednosti u saobraćaju, dan drugi

28. 04.
22:00

Galerija SKC Nikolov-Ivanović Quintet: Artistry in Broken Rhythmprogrami SKC

28. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid, repertoar KST

28. 04.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+, repertoar PZD

28. 04.
10-22:00

ŠC Plaza Edukativni program o bezbednosti u saobraćaju, dan prvi

26. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta, repertoar KST

26. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Književno veče: Maksimus – Vida Ognjenović, programi NBVK

25. 04.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 6+, repertoar PZD

24. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta, repertoar KST

24. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Izložba radova učenika Druge tehničke škole, programi NBVK

23. 04.
20:00

Sala PMF Predstava "Ledene doktrine – varijacije na temu nacističke retorike" - Metanoia Artopedia, programi SKC

23. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Predavanje: Kulturno nasleđe Srbije - Dejan Ristićprogrami NBVK

21. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći, repertoar KST

21. 04.
12:00

Pozorište za decu Vanja 5+, repertoar PZD

20. 04.
22:00

Galerija SKC Mike Parker’s Trio Theoryprogrami SKC

19. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Književno veče: Jasenovački logor - dr Nikola Nikolić, programi NBVK

18. 04.
18:00

Galerija Biblioteke Književno veče: Stoglav - Dušica Grbić, programi NBVK

18. 04.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+, repertoar PZD

17. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, repertoar KST

17. 04.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija  Koncert Kragujevačkog akademskog orkestra akordeonista

17. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Prokletstvo vidovdanskog hrama: Zagonetka Meštrović – Uroš Tutulić, programi NBVK

15. 04.
19:00

Sala PMF Svečani koncert folklora - rođendan AFA Svetozar Marković, programi SKC

14. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Ostrvo, duodrama, repertoar KST

14. 04.
12:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+, repertoar PZD

13. 04.
19:30

Univerzitetska galerija Koncert pijaniste Dmitra Čonija

13. 04.
19:00

Kontakt galerija SKC Ciklus: diskusija sa prikazivanjem filma - Politički film Silkwood, programi SKC

13.-22. 04.
17:00; 20:00

Knjažesko-srpski teatar XXII Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

12. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje, repertoar KST

12. 04.
20:00

Mostovi Balkana Izložba kaligrafskih radova Violete Marković "Pismo i ornamenti"

12. 04.
20:00

Sala PMF Uhvaćen u mrežu? - dramska sekcija studenata PMF

12. 04.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): Partizan-Mega Bemaks, humanitarni meč za Centar "Kneginja Ljubica"

12. 04.
19:00

Kontakt galerija SKC Razgovor sa autorom: Zoran Pešić Sigma, programi SKC

12. 04.
19:00

Mali likovni salon Izložba crteža "Jedinstvo suprotnosti" Biserke Petrović, do 3. maja

12.-14. 04.
19:00; 21:00

Dom omladine Izraelski filmski karavana - Dani Izraela u Kragujevcu

12. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Kongres Srba u Zagrebu 1945. - dr Momčilo Diklić, programi NBVK

12. 04.
17:00

Narodna biblioteka Izložba "Razmena pogleda" - Dani Izraela u Kragujevcu

11. 04.
19:00

Narodna biblioteka Književno veče: Nebom između bedema - Boško Protić, programi NBVK

11. 04.
15:30

Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Novi Pazar, 21. kolo PLS

11. 04.
12:00

Muzej "21. oktobar Izložba "Pisma Hilde Dajč" Aleksandra Zografa; koncert hora "Braća Baruh" - Dani Izraela u Kragujevcu

10. 04.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday on Tuesdayprogrami SKC

10. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

10. 04.
20:00

Scena Slavica Slaja Urošević Creeps - Dramski studio Doma omladine, premijera

10. 04.
19:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički - ŽKK Ljubovija

05. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

05. 04.
19:00

Sala Skupštine grada Tribina "Dva veka zatiranja političkih protivnika"

04. 04.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija

Koncert Niškog simfonijskog orkestra

03. 04.
20:00

Galerija SKC Izložba: Homewards - Saša Tatić, programi SKC

03. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Dvestarepertoar KST

03. 04.
19:00

Narodna biblioteka Uskršnja izložba, programi NBVK

03. 04.
19:00

Galerija Art Koncert Anđela Todorović, sopran

03. 04.
13:30

SC Park Doček kadeta VK Radnički

02. 04.
21:00

KC UMMUS Jazz Monday

02. 04.
18:00

Аmfiteatаr Fakulteta medicinskih nauka Predavanje prof. dr Danice Grujičić

01. 04.
17:00

O. š. Stanislav Sremčević Humanitarni koncert: CZNTK Abrašević, SD Stevan Sinđelić (Geteborg), AVIA Arhangeli - Svi smo mi Stanislavci

01. 04.
15:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Jagodina,19. kolo PLS

01. 04.
12:00

Kod krsta Menjaža - Rusija 2018

01. 04.
11:00

Stadion Čika Dača Američki fudbal: Wild Boars-SBB Vukovi, 2. kolo Sportklub PLS

MART

31. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Tribute to RHCP

31. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 08: DJ Skalar (Larska)

31. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvestarepertoar KST

31. 03
20:00

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Zlatibor, 25. kolo KLS

31. 03.
20:00

Narodni muzej Koncert: Pobednik 48. Međunarodnog takmičenja Muzičke omladine Beograd - Konvivium muzikum 17/18

31. 03.
17:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički 1964-Zlatar, 16. kolo Super B lige

31. 03.
12:00

Pozorište za decu Vanja 5+, repertoar PZD

30. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Promocija knjige "Šapat vremena" - Dragan Jakovljević

30. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje knjige: Putovanja – Zoran Ilić, programi SKC

30. 03.
14:00

Univerzitetska galerija Budućnost stanovanja - promocija knjige i panel diskusija

29. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC

Vip Kinoteka: Specijalno vaspitanje, programi SKC

29. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće, repertoar KST

29. 03.
19:00

Narodni muzej Izložba "Nikolaj Krasnov - album sećanja" - Dragomir Acović

28. 03.
20:45

SC Park Vaterpolo: Radnički-Partizan, 1. kolo Superlige

28. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Operektorsko-kabaretski-oratorijum Iz glave: Buđenje kasnog proleća

28. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba "Font - kreacija za tržište" Lazara Dimitrijevića, do 20. aprila

28. 03.
18:00

Narodna biblioteka Kako se pišu usnule pesme - Bora Blagojević
(CZNTK "Abrašević"), programi NBVK

28. 03.
18:00

Narodni muzej Treće međunarodno trijenala grafike - do 30. aprila

28. 03.
18:00

Pozorište za decu Lepotica i zver 3+, repertoar PZD

27. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Devedesete" – Srđan Veljović, do 16. aprila, programi SKC

27. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

26. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez-veče: Par u neparu, programi SKC

26. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Električna stolica za kućnu upotrebu

26. 03.
17:00

Narodna biblioteka Mesto Đure Jakšića u Zavičajnoj čitanci, programi NBVK

25. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ne igraj na Engleze

24. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, repertoar KST

24. 03.
19:30

Klub Vidosav Promocija knjige Ivana Jankovića "Kata Nesiba i komentari"

24. 03.
12:00

Pozorište za decu Vanja 5+, prva repriza, repertoar PZD

23. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Oktava - promocija "albuma Prima", programi SKC

23:03.
19:00

Univerzitetska galerija Predavanje "Da li je postojala jugoslovenska književnost?" - dr Adrijana Marčetić

23. 03.
19:00

Narodna biblioteka Mali Pjer - izložba dečjih karikatura, programi NBVK

23. 03.
16:00

Hala Jezero Rukomet: Srbija-’Kosovo’, kvalifikacioni turnir za Svetsko prvenstvo juniorki OTKAZANO

23. 03.
18:00

Forum mladih sa invaliditetom Inkluzivna foto-radionica

22. 03.
20:00

Mostovi Balkana Izložba crteža Veselina Rajovića

22. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Kir Janja, repertoar KST

21. 03.
20:00

Kutija šibica SKC Međunarodni dan poezije, programi SKC

21. 03.
18:00

Pozorište za decu Vanja 5+, premijera, repertoar PZD

20. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

20. 03.
20:00

Sala PMF Predstava: Rihterova skala (APSG-ATGS)

20. 03.
19:00

Univerzitetska galerija

Koncert: Filip Orlović (saksofon), Jovana Radovanović (klavir)

20. 03.
18.30

Spomen-muzej "21. oktobar" Promocija knjige "Lepeza smrti" Viktora Bejatovića

19. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba Anatomija projekta, do 28. marta

19. 03.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Metalac, 17. kolo PLS

18. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan četvrti

18. 03.
16:00

Politehnička Košarka (m): KKK Radnički-Vojvodina, 21. kolo Juniorske LS

17. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro, repertoar KST

17. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan treći

17. 03
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Borac, 23. kolo KLS

17. 03.
15:00

Politehnička Košarka (m): KKK Radnički-Ivanjica, 21. kolo Kadetske LS

17. 03.
10:00; 12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, repertoar PZD

17. 03.
7-17:00

Kod krsta-Bešnjaja Promotivna planinarska akcija za mlade - PEK Gora

16. 03.
22:00

KC UMMUS Burns

16. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 08: Špajz & Dingospo Dali

16. 03.
20:45

SC Park Vaterpolo: Radnički-Beograd, poslednje kolo Prve A lige Srbije

16. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan drugi

16. 03.
10-18:00

Prva kragujevačka gimnazija Festival nauke "Daj(te) se na znanje"

15. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: El Jazzyraprogrami SKC

15. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta - II repriza, repertoar KST

15. 03.
19:00

Narodni muzej Koncert klase prof. Vojislava Spasića (Filum)

15. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan prvi

14. 03.
21:00

KC UMMUS Jam session: Trnda

14. 03.
19:00; 21:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Omaž Cezarima, dan drugi, programi SKC

14. 03.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+, repertoar PZD

14. 03.
18:00

Narodna biblioteka Okrugli sto "Život i stvaralaštvo Ljubice Marić", programi NBVK

13. 03.
20:00

Narodni muzej Koncert: Evgenija Jeremić, Petar Marković - sezona Konvivium muzikum 17/18

13. 03.
19:00; 21:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Omaž Cezarima, dan prvi, programi SKC

13. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta - I repriza, repertoar KST

13. 03.
19:00

Narodna biblioteka Projekcija dokumentarnog filma "Jego Blagodarije Baron Vrangel", programi NBVK

12. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday: Schimnikprogrami SKC

12. 03.
19:00

Dom omladine Izložba fotografija "Rat sjećanja", do 24. marta

10. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Replicunts + My Own Word

10. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta - premijera, repertoar KST

10. 03.
20:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 1/4-finale plej-ofa 

10. 03.
18:00

Narodna biblioteka Snežni samit stripadžija Srbije, programi NBVK

10. 03.
17:30

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Planinka, 14. kolo Super B lige Istok-Zapad

10. 03.
12:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 6+, repertoar PZD

09. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Hot Winter

09. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje knjige: Olivera Lazarević - kći Lazareva - Sultanija bajazita i Vojislava Latković, programi SKC

09. 03.
19:00

Hala Jezero Futsal: Ekonomac-Samo pravo, 15. kolo I FLS

08. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Antonio Gramentijeri, programi SKC

08. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Od Rahmanjinova do džeza

07. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Bitipatibi

07. 03.
18:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk 4+, repertoar PZD

06. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Između" Veljka Vučkovića, Stefana Lukića i Nebojše Adamovića, do 26. marta - programi SKC

06. 03.
19:00

Hala Jezero Futsal: Ekonomac 2-Kalča, 1/8-finala Kupa Srbije

06. 03.
19:00

Narodna biblioteka Promocija knjige "Prisvajanje Venecije" - Tatjana Janković, programi NBVK

04. 03.
15:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički-KŽKK Radnički 2016, 17. kolo 2ŽLS-Jug

03. 03.
21:00

Dom omladine Koncert: Repetitor & Moon (Start Arsenalizacije 08)

03. 03.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Metalac, 21. kolo KLS

03. 03.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+, repertoar PZD

02. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Eyotprogrami SKC

02. 03.
20:30

Sala PMF

Predstava: Era ožalošćenih, programi SKC

02. 03.
18-21:00

Pozorište za decu Planinarsko veče: izložba fotografija, projekcije filmova sa ekspedicija - PEK Gora

01. 03.
20:00

Narodni muzej Koncert dua Flutimpanon - koncertna sezona 2018

01. 03.
20:00

Mostovi Balkana Izložba "Gužva" - Srđan Đile Marković, do 14. marta

01. 03.
19:00

Narodna biblioteka Promocija knjige: Martine vatre - Danijela Vulićević, programi NBVK

01. 03.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika na platnu Stefana Mitića, do 22. marta

01. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert dua Stojanović

FEBRUAR

28. 02.
20:00

Kutija šibica SKC Poetsko-video rad: Slavimir Zelenkapić, Aleksandar Đević, programi SKC

28. 02.
18:00

Pozorište za decu Lepotica i zver 3+, repertoar PZD

27. 02.
20:00

Kontakt galerija SKC Vip Kinoteka: Kad budem mrtav i beo, programi SKC

27. 02.
19:00

Kutija šibica SKC Književno veče: Guslar po sećanju uhodi Filipa Višnjić, programi SKC

26. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez veče: Čičini Čvorci, programi SKC

24. 02.
22:00

KC UMMUS Koncert: Dukat (Stray Dogg)

24. 02.
21:00

Hala Gordana Goca Bogojević Koncert: Riblja Čorba - 40 godina sa Vama - OTKAZANO!

24. 02.
20:00

Dom omladine Predstava: Proizvod - OTKAZANO!

24. 02.
10:00; 12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, repertoar PZD

23. 02.
22:00

KC UMMUS Svirka: Dragoslav Tanasković-Trnda

23. 02.
20:00

Sala PMF Predstava Crvena: Samoubistvo nacije - Reflektor teatar u SKC, programi SKC

23. 02.
20:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-C. zvezda, 18. kolo Superlige

23. 02.
17:30

Hala Jezero Futsal: Ekonomac-Novi Pazar, 13. kolo PFL

23. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2018, dan četvrti

22. 02.
22:00

SKC Koncert: Northwest/Al Berkowitz (Engleska), programi SKC

22. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2018, dan treći

21. 02.
19:00

Kutija šibica Književno veče: Srem i Sumatra – Ivan Novčić, programi SKC

21. 02.
18:00

Pozorište za decu Hilperik 4+repertoar PZD

21. 02.
17:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2018, dan drugi

20. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Poetski koncert "Valentino je tango!"

20. 02.
20:00

Galerija SKC Izložba: Fantazija okatih zveri - Andrea Zafirović, do 5. marta - programi SKC

20. 02.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Vojvodina, 19. kolo KLS

20. 02.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba "Kratki rezovi" - Jelena Šalinić Terzić, do 15. marta

20. 02.
19:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Limeni doboš (1979); Ana Karenjina (1935)

20. 02
18:00

Narodna biblioteka

Dani kragujevačke knjige 2018, dan prvi

19. 02.
19:00

Sinepleks Otvorenih očiju - film o Goranu Nikoliću

19. 02.
19:00

Dom omladine Novi stripski trenutak

17. 02.
22:00

KC UMMUS Koncert: Spiritual Seasons (Ukrajina, Rusija)

17. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

17. 02.
18:00

Hala Jezero Košarka (ž): Šumadija-Bor, 18. kolo PŽLS

17. 02.
12:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+, repertoar PZD

15. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove bojerepertoar KST

15. 02.
19:30

Knjaževsko-srpski teatar, foaje Teatar! Teatar treba činiti! repertoar KST

15. 02.
12-14:00

Kod krsta Svetski dan dece obolele od raka

15. 02.
10:00

Stara skupština Prestoni grad - tragovi identiteta, svečana akademija povodom Sretenja, Dana državnosti Srbije

14. 02.
22:00

SKC Koncert: Kralj Čačka, programi SKC

14. 02.
21:00

KC UMMUS Dan ljubavi - džez standardi

14. 02.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija GKO Šlezinger - 200 godina prestonice moderne Srbije

14. 02.
20:00

CZNT Abrašević Gradsko veče

14. 02.
19:00

Mali likovni salon Izložba "Svet u duginim bojama" - prva samostalna izložba ručnog tkanja Suzane Gorjanac, do 21. februara

14. 02.
18:00

Konak kneza Mihaila Izložba Veroljub Trifunović "Prestonička arhitektura Kragujevca"

14. 02.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 6+, repertoar PZD

13. 02.
20:00

Kutija šibica SKC Veče ljubavne poezije, programi SKC

13. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ujka Vanja, repertoar KST

13. 02.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Matijas Arter (oboa, engleski rog, lupofon) i Vladimir Blagojević (harmonika)

12. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak: Sinkopa, programi SKC

10. 02.
22:00

KC UMMUS Svirka: Soul Purpose

10. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vrapčićrepertoar KST

10. 02.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Vršac, 18. kolo KLS

10. 02.
19:00

Kontakt galerija SKC Književno veče: Leskovački pesnici, programi SKC

10. 02.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+, repertoar PZD

08. 02.
20:00

Mostovi Balkana Međunarodna izložba mozaika Via Diagonalis - do 27. februara

08. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

08. 02.
20:00

Narodni muzej Duo Leskovar-Grm, koncertna sezona 2018.

08. 02.
19:00

Narodna biblioteka Promocija knjige: Angelina - Zoran Petrović

08. 02.
18:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Mladi radnik, 16. kolo SLS

07. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Promocija albuma "The Haywain" grupe Hashimaprogrami SKC

07. 02.
19:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje romana: Sutra ćemo - Bojan Marjanović, programi SKC

07. 02.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+, repertoar PZD

06. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Izložba: Mini print oversize - Bojan Otašević, do 26. februara, programi SKC

06. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri bratarepertoar KST

03. 02.
22:00

KC UMMUS Koncert: Kezz

03. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

03. 02.
10:00;12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, repertoar PZD

02. 02.
22:00

KC UMMUS Piano & vocal night

02. 02.
19:00

Narodna biblioteka Arheološka istraživanja na autoputu E-80 i E-75 (2015-2016), programi NBVK

01. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

01. 02.
09:00

Crveni krst Velika zimska akcija: Budi davalac krvi

JANUAR

31. 01.
19:00

SKC Promocija knjige: Mrtav ’ladan i bez noge - Milorad Milinković, programi SKC

31. 01.
18:30

Narodna biblioteka Čarapokradice - češki animirani film, programi NBVK

31. 01.
18:00

Pozorište za decu Uspavana lepotica 3+ - repertoar PZD

30. 01.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Koncert Vojislava Spasića i AVIA Arhangeli sa gostima

30. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro - repertoar KST

29. 01.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday - Thrill seeking polymersprogrami SKC

29. 01.
19:00

Narodni muzej Koncert učenika gudačkog odseka - Muzička škola

27. 01.
22.00

KC UMMUS Koncert: Prljave sestre

27. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata - repertoar KST

27. 01
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Dunav, 16. kolo KLS

27. 01.
12:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk 4+ - repertoar PZD

27. 01.
12:00

Sala Politehničke škole Košarka (m): KKK Radnički-Sport’s world star, 14. kolo Kadetske LS

27. 01.
12.00

Univerzitetska galerija Svetosavska akademija

27. 01.
10:00

Univerzitetska galerija Dani univerzitetske knjige, dan treći

26. 01.
22:00

Dom omladine Balašević tribute prvi put u Kragujevcu: Samo retki nađu retke

26. 01.
19:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 14. kolo SLS

26. 01.
11:00

Univerzitetska galerija Dani univerzitetske knjige, dan drugi

25. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing (repriza) - repertoar KST

25. 01.
11:00

Univerzitetska galerija Dani univerzitetske knjige, dan prvi

24. 01.
20:00

Galerija SKC Predstavljanje romana: Gloriosa - Aleksandar Novaković
24. 01.
20:00
Galerija Narodnog muzeja Orkestar harmonika Kragujevac - promocija albuma "Pad Berlina"

24. 01.
18:00

Svečana sala PMF U susret Savindanu

24. 01.
18:00

Pozorište za decu Put po svetu na trotinetu 4+ - repertoar PZD

23. 01.
20:00

Galerija SKC Izložba "Tragovi" Luke Stoisavljevića, do 16. februara

23. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid - repertoar KST

22. 01.
21:30

KC UMMUS Jazz Monday: Otvaranje sezone 2018

22. 01.
20:00

Kontakt galerija SKC Ko to tamo peva - Vip Kinoteka u Kragujevcu

20. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - repertoar KST

20. 01.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički 2016-Paraćin, 5. kolo JLS

20. 01.
10:00; 12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+ - repertoar PZD

18. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing (premijera) - repertoar KST

18. 01.
20:00

Galerija Narodnog muzeja Koncert Anđele Bratić (flauta), Dragan Jovanović (klavir)

17. 01.
20:00

Galerijа Narodnog muzeja Duo ICstrings (Nemačka) - Convivium Musicum 17/18

17. 01.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+ - repertoar PZD

16. 01.
18:00

Univerzitetska galerija Izložba Zbirka umetničkih dela Univerziteta - do 15. februara

13. 01.
20:00

Kod krsta Doček pravoslavne Nove godine

13. 01
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Tamiš, 14. kolo KLS: OBNOVIMO GIMNAZIJU!

13. 01.
12:00

Pozorište za decu Novogodišnja predstava: Čarobna noć - repertoar PZD

13. 01.
11-16:00

TC Roda Deca slave pravoslavnu Novu godinu

13. 01.
10:30

Prva kragujevačka gimnazija Donatorski doručak za Gimnaziju

09. 01.
18:00

Univerzitetska galerija Božićni koncert

07. 01.
12:00

Kod Krsta Prvo javno lomljenje česnice u Kragujevcu

02. 01.
22:00

KC UMMUS Gudački kvartet Friends

01. 01.
22:00

Dom omladine Koncert: Hornsman Coyote

DECEMBAR

30. 12.
20:00

KC UMMUS Ulični svirač: Slavoljub Petrović

30. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid - repertoar KST

30. 12.
10-20:00

Roda centar Prvi ruski sajam u Kragujevcu, dan drugi

29. 12.
21:00

Dom omladine Koncert: Kanda, Kodža i Nebojša

29. 12.
10:00

Šumadija sajam Basket turnir 3x3

29. 12.
10-19:00

Roda centar Prvi ruski sajam u Kragujevcu, dan prvi

28. 12.
21:30

KC UMMUS "SveCki projekt"

28. 12.
20:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radničk-C. zvezda, revanš polufinala Kupa Srbije

28. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata - repertoar KST

28. 12.
09-16:00

Hotel Kragujevac Isplaniraj svoj dan - budi davalac krvi!

26. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ujka Vanja - repertoar KST

26. 12.
18:00

Narodna biblioteka Druženje sa čitaocima, programi NBVK

23. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Art - repertoar KST (ODLOŽENO)

22. 12.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Novogodipnji koncert mladih pijanista Kragujevca

22. 12.
19:30

Hala Jezero Košarka: KKK Radnički-Sloga, 13. kolo KLS

22. 12.
18:00

Narodni muzej Akvizicije 2016/2017

21. 12.
20:00

Mostovi Balkana Izložba "Upotreba mašina" Petra Đorđevića, do 6. februara

21. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje - repertoar KST

21. 12.
19:30

Pozorište za decu KRAF R’N’R night: Dokumentarni film "Zarobljeno vreme" - priča o Petru Peci Popoviću

21. 12.
12:00

Narodna biblioteka Tribina "Primena fotografske etike i medijskih zakona u praksi" - Centar za razvoj fotografije

21. 12.
12:00

Univerzitetska galerija Izložba Foto saveza Srbije "Foto safari Tara"

20. 12.
20:00

Prvа kragujevačkа gimnazijа Koncert: LP Duo - Convivium Musicum 17/18

20. 12.
18:00

Pozorište za decu Čarobna noć, novogodišnja predstava - repertoar PZD

19. 12.
19:00

Dom omladine Kinoteka utorkom u Domu

17. 12.
16:00; 18:00; 20:00; 22:00

Scena 303 (Pozorište za decu) Dugometražni filmovi - Šumadijski internacionalni filmski festival, dan četvrti

16. 12.
22:00

Dom omladine Koncert: Mixed experiment

16. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Art OTKAZANO! Monodrama: Čovek ili kamen - repertoar KST

16. 12.
15:00; 20:00; 22:00

KC UMMUS; Scena 303 (Pozorište za decu) Kratkometražni i dugometražni filmovi - Šumadijski internacionalni filmski festival, dan treći

16. 12.
16:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički-Bagdala, 11. kolo 2. ŽLS-Jug 2

16. 12.
13:00

Narodna biblioteka Kreativni genijalci - II festival dečje ilustracije, Programi NBVK

16. 12.
12:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk - repertoar PZD

16. 12.
09-18:00

O. š. Milutin i Draginja Todorović Ekološkа aktivnost Plant for the planet

15. 12.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Killah Tofuprogrami SKC

15. 12.
21:00

KC UMMUS Koncert: Duo F

15. 12.
19:00; 21:00

Dom omladine Predstava: Laura, molim te

15. 12.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Koncert: Kragujevački simfonijski orkestar

15. 12.
16:00; 18:00; 20:00; 22:00

Scena 303 (Pozorište za decu) Dugometražni filmovi - Šumadijski internacionalni filmski festival, dan drugi

15. 12.
12:00

Muzej "21. oktobar" Izložba "Dosta su svetu jedne Šumarice"

14. 12.
21:00

KC UMMUS Koncert: Stray Dogg (Dugometražni filmovi - Šumadijski internacionalni filmski festival)

14. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid - repertoar KST

14. 12.
19:00

Sala PMF Dečiji koncert folklora, programi SKC

14. 12.
19:00

Kontakt galerija SKC Književno veče: "Bez začina" - Maja Solar, programi SKC

14. 12.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje: Vijetnam i devet zmajeva - Radmila Gikić Petrović, Programi NBVK

14. 12.
18:00; 20:00; 22:00

Scena 303 (Pozorište za decu) Dugometražni filmovi - Šumadijski internacionalni filmski festival, dan drugi

13. 12.
21:00

KC UMMUS Koncert: Dragoslav Tanasković Trnda (Dugometražni filmovi - Šumadijski internacionalni filmski festival)

13. 12.
19:00

Kutija šibica Predstavljanje knjige "Glas iz peščanika" - Branka M. Kasalović, programi SKC

13. 12.
18:00

Pozorište za decu Hrabri olovni vojnik - repertoar PZD

12. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Kir Janja - repertoar KST

12. 12.
19:00

Dom omladine Kinoteka utorkom u Domu

12. 12.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje: Sunce ovog dana - Vladimir Pištalo, Programi NBVK

11. 12.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez veče: B-dayprogrami SKC

10. 12.
20:45

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Šumadija-C. zvezda, 10. kolo ŽKLS

10. 12.
16:00

Hala Gordana Goca Bogojević Bokserska revija - BK Radnički

10. 12.
15:00

Politehnička škola Košarka (m): KKK Radnički-Partizan, 9. kolo JLS

10. 12.
10:00

Prva tehnička Drugi festival ekoloških predstava, dan drugi
09. 12.
23:00
Gustav Koncert: Bezvazdušni prostor - Trstenik

09. 12.
22:00

KC UMMUS Koncert: Slide Ride

09. 12.
21:00

Kontakt galerija SKC Tribina: Influences - uticaj britanske muzike u Srbiji
Koncert: Influences - SUS, SNB, Trnje, 3 mačke 100 godina, programi SKC

09. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši - repertoar KST

09. 12.
20:00

Galerija SKC Koncert: Influences - uticaji britanske muzike u Srbiji, programi SKC

09. 12.
19:30

Hala Jezero Košarka: KKK Radnički-OKK Beograd, 9. kolo KLS

09. 12.
18:00

Pravni fakultet Projekcija: Kosovo - Momenat u civilizaciji (Boris Malagurski)

09. 12.
18:00; 21:00

Scena Slavica Slaja Urošević (Dom omladine) Eling i Kjel Bjarne, gostujuća predstava

09. 12.
15:00

Politehnička škola Košarka (m): KKK Radnički-Aktavis akademija, 9. kolo KLS

09. 12.
13:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-C. zvezda, pioniri (2003) - prijateljska utakmica

09. 12.
12:00

Pozorište za decu Kneginjica i zagonetke - repertoar PZD

09. 12. 
10:00

Prva tehnička Drugi festival ekoloških predstava, dan prvi

08. 12.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba-projekat: Grafika danas - do 19. januara 2018, programi SKC

08. 12.
19:00

Pozorište za decu Тačka, gostujuća predstava - Dani Abraševića

08. 12.
19:00

Knjaževsko-srpski teatar Koncert: Pevačka grupa Studenac, programi SKC

08. 12.
18:30

Kontakt galerija SKC Predstavljanje romana "Dosije Papalukas" Aleksandra Živkovića, programi SKC

08. 12.
18:00; 21:00

Scena Slavica Slaja Urošević (Dom omladine) Eling i Kjel Bjarne, gostujuća predstava

07. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata - repertoar KST

07. 12.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje: Raščarani svet – Jelena Lengold, Programi NBVK (odloženo)

07. 12.
19:00

Kutija šibica SKC KG film festival, dan četvrti
06. 12.
10:00


Plaza

Humanitarno-prodajna izložba unikatnih ručnih radova "Srcem za Nikoliju Jovanović"

06. 12.
21:00

Galerija SKC Koncert: Rastko Obradović trio, programi SKC

06. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Baleti baroka

06. 12.
19:00

Kutija šibica SKC KG film festival, dan treći

06. 12.
18:00

Pozorište za decu Lepotica i zver - repertoar PZD

06. 12.
15:00

Pravni fakultet Izložba "Stradanje srpskog i ostalog manjinskog stanovništva na Kosovu i Metohiji" - do 28. decembra

05. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid - repertoar KST

05. 12.
20:00

Scena 303 (PZD) Balkan ap - regionalni festival stend ap komedije, dan drugi
05. 12.
20:00

Galerija SKC

Izložba Nestajanje - Nataša Stamatović, do 25. decembra - programi SKC

05. 12.
19:00

Dom omladine

KG film festival, dan drugi

05. 12.
18:00

Kontakt galerija SKC Dobitnica Gonkurove nagrade Nina Jergekova - programi SKC

04. 12.
20:00

Scena 303 (PZD) Balkan ap - regionalni festival stend ap komedije, dan prvi

04. 12.
19:00

Dom omladine KG film festival, dan prvi

03. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar World music festival: Oratnitza + Naked,  programi SKC
02. 12.
22:00
KC UMMUS Koncert: Auf Wiedersehen

02. 12.
21:00

Dom omladine Koncert: EKV tribute - Deca iz vode

02. 12.
20:15

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički 2016-Radnički, 8. kolo 2. ŽLS-Jug

02. 12.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Džast merid, repriza - repertoar KST

02. 12.
19:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički 1964-Karađorđe, 10. kolo Super B lige

02. 12.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga - repertoar PZD

01. 12.
23:00

Gustav Tomke & Fića blues-rock unplugged night

01. 12.
22:00

Dom omladine KG Pozitivni koncert: Debeli Precjednik; Ludak u razvoju

01. 12.
20:00

Mostovi Balkana Izložba skulptura Maše Paunović

01. 12.
20:00

Saborna crkva Koncert: Vokalni ansambl Singidunum

01. 12.
19:00

Hala Jezero Odbojka: Radnički-Spartak, 8. kolo SLS

01. 12.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje: Dosije Vihor - Nikola Kartalović, Programi NBVK

01. 12.
19:00

Knjaževsko-srpski teatar Koncert posvećen Dr Sonji Perišić - Dani Abrašević

NOVEBAR

30. 11.
20:00

Kontakt galerija SKC Koncert: A Weill Ago programi SKC

30. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid, premijera - repertoar KST

30. 11.
19:00

Univerzitetska galerija Tragom srpski struna - dr Uroš Dojčinović, premijerni program

30. 11.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige: Rastrojstva - Dejan Simonović - Programi NBVK

30. 11.
18:00

Kutija šibica SKC Tribina: Otvoreni razgovori Srbije - programi SKC

29. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncertna sezona 17/18: Kamerni trio Mlađenović-Kostić-Mladenović

29. 11.
20:00

Svečana sala PMF Preljubnici - KC Radoje Domanović, Rača - programi SKC

29. 11.
18:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje knjige "Vremena Miloša Jovanovića" - Miloš Jevtić i dr Milovan Isailović - programi SKC

29. 11.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 7+ - repertoar PZD

28. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ujka Vanja - repertoar KST

28. 11.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Spartak, 9. kolo KLS

28. 11.
19:00

Dom omladine Kinoteka utorkom u Domu

28. 11.
19:00

Narodna biblioteka Dani češke kulture u Kragujevcu 2017 (treće predavanje).  - Programi NBVK

27. 11.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez veče: Čičini čvorci, Novi Sad - programi SKC

27. 11.
20:00

Scena 303, PZD Koncert: Masimo u Kragujevcu

27. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncertna sezona 2017: Kemal Gekić, klavir

27. 11.
18:00

Politehnička škola Izložba Likovna kolonija Gružanska jesen 2017. - do 23. decembra

26. 11.
20:00

Scena 303, PZD Koncert: Masimo u Kragujevcu

26. 11.
17:00

Hala Jezero Rvanje: Radnički-Potisje, 9. kolo PRS

26. 11.
16:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Beočin, 8. kolo ŽLS

25. 11.
21:30

 KC UMMUS Svirka: Dragoslav Tanasković-Trnda

26. 11.
15:00

Politehnička Košarka (m): KKK Radnički-Polet, 7. kolo JLS

25. 11.
20:00

Scena 303 (PZD) U agoniji - Miroslav Krleža, gostujuća predstava

25. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Yahoo repertoar KST

25. 11.
18:30

Hala Jezero Košarka (ž): ŽKK Radnički-Aktavis akademija, 7. kolo 2. ŽLS-Jug 2

25. 11.
18:00-00:00

Hala Gordana Goca Bogojević Sajam veština - za Nedu Kujundžić

25. 11.
12:00 i 14:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+ - repertoar PZD

24. 11.
23:00

Gustav Alek acoustic - One man show

24. 11.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert Charles Gayle Trio

24. 11.
21:30

KC UMMUS Piano & vocal night

24. 11.
19:00

Narodna biblioteka

Izložba dokumentarnih fotografija "Rudnik sa okolinom kroz objektiv Vitezslava Knejfla, 1917/1918 (Dani češke kulture u Kragujevcu 2017)  - Programi NBVK

23. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Kir Janja - repertoar KST

23. 11.
18:00

Narodna biblioteka Promocija romana "Jaz" Darka Tuševljakovića  - Programi NBVK

22. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Međunarodni festival kamerne muzike - Dani češke kulture u Kragujevcu 2017.

22. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Zvala se Lorelaj (16+) - gostujuća duo drama

22. 11.
18:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, prva repriza - repertoar PZD

22. 11.
16:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Dinamik, 7. kolo KLS

21. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka - repertoar KST

21. 11.
19:00

Dom omladine Kinoteka utorkom u Domu

20. 11.
22:00

KC UMMUS Džez ponedeljak: SveCki Projekt

20. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert popularne i evergrin muzike "Lavirint u noći"

20. 11.
19:00

Narodna biblioteka Monodrama "Laura, molim te" i tribina "Čime se hranimo kroz news feed?"

20. 11.
13:00

Svečana sala Rektorata Predavanje "Put mladog preduzetnika"

18. 11.
22:00

KC UMMUS Koncert: Špajz

18. 11.
21:00

Dom omladine Koncert: Metež; Reflection; Cycoerror

18. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Stefan Ivković, klavir

18. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - repertoar KST

18. 11.
16:00; 18:00; 20:30

Hala Jezero Rukomet: Radnički 1964-Napredak 2, 1. LS-Z (ž); Radnički 1964-N. Pazar, SRLS-Super B; Radnički 1964 2-Karađorđe 2, 2. L-Kopaonik

18. 11.
13:00

Stadion Čika Dača Radnički 1923-Bežanija, 14. kolo PLS

18. 11.
12:00 i 17:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, premijera repertoar PZD

18. 11.
11:00

Plaza Izložba klupskih fotografija PEK "Gora" - do 24. novembar

17. 11.
21:00

Knjaževsko-srpski teatar Dušan Jevtović trio - koncert i promocija izdanja

17. 11.
20:00

Mostovi Balkana Izložba crteža i video radova Srđana Šarovića - do 29. novembra

17. 11.
19:30

Hala Jezero Odbojka: Radnički-Ribnica, 6. kolo SLS

17. 11.
17:00

Hala Jezero Futsal: Ekonomac-Pirot, 8. kolo PFLS

17. 11.
17:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, pretpremijera repertoar PZD

16. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Međunarodni festival kamerne muzike - Dani češke kulture u Kragujevcu 2017.

16. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri - repertoar KST

16. 11.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba "Umetnička zbirka SANU - Likovni umetnici akademici" - do 16. decembra

16. 11.
19:00

Kontakt galerija SKC Knjiga kratkih priča Lica Aleksandra Pavlović - programi SKC

15. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar O. K. O. - Iz glave

15. 11.
19:00

Kutija šibica SKC Promocija: Brazil nije za početnike - Predrag Dragosavac - programi SKC

15. 11.
19:00

Hala Jezero Humanitarni koncert za pomoć Klinici za pedijatriju

15. 11.
18:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk 3+ - repertoar PZD

15. 11.
18:00

Svečani salon Gradske uprave Izložba "Ana Frank - istorija za sadašnjost" - do 23. novembra

15. 11.
10:00

Pravni fakultet Akcija dobrovoljnog davanja krvi

14. 11.
20:00

Galerija SKC Izložba "WoMen" - Aleksandra Popović, do 4. novembar - programi SKC

14. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata - repertoar KST

13. 11.
22:00

SKC Džez ponedeljak: Jasna Jovićević & Uroš Šećerov duo - programi SKC

13. 11.
20:00

KC UMMUS Nastup učenika škole pevanja Ana Savić"

12. 11.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički-ŽKK Hajduk Veljko, 1. BL-Jug 2

11. 11.
22:00

KC UMMUS Joe Ellison band - bluz i gospel

11. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Tramvaj zvani želja (NP Leskovac) - repertoar KST

11. 11.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički 2005-Radnički 1964, 7. kolo PL-Zapad

11. 11.
16:30

Knjaževsko-srpski teatar Koncert: Zavičaju, u srcu te nosim

11. 11.
12:00

Pozorište za decu Jan Bibijan 7+ - repertoar PZD

11. 11.
10-20:00

Druga kragujevačka gimnazija Badminton: XIV Trofej Kragujevca 2017.

10. 11.
22:00

KC UMMUS Piano & vocal night

10. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 26. Internacionalni festival umetnika harmonike, dan peti

10. 11.
20:00

Galerija SKC Izbor iz kolekcije Galerije SKC 2015-2016. - programi SKC

10. 11.
19:00

Narodna biblioteka Ubavka i Mandarin - Zadužbina Ive Andrića

10. 11.
18:00

Konak kneza Mihaila Izložba slika Milice Kostić - do 24. novembra

09. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 26. Internacionalni festival umetnika harmonike, dan četvrti

09. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Gospođa ministarka - repertoar KST

09. 11.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Kvintet Altro Senso - posveta kompozitoru Petru Stojanoviću

09. 11.
19:00

Kontakt galerija SKC Tribina: Srpska diplomatija o događajima u Makedoniji 1903-1904 - programi SKC

09. 11.
11:30

Biznis inovacioni centar Konferencija Youth speak forum

09. 11.
11:00

PMF: slušaonica 3, Institut za fiziku Predavanje ’’O osiromašenom uranijumu i još po nešto’’ - prof. dr Dragoslav Nikezić

08. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 26. Internacionalni festival umetnika harmonike, dan treći

08. 11.
19:00

Galerija Rima Izložba Đorđa Ivačkovića - radovi 1961/1962 - do 10. decembra

08. 11.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+ - repertoar PZD

07. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 26. Internacionalni festival umetnika harmonike, dan drugi

07. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože - repertoar KST

07. 11.
19:00

Narodna biblioteka Dani češke kulture 2017. - predavanja

07. 11.
19:00

Kontakt galerija SKC Tribina: 100 godina Oktobra - programi SKC

06. 11.
21:30

KC UMMUS Džez ponedeljak

06. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 26. Internacionalni festival umetnika harmonike, dan prvi

06. 11.
19:30

Hala Jezero Futsal: Ekonomac-RB Valjevo, 6. kolo PFLS

06. 11.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje festivala "Pero Živodraga Živkovića"

06. 11.
18-20:00

Dom omladine Audicija za Dečiji hor - do 10. novembra

05. 11.
18:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): KŽKK Radnički 2016 - Gimnazijalac Pirot, 4. kolo 2. ŽKLS Jug B

05. 11.
16:00, 18:00, 20:30

Hala Jezero Rukomet: Radnički 1964 2-Novi Pazar 2, Druga liga-Kopaonik; Radnički 1964-Lokomotiva, Super B liga; Radnički 1964-Čačak, PLS-Zapad, žene

05. 11.
16:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Vršac, 5. kolo PLS

04. 11.
23:00

Gustav Koncert: The Highlanders

04. 11.
21:30

KC UMMUS Svirka: Duo F

04. 11.
20:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Mladost Zemun, 4. kolo KLS

04. 11.
20:00

Scena 303, PZD Stend-ap šou: Nikola Đuričko

04. 11.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Solistički koncert Mine Mijović

04. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Prevaranti u suknji - repertoar KST

04. 11.
18:00

Hala Jezero Odbojka: Radnički-Spartak Ljig, 4. kolo SLS

04. 11.
15:00

Politehnička Košarka (m): KKK Radnički-Borac, 4. kolo Kadetske LS

04. 11.
13:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Radnički PI, 12. kolo PLS

04. 11.
12:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+ - repertoar PZD

03. 11.
22:00

KC UMMUS Disco pop partytime

03. 11.
21:00

Knjaževsko-srpski teatar Poetsko veče: Lišće, vetar i ja - Petar Božović

03. 11.
21:00

Dom omladine Koncert: EKV tribute "Deca iz vode"

03. 11.
19:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): KŽKK Radnički 2016 - ŽKK Paraćin, 1. kolo JL RCS

03. 11.
19:00, 21:00

SKC Francuski filmski karavan - programi SKC

03. 11.
19:00

Konak kneza Mihaila Izložba: Milivoje Tasić Make

03. 11.
14-17:00

Narodna biblioteka Živa biblioteka - Omladina JAZAS-a

02. 11.
22:00

SKC Koncert: Sergio Lounge - programi SKC

02. 11.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata - repertoar KST

02. 11.
19:00

Narodna biblioteka Aleksandar Ristović i Milan Milišić - Sabrano stvaralaštvo

01. 11.
19:00

Narodna biblioteka Krajiški likovni salon 2017 - do 15. novembra

01. 11.
18:00

Pozorište za decu Put po svetu na trotinetu 4+ - repertoar PZD

OKTOBAR

31. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši (50. izvođenje) - repertoar KST

31. 10.
09-12:00

O. š. Đura Jakšić Akcija dobrovoljnog davanja krvi

30. 10.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez veče

30. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Filum - pobednici Muzičkog festivala u Bidgošću (Poljska) - Oktoh 2017

30. 10.
19:00

Atelje Milene Čvorović Otvaranje Ateljea (dr Z. Đinđića 27)

30. 10.
19:00

Konak kneza Mihaila

Projekcija filma "Kraljevski top - istorija srpske krune" Velimira Stojanovića

29. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Internacionalni džez fest Kragujevac (IJFK) 2017

29. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

28. 10.
22:00

KC UMMUS Koncert: MORT

28. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Internacionalni džez fest Kragujevac (IJFK) 2017

28. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro - repertoar KST

28. 10.
19:00

Narodni muzej Predavanje "Muzički instrumenti srednjevekovne Srbije" i koncert ansambla Renesans - Muzika srednjevekovne Srbije

28. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan

Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

28. 10.
12:00

Pozorište za decu

Hilperik 4+ - repertoar PZD

27. 10.
22:00

SKC Koncert: Σtella (Grčka)

27. 10.
19:00; 20:00

Mostovi Balkana; Mali likovni salon Izložba "Pentapolis" (Poljska) - do 15. novembra

27. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

26. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći - repertoar KST

26. 10.
19:30

Stara skupština Izložba fotografija "Kragujevac u Prvom svetskom ratu" i Svečana akademija

26. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

25. 10.
21:00

KC UMMUS Jazzanje - najava Džez festa

25. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Konvivium muzikum 17/18: Vladimir Blagojević

25. 10.
18:00

Narodni muzej Izložba "Zoom in" - do 1. decembra

25. 10.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 7+ - repertoar PZD

25. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

24. 10.
20:00

 Galerija SKC Projekcija snimka predstave "Bi(će)" APGS-a

24. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vrapčić - repertoar KST

24. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Pavel Tovpič, pijanista (Carsko Selo, Rusija) - Oktoh 2017

24. 10.
18:00 

Galerija Biblioteke Sećanja Rosehazet – Hiam Menour

24. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

23. 10.
22:00

UMMUS Džez ponedeljak: Džez vokal trio

23. 10.
12-18:00

Univerzitet, Balkan Kazna doživotnog zatvora za ubice dece - podrži inicijativu i u Kragujevcu!

22. 10.
19:00

Pozoriste za decu Ružno pače - Dramski studio Petar Pan

22. 10.
14:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923 - Sloboda, 10. kolo PLS

22. 10.
14:00

Svečana sala PMF Audicija Dramske sekcije Akademskog pozorišta SKC programi SKC

21. 10.
22:30

Pivnica Gustav Pera Džo i Neša Zlatanović u Kragujevcu!

21. 10.
21:00

Čaurnica (Knežev arsenal) Koncert: KBO! - Prvih 35 godina

21. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ujka Vanja - repertoar KST

21. 10.
12:00

Pozorište za decu Lepotica i zver 3+ - repertoar PZD

21. 10.
11:00

Kod Spomenika streljanim đacima i profesorima u Šumaricama Veliki školski čas

20. 10.
20:00

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Beovuk 72, 2. kolo KLS

20. 10.
20:00

Muzej 21. oktobar Bdenje; izložba 19. Međunarodnog salona antiratne karikature; promocija dramskog prikaza "Igre brojeva" Demića; GKH Liceum - Oktoh 2017

20-25. 10.
__:__

Plaza Promocija XVIII IJFK, izložba najboljih plakata Džez festa

19. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Prevaranti u suknji - repertoar KST

19. 10.
19:00

Galerija Biblioteke Promocija: Ptičji sud - Agnes Ravatn - Programi NBVK

19. 10.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički 1964-Metalac, 3. kolo PLS

19. 10.
13:00

Kuća prote M. Barjaktarovića Izložba "Fotografije detinjstva - 16 priča" Nataše Nikolić

19. 10.
11-15:00

Hol Pravnog fakulteta Deveti sajam stidendija

18. 10.
18:00

Pozorište za decu Kraljević Marko 7+ - repertoar PZD

18. 10.
11:00

Rektorat Univerziteta Predavanje o industriji muzike, medija i zabave - prof. Tom Štajn programi SKC

17. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože - repertoar KST

17. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Denis Krasnokutski, viola (SAD) i Maja Rajković, klavir (Srbija) - Oktoh 2017

17. 10.
19:00

Galerija Biblioteke Promocija: Prvo lice jednine; Zapisi iz prošlog veka - Miodrag Stojilović - Programi NBVK 

16. 10.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak: Aca Pejčić i prijatelji programi SKC

15. 10.
19:30

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Jedinstvo (SP), 1. kolo Superlige

15. 10.
17:30

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički 1964-Vranje 1957, 4. kolo Super B lige

15. 10.
15:00

Hala Jezero Rvanje: Radnički KG-Radnički BG, 3. kolo PLS

14. 10.
22:00

KC UMMUS Promocija albuma Kokblokers

14. 10.
22:00

Dom omladine Koncert: Khara (Makedonija), There (Niš)

14. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Piter Kvilter - Slavna Florens (predstava u čast nagrađenih), 12. Joakiminter fest - repertoar KST

14. 10.
20:00

Hala Park Šumadija fest 2017, danu drugi

14. 10.
18:00, 20:30

Hala Jezero Kherson-Nikars, Sporting-Ekonomac - Glavna runda Lige šampiona

14. 10.
14:00

Sala PMF Audicija za dramsku sekciju Akademskog pozorišta SKC programi SKC

14. 10.
12:00

Pozorište za decu Basne iz senke 3+ - repertoar PZD

14. 10.
10:00

Prva tehnička škola Mural mladosti

13. 10.
20:00

Mostovi Balkana Izložba grafika "Iza pojavnog", zbirka Mostova Balkana - do 29. oktobra

13. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ž. B. P. Molijer - Tartif, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

13. 10.
20:00

Hala Park Šumadija fest 2017, dan prvi

12. 10.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Rastko Obradović kvartet - otkazan za 6. decembar

12. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Mark St. Džermejn - Poslednja Frojdova seansa, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

12. 10.
20:00

Muzej Stara Livnica Koncert: Aleksandar Stojić, gitara

12. 10.
19:00

Galerija Biblioteke Izložba "Dečje novine - gigant jugoslovenskog izdavaštva

12. 10.
19:00

Mali likovni salon Izložba Ivana Nedeljkovića - do 30. oktobra

12. 10.
18:30

Kafe Hill (Kneza Miloša 1a) Biznis ćoše - skup preduzetnica u Kragujevcu

12. 10.
18:00, 20:30

Hala Jezero Nikars-Sporting, Ekonomac-Kherson - Glavna runda Lige šampiona

11. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dušan Kovačević - Hipnoza jedne ljubavi, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

11. 10.
20:00

Kutija šibica SKC Promocija: Zbirka pesama "Supermen je barbika" - Herman Štern - programi SKC

11. 10.
18:00, 20:30

Hala Jezero Sporting-Kherson, Ekonomac-Nikars - Glavna runda Lige šampiona

11. 10.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+ - repertoar PZD

10. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vladimir Žerebcov - Vojnici, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

10. 10.
19:00

Konak kneza Mihaila Obrenovića Izložba slika "Bojilišta" - Miroljub Filipović Filimir

10. 10.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Klavirski duo Jelena i Julija

10. 10.
19:00

Galerija Rima  Izložba Milorada Bate Mihailovića - do 10. novembra

09. 10.
22:00

KC UMMUS Džez ponedeljak

09. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar V. Šekspir - Sonet 66, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

09. 10.
12-17:00

Kontakt galerija SKC Fotografska radionica Belgarde raw programi SKC

08. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džim Kartrajt - Dva, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

08. 10.
20:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Spartak, 1. kolo PLS

08. 10.
11-17:00

Kontakt galerija SKC Fotografska radionica Belgarde raw - programi SKC

08. 10.
11-15:00

Šumarice Oktobarska trka sećanja 2017

08. 10.
11.00

Kancelarijа za mlade Škola devete umetnosti Svet stripa

07. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ivan Viripajev - Iluzije, 12. Joakiminter fest - repertoar KST

07. 10.
17:00

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Zlatibor, kontrolna utakmica

07. 10.
15:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Teleoptik, 8. kolo PLS

07. 10.
12:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 7+, repriza - repertoar PZD

07. 10.
11-13:00

Botanička bašta Međunarodni dan zaštite životne sredine

06. 10.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert Alex Johnson & Barbarisms (Švedska) programi SKC

06. 10.
21:30

KC UMMUS Svirka: Dragoslav Tanasković Trnda

05. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, II repriza

05. 10.
19:00

Galerija Biblioteke Promocija: Ako dugo gledaš u ponor - Enes Halilović - Programi NBVK 

05. 10
13:00

Galerija Narodnog muzeja Izložba grafika "Čitanje linije" - do 23. oktobra

05. 10.
16:30

Prva kragujevačka gimnazija Projekcija filma "Šepurenje"i razgovor sa autorima

04. 10.
20:00

KC UMMUS Izložba Paralelne realnosti - Arhitektonski studio Simović i studio Ured

04. 10.
18:00

Hala Gordana Goca Bogojević

Košarka (m): KKK Radnički-KK Radnički 1950, kvalifikacije za Kadetsku ligu Srbije

04. 10.
16:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički-KŽKK Radnički 2016, kvalifikacije za Kadetsku ligu Srbije

04. 10.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 7+, premijera - repertoar PZD

03. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, I repriza

03. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Državni kamerni hor "Peterburške serenade", Sankt Peterburg (Rusija) - Oktoh 2017

03. 10.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 7+, pretpremijera - repertoar PZD

03. 10.
16:30

Dom omladine Tribina "Tabloidne aveti i žalbe građana zbog neistinitog izveštavanja"

02. 10.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak: Aca Pejčić i prijatelji programi SKC

02. 10
19:00

Galerija Biblioteke Izložba Jovana Simovića: Skulpture i crteži 2009-2017 - do 10. oktobra - Programi NBVK

02. 10.
18:00

Hol Ekonomskog fakulteta Koncert: Ansambl Stanislav Binički i AVIA Arhangela

01. 10.
17:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički 1964-Metalac, 1. kolo Prve lige-Zapad

01. 10.
09-13:00

Ispred Gradske uprave Trka za srećnije detinjstvo 2017

SEPTEMBAR

30. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, premijera - repertoar KST

30. 09.
19:30

Hala Jezero Rukomet: Radnički 1964-Dubočica, Super B liga

30. 09.
17:00

Otvorena scena - Veliki park Festival tradicionalnih narodnih igara "Bogatstvo različitosti"

30. 09.
15:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički1923-TSC Bačka Topola, 7. kolo PLS

30. 09.
12:00

Pozorište za decu Lepotica i zver 3+repertoar PZD

30. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

29. 09.
18:00

Knjaževsko-srpski teatar Festival tradicionalnih narodnih igara "Bogatstvo različitosti"

29. 09.
17-22:00

Đački trg i ul. B. Radičevića Noć istraživača 2017: Znanje na prvi pogled

28. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši - repertoar KST

28. 09.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Večer barokne muzike - Trio flauta "Miodrag Azanjac"

28. 09.
12:00

Galerija Biblioteke Pomiriti se sa sobom – Dragiša Milovanović - Programi NBVK

27. 09.
19:00

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Spartak (Sankt Peterburg), prijateljska utakmica

27. 09.
19:00

Galerija Biblioteke Klio i Prvi svetski rat - Programi NBVK

27. 09.
19:00

Amidžin konak - Narodni muzej Izložba portreta Rad Van Ladomerskog (Slovačka) - do 15. oktobra

27. 09.
18:00

Pozorište za decu Hilperik 4+ - repertoar PZD

26. 09.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba fotografija "Dokumenti" Ivana Petrovića - do 9. oktobra

26. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Jelisavetini ljubavni jadi zbog molera - repertoar KST

26. 09.
18:00-20:00

Plato kod Krsta Svetski dan kontracepcije

25. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Led - Bogdan Milojević, gostujuća predstava

25. 09.
19:00

Galerija Biblioteke Film "Maestro" - Jurij Rakitin (film i razgovor) - Programi NBVK

25. 09.
19:00

Politehnička škola Košarka (m): KKK Radnički-Paraćin, kvalifikacije za Juniorsku ligu Srbije

24. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

23. 09.
21:30

KC UMMUS Flamenko muzika: Pata Negra

23. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - repertoar KST

23. 09.
13-18:00

Tempo (Delta park) Korpa dobrote - akcija Crvenog krsta Kragujevca

23. 09.
12:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+ - repertoar PZD

23. 09.
11:00; 13:30

Sala. h. Šumarice Odbojka (m): Meč za treće mesto i finale - 11. Memorijal "Aleksandar Gigović-Giga"

23. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

22. 09.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Dogs in Kavala programi SKC

22. 09.
19:00

Konak kneza Mihaila Izložba "Rimski novac Šumadije" - do 1. decembra

22. 09.
19:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički 1964-ORK Bela Palanka, 1. kolo Super B lige

22. 09.
16:00; 18:30

Sala. h. Šumarice Odbojka (m): Ribnica-Al Kadzia (Kuvajt); Radnički-Nova Gorica (Slovenija) - 11. Memorijal "Aleksandar Gigović-Giga"

21. 09.
21:15

О. š. Vuk Karadžić Škola košarke KKK Radnički

21. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože - repertoar KST

21. 09.
20:00

Mostovi Balkana Izložba crteža Mehmeda Slezovića "Meditacije na Seni" - do 11. oktobra

21. 09.
19:00

Mali likovni salon Izložba crteža Vladimira Lalića - do 11. oktobra

21. 09.
18:00

Narodni muzej Izložba "Filter" Gorana Dimića - do 30. septembra

20. 09.
21:15

О. š. Vuk Karadžić Škola košarke KKK Radnički

20. 09.
18:00

Pozorište za decu Princeza na zrnu graška 4+ - repertoar PZD

19. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje - repertoar KST

19. 09.
19:00

Galerija Biblioteke Dani češke kulture u Kragujevcu 2017. - Programi NBVK

17. 09.
20:00

Sala PMF 186. Stepenik - Studentsko pozorište Pale, gostujuća predstava

17. 09.
12:00

Topolivnica Zastava fan klub

17. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

16. 09.
19:00

Dom omladine Кoncert: Paranoid (Dani Srpske u Srbiji)

16. 09.
16:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Sinđelić, 5. kolo PLS

16. 09.
12:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+ - repertoar PZD

16. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

16. 09.
09:00

Veliki park (fontana) Dan pešačenja u Srbiji – šetnja kroz Šumarice

16. 09.
09-19:00

Jezero u Šumaricama Pižonova kuhinja - UG Kaldrmaš

15. 09.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Artan Lili - programi SKC

15. 09.
20:00

Konak kneza Mihaila Izložba crteža Gordona Pikena (Škotska) - do 29. septembra

14. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Robert Lakatoš (violinista), Sanja Lukovac (klavirska saradnja)

14. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Iz glave: Dijalog monologa

14. 09.
19:00

Galerija Biblioteke Prezimena i njihovo poreklo na sjeničko-pešterskoj visoravni - Salih Selimović - Programi NBVK

13. 09.
19:00

Kontakt galerija SKC Književno veče: Božija volja - Đorđe Kadijević

13. 09.
19:00

Eparhijski dom Оkrugli sto "Književnost i čovek na putu - оd Edena do večnosti" (Gospojinske svečanosti 2017)

13. 09.
18:00

Pozorište za decu Put po svetu na trotinetu 4+ - repertoar PZD

12. 09.
12:00

Galerija Biblioteke Izložba o Dušku Radoviću "Bio jednom jedan laf" - do 27. septembra, Programi NBVK

12. 09.
12:00

Prva kragujevačka gimnazija Osme Gospojinske svečanosti

11. 09.
22:00

KC UMMUS Džez ponedeljak

10. 09.
18:30

Dom kulture Knić Izložba fotografija "Gružani i Knićani" - Foto-klub Kragujevac, do 23. septembra

10. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

09. 09.
20:00

Zastavina bašta Memorijalni festival "Ludi rakun"

09. 09.
20:00

Kontakt galerija SKC Književno veče: Marčelo Malterego dva - programi SKC

09. 09.
18:00

Druga kragujevačka gimnazija Humanitarna utakmica za Nađu Kvrgić: Emisia Consulting vs Wild Boars

09. 09.
12:00

Pozorište za decu Jan Bibijan 5+ - repertoar PZD

09. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

08. 09.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Stuttgart Online - programi SKC

08. 09.
20:00

Kontakt galerija SKC Književno veče: Dan mladih - programi SKC

08. 09.
19:00

Galerija Art Izložba slika Dejana Ulardžića - do 23. septembra

08. 09.
16-19:00

Atelje Anart Likovne radionice za odrasle i decu

07. 09.
22:00

Đački trg Koncert: Martin Harley - programi SKC

07. 09.
20:00

Galerija "Mostovi Balkana" Izložba digitalnih crteža Tomislava Buntaka "Naked Rock i druga putovanja" - do 19. septembra

07. 09
19:00

Univerzitetska galerija Predavanje i radionica: Pisanje, ideja i inspiracija - Tadija Miletić

07. 09.
18:00

Kutija šibica Književno veče: Antologija priče za odrasle - Dragica Šreder - programi SKC

06. 09.
21:00

KC UMMUS Jam session

06. 09.
19:00

Galerija Biblioteke Nezapamćena bitka; Srpski dobrovoljci 1914-1918 - Milan Micić - Programi NBVK

06. 09.
18:00

Pozorište za decu Basne iz senke 4+ - repertoar PZD

05. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncertna sezona 17/18: Pavel Kačnov (klavir)

03. 09.
16:30

Stadion Čika Dača Radnički 1923-ČSK Pivara, Prva liga Srbije - 3. kolo

03. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

02. 09.
20:00

KC UMMUS Nova sezona: izložba aksesoara Marije Đokić - humanitarna akcija, do 16. septembra

02. 09.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+ - repertoar PZD

02. 09.
10:00

Hala Jezero Škola rukometa - Radnički 1964

AVGUST

31. 08.
19:00

Mali likovni salon Izložba "Skice, dokumenti i predlošci za oslikavanje tri kragujevačka hrama" - Maja Stanković, do 20. septembra

30. 08.
17:30

Američki kutak Predavanje o meksičkoj hrani i kulturi

28. 08.
19:00

Saborna crkva Osme Gospojinske svečanosti

28.-30. 08.
18:00

Đački trg Festival mladih "Bleja 2017"

26. 08.
21:00

Bašta Doma omladine Humanitarni koncert za Miljanu

26. 08.
11:00

Stara skupština Tribina "Kragujevac ratna prestonica 1914/1915"

25. 08.
19:00

Univerzitetska biblioteka Izložba fotografija "I am home" - mladi fotografi Japana i Srbije - do 16. septembra

25. 08.
17:00

Rogojevac Izviđački višeboj "Bobini dani" - OI "Bogoljub Boba Popović"

24. 08.
20:00

Hol Druge ragujevačke gimnazije XII Međunarodni festival kamernih horova i vokalnih ansambala - dan peti

23. 08.
20:00; 21:30

Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije; Saborna crkva XII Međunarodni festival kamernih horova i vokalnih ansambala - dan četvrti

23.-27. 08.
14:00

Veliki park Sportski dani 2017. - Đački parlament Prve kragujevačke gimnazije

22. 08.
20:00; 21:30

Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije; Narodni muzej

XII Međunarodni festival kamernih horova i vokalnih ansambala - dan treći

21. 08.
20:30

Knjaževsko-srpski teatar

Letnja radionica filma "Frka" 2017: Javno prikazivanje završnih radova

21. 08.
20:00; 21:30

Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije; Stara srpska skupština XII Međunarodni festival kamernih horova i vokalnih ansambala - dan drugi

20.-24. 08.
20:30

Prva kragujevačka gimnazija XII Međunarodni festival kamernih horova i vokalnih ansambala

19. 08.
17:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Budućnost (Dobanovci), Prva liga Srbije - 1. kolo

19. 08.
09:00, 19:00

Manastir Divostin Sveta Liturgija; duhovni i kulturno-umetnički program (predavanje i koncert)

18. 08.
10:00

Crveni krst (Sv. Markovića 7) Dobrovoljno davanje krvi

16. 08.
12:00

Narodna biblioteka Izložba fotografija "Solidarnost u vreme krize" (Fondacija Ana i Vlade Divac) - do 30. avgusta

15. 08.
20:00

Letnja scene Univerziteta Koncert tango ansambla Liberkvatro

15. 08.
09-17:00

Transfuziomobil u Pešačkoj zoni i Hotel Kragujevac Druga letnja akcija dobrovoljnog davanja krvi

12. 08.
12:00

Mali likovni salon Izložba "Kragujevac u očima mladih"

12. 08.
11:00

Kod Krsta Poseta levačkim manastirima (GTO)

11. 08.
22:00

Letnja bašta SKC Koncert: Grupa "Ti" (Festival Dan mladih) - programi SKC

09. 08.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Trio Sveti - programi SKC (POKLON ULAZNICE PPNS)

03. 08.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Cyanna Mercury (Atina, Grčka) - psihodelični pop-rok programi SKC 

01.-21. 08.
09-12:00, 18-21:00

Knjaževsko-srpski teatar Letnja radionica filma "Frka" 2017

JUL

29. 07.
19:00

Veliki park - Letnja scena Koncert: CZNTK Abrašević i ansabla iz Palestine

27. 07.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Banny Brickmann band - "Nišvil" festival

27. 07.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba crteža - Đurđa Suvački, do 5. septembra

26. 07.
22:00

Letnja scena SKC Koncert dream pop, Ana Avramov programi SKC

24. 07.
22:00

Letnja scena SKC Džez ponedeljak: Aca Pejčić i prijatelji programi SKC

21. 07.
20:30

Đački trg Koncert folklora Gibaro de Puetro Rico programi SKC

21. 07.
09-16:00

Hotel Kragujevac Velika letnja akcija dobrovoljno davanja krvi - Crveni krst

19. 07.
20:00

Kontakt galerija SKC Pesničko-muzičko-satirični kabare SkRouz programi SKC

18. 07.
16:30-20:30

Veliki park Global village - AIESEC Serbia

18. 07.
19:00

Narodni muzej Izložba Muzeja afričke umetnosti "Kad prestaneš da me češljaš, prestaću da te mrzim" - 15. septembra

15. 07.
17:00

SC Park - bazeni Kup Srbije u visinskim skokovima u vodu

14. 07.
22:00

Letnja scena SKC

Koncert: Tamara Ristić Kezzprogrami SKC

14. 07.
20:00

Letnja scena Univerziteta Koncert: prof. dr Vojislav Spasić i AVIA Arhangeli

13. 07.
18:30

Šumaričkoj jezero Otvaranjee Avantura parka

10. 07.
22:00

Letnja scena SKC

Jazzy Monday: Epiphany live - programi SKC

09. 07.
18:00

Veliki park Prvi humanitarni reli i susret starovremenskih vozila

08. 07.
22:00

Letnja scena SKC

Koncert: Sara Renar - promocija albuma "Tišina"- programi SKC
07. 07.
21:00
Letnja scena SKC Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan osmi - programi SKC

06. 07.
21:00

Đački trg Koncert: Adonai and friends - Ima nade (turneja 2017)

06. 07.
21:00

Letnja scena SKC Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan sedmi - programi SKC

06. 07.
20:00

Mostovi Balkana Izložba crteža Antanasija Punoševca "Lica" - do 25. jula

05. 07.
21:00

Letnja scena SKC Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan šesti - programi SKC

05. 07.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Simfonija za Evu, premijera

05. 07.
20:00

Park Rektorata Otvaranje Univerzitetske letnje scene - hor i orkestar FPN Jagodina

05. 07.
19:00

Galerija Biblioteke

Predstavljanje autobiografske knjige "Neispričane priče" - Neđo Goga - programi Biblioteke

04. 07.
21:00

Letnja scena SKC

Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan peti - programi SKC

04. 07.
20:00

Galerija SKC

Izložba "Arhitecture a heuristic game" Natalije Bogdanović i Alekse Đurića, do 31. jula - programi SKC
03. 07.
21:00
Letnja scena SKC Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan četvrti - programi SKC

02. 07.
21:00

Letnja scena SKC Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan treći - programi SKC

02. 07.
10:00

Hala Jezero Međunarodni rvački turnir "Ljubomir Ivanović Gedža", dan drugi

01. 07.
21:00

Letnja scena SKC Revija najboljih dokumentarnih filmova sa Beldoks festivala 2017, dan drugi - programi SKC

01. 07.
10:00

Hala Jezero Međunarodni rvački turnir "Ljubomir Ivanović Gedža", dan prvi


Foto: Predrag Cile Mihailović 


 - repertoar PZD

Muzički centar Kragujevac

 

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar