Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

30.04.2015

Kalendar događaja u Kragujevcu, 1.-30. april 2015.

Prvi Prvi na Skali
http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

REPERTOARI ZA APRIL

AKTUELNE IZLOŽBE
KG VODIČ

30. 04.
20:00

Čaurnica (Vojno-tehniči zavod) Svetski dan džeza u Kragujevcu - Koncert: Kg Jazz All Stars, Ti Fafa i ja, Fish in Oil

30. 04.
20:00

Večernja scena 303, Pozorište za decu Kokoška

30. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Princip Superstar (Mesečari)
30. 04.
19:00
Mostovi Balkana

Izložba slika ’Dokučaji svemira’ Zdravka Vučinić

30. 04.
19:00
Hala "Gordana Goca Blagojević" Košarka (ž): Radivoj Korać-Radnički, Finalni turnir Prvenstva Srbije za juniorke
30. 04.
19:00
Narodna biblioteka Predstavljanje zbornika tekstova "Socio-kulturni aspekti regionalizacije Srbije u kontekstu evrointegracija"
30. 04.
17:00
Studentski kulturni centar Svetski dan džeza u Kragujevcu - Projekcija filma "Lady Sing the Blues"
30. 04.
14:00
Čaurnica (Vojno-tehniči zavod) Svetski dan džeza u Kragujevcu - Berza ploča
30. 04.
11:00
Zabavištu Crvenkapa Svetski dan džeza u Kragujevcu - Predstava "Džez mališanima"

29. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože

29. 04.
19:00

Studentski kulturni centar

Promocija romana ’Hroničar’ Dragoljuba Stojkovića

29. 04.
18:00

Pozorište za decu Cvrčak i mravi - poklon-ulaznice PPNS

29. 04.
17:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički KG-Radnički NI, 25. kolo Super lige
28. 04.
20:00
Klub "Vidosav", Botunje Predstavljanje knjige "Splin Pariza - Dnevnik samoće 2000-2004" Vidosava Stevanovića
28. 04.
20:00
Galerija SKC Izložba ’Čulo dodira’ Nemanje Nikolića - do 11. maja
28. 04.
19:00
Narodna biblioteka - ogranak u Koloniji Modna revija ’Na maturi izgledaću kao tinejdžerka’
28. 04.
18:00
Narodna biblioteka "Alhemičar pripovedanja Stanislav Krakov" - predavanje dr Zorane Opačić
28. 04.
17:00
Knjaževsko-srpski teatar Kralj lavova, gostujuća predstava

28. 04.
11:00

Knjaževsko-srpski teatar Gusari

27. 04.
20:00

Sala PMF Operetsko-kabaretski-oratorijum: Iz glave

27. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši

27. 04.
19:00

Sportska hala Šumarice Odbojka (m): Radnički-Blok Aut, polufinale Prvenstva Srbije za pionire

27. 04.
19:00

Hala Gordana Goca Blagojević Odbojka (ž): Kraguj - Imlek, polufinale Prvenstva Srbije za pionirke

27. 04.
13:00

Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Centar za promociju nauke: Filozofija kroz Srbiju

27. 04.
09:00

Sportska hala Šumarice Odbojka (m): Radnički-Timok, polufinale Prvenstva Srbije za pionire

27. 04.
09:00

Hala Gordana Goca Blagojević Odbojka (ž): Jedinstvo - Kraguj, polufinale Prvenstva Srbije za pionirke
26. 04.
18:30
Sportska hala Šumarice Odbojka (m): Futog-Radnički, polufinale Prvenstva Srbije za pionire
26. 04.
18:30
Hala Gordana Goca Blagojević Odbojka (ž): Majdanpek - Kraguj, polufinale Prvenstva Srbije za pionirke
26. 04.
17:00
Knjaževsko-srpski teatar Završna svečanost - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije
25. 04.
21:00
Dom omladine Sinestezija - SOS turneja

25. 04.
20:00

Svečana sala PMF Dani kulture u Kragujevcu - Pred vratima

25. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka

25. 04.
20:00

Dramski studio Doma omladine Svinjograd - poklon-ulaznice PPNS

25. 04.
17:00

Knjaževsko-srpski teatar Nevinih žrtava 11 - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

25. 04.
16:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički-Čukarički, Super liga Srbije

25. 04.
12:00

Veliki park Dani kulture u Kragujevcu - Kultura u prirodi

25. 04.
12:00

Pozorište za decu Magareća koža - poklon-ulaznice PPNS

25. 04.
12:00

Velnes-studio Escape Interaktivno predavanje i radionica Ivane Kuzmanović

24. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Nevinih žrtava 11 - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

24. 04.
20:00

Svečana sala PMF Dani kulture u Kragujevcu - Les femmes et le donne

24. 04.
19:00

Kutija šibica SKC Književno veče: "Sam svoj jatak" - Branko Ćurčić

24. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar Svet - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

23. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Gospođa ministarka - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

23. 04.
20:00

Svečana sala PMF Dani kulture u Kragujevcu - ¡Hispanizuj se!

23. 04.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika Gorana Rakića, do 13. maja

23. 04.
19:00

Dramski studio Doma omladine Baš Čelik, Premijera odložena za 11. maj
23. 04.
17:00
Narodna biblioteka "Zlatni paviljon - više od čitanja" - obeležavanje Svetskog dana knjige i autorskih prava
23. 04.
17:30
Đački trg Izložba fotografija "Šetnja kroz Ameriku" - do 21. maja
23. 04.
17:00
Knjaževsko-srpski teatar Petar Pan - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije
23. 04.
15:00
Rektorat Univerziteta Centar za promociju nauke: Horizont četvrtkom
23. 04.
13:00
Knjaževsko-srpski teatar Ožalošćena porodica - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije
23. 04.
12:00
O. š. "Mirko Jovanović" Izložba likovnih radova ’Plava planeta’

22. 04.
21:00

Kafe "Nemam Ve De" Veče stend-ap komedije: Olman-Varničić

22. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Iza kulisa - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

22. 04.
20:00

Svečana sala PMF Dani kulture u Kragujevcu - Scenes of a sexual nature

22. 04.
19:00

Spomen-park Izložba skulptura Zorana Ignjatovića - do 12. maja

22. 04.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje zbirke pesama "Carmina Galli" Nikole Živanovića

22. 04.
18:45

SC Park Vaterpolo: Radnički-Žak, plej-of Prve lige 

22. 04.
18:00

Pozorište za decu Lepotica i zver - poklon-ulaznice PPNS

22. 04.
17:00

Knjaževsko-srpski teatar Tamna je noć - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

22. 04.
16:00

Hol PMF Obeležavanje Dana planete Zemlje: Predavanje "Unapređenje životne sredine, primer dobre prakse u fabrici FCA Srbija"

22. 04.
14:30

Hol PMF Obeležavanje Dana planete Zemlje: Prezentacija smerova i rada NVO 

22. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar Autobiografija - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije
21. 04.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Suze i biseri - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije
21. 04.
20:00
Kontakt galerija SKC Izložba "Arhitektonske priče" Jelena Atanasijević
21. 04.
19:00
Kutija šibica SKC Po svetu sa Gordanom Radović: Prestonice istoka
21. 04.
19:00
Univerzitetska galerija Dani kulture u Kragujevcu - Muzički momenat u kulturi
21. 04.
19:00
Narodna biblioteka Tribina ’Jugosloveni pred mikrofonom Čehoslovačkog radija do 1938. godine’ 
21. 04.
17:00
Knjaževsko-srpski teatar Dugo putovanje u jevropu - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

21. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar Bilo jednom u pozorištu - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

20. 04.
20:00

Art kafe Dani kulture u Kragujevcu - Srpske priče

20. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briljantin - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

20. 04.
17:00

Knjaževsko-srpski teatar Lakše je biti ministarka nego berberin - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

20. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar Svetski rat - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

19. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Sumnjivo lice - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

19. 04.
20:00

SKC Koncert dua Eyebrow

19. 04.
17:00

Knjaževsko-srpski teatar Da li je to bila ševa - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

19. 04.
12:00

Pozorište za decu Princeza na zrnu graška - gostujuća predstava predškolaca

18. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Neuspeli cvetovi srpske vatre - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

18. 04.
20:00

Dramski studio Doma omladine Epitaf - poklon-ulaznice PPNS

18. 04.
18:00

SC Park Vaterpolo: Radnički-Olimpijakos, IX kolo Lige šampiona

18. 04.
18:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Spartak, 4. kolo plej-ofa

18. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar Desa kod Mione na zdravcu - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

18. 04.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga - poklon-ulaznice PPNS

17. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ovoga puta neko je blizu - Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

17. 04.
18:30

Pozorište za decu Talas - predstava OTJ ’Dr Elizabet Ros’ Crvenog krsta

17. 04.
16:00

Knjaževsko-srpski teatar Devetnaesti Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

16. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Gospođa ministarka

16. 04.
19:00

Kutija šibica SKC Književno veče: "Depilacija mozga" - Jovan Gvero

16. 04.
19:00

Narodna biblioteka Vaskršnja izložba - Kulturno-istorijski centar "Srpska kruna"

15. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Prevaranti u suknji

15. 04.
18:00

Pozorište za decu Začarane igračke - poklon-ulaznice PPNS
14. 04.
22:00
SKC Koncert benda Frustrations

14. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši

14. 04.
19:00

Kutija šibica SKC Po svetu sa Gordanom Radović: Prestonice istoka

12. 04.
07:00

Eko park "Ilina voda" Vaskrs u Kragujevcu

11. 04.
20:00

Dramski studio Doma omladine Čvorovi, dokumentarni film o duhu jedne scene - poklon-ulaznice PPNS

11. 04.
12:00

Pozorište za decu Put po svetu na tortinetu - poklon-ulaznice PPNS
09. 04.
21:00
Dom omladine Koncert škole "Oktava"
09. 04.
19:00
Univerzitetska galerija Koncert kamerne muzike "Narodna i popularna muzika kao inspiracija"
09. 04.
15:30
Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički-Donji Srem, Super liga Srbije, 22. kolo
08. 04.
20:30
Pozorište za decu, Večernja scena 303 "Nobelovac i ja" - gostujuća predstava

08. 04.
20:30

Hala Jezero Mali fudbal: Ekonomac-SAS, Prva futsal liga (prenos)

08. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Čovek, zver i vrlina
08. 04.
20:00
Sala PMF Akademsko pozorište SKC: Vilijeva gozba - humanitarno izvođenje

08. 04.
18:00

Pozorište za decu Cvrčak i mravi - poklon-ulaznice PPNS

08. 04.
18:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Vojvodina, 2. kolo plej-ofa Super lige (prenos)

08. 04.
15:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Medicinar, 19. kolo Super lige Srbije

07. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Princip Superstar (Mesečari)

07. 04.
20:00

Prostorije FK Radnički Donatorski koktel
07. 04.
19:00
КTC "Stefan Nemanja", Lapovo Jedan smo svet - Međunarodna foto-izložba
07. 04.
19:00
SKC Po svetu sa Gordanom Radović: Jordan
07. 04.
18:00
Sala Politehničke škole Predavanje ’Nahranimo se zdravljem’
07. 04.
18:00
Narodna biblioteka Izdanja Vukove zadužbine
07. 04. 16:00 Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Medicinar, četvrtfinale Kupa Srbije
06. 04.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Humanitarni koncert za Juliana Bogdanovića
06. 04.
19:00
Narodna biblioteka Izložba "Veliki rat i književnost" - NB "Stefan Prvovenčani", Kraljevo - do 25. aprila
05. 04.
12:00
Pozorište za decu

Zvezdano dete - gostujuća predstava (Škola glume Nenada Vulevića) - poklon-ulaznice PPNS

04. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Lepotica Linejna

04. 04.
20:00

Dramski studio Doma omladine Posveta
04. 04.
20:00
Hotel Kragujevac Vaskršnji humanitarni bal (Kolo srpski sestara)

04. 04.
12:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj - poklon-ulaznice PPNS

04. 04.
12:00

Veliki park Veliko druženje ljubimaca
04. 04.
07:00
Kablar Kablar za planinare početnike - PEK Gora

03. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Hladnjača za sladoled
03. 04.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Webern Wind Quintet (Beč, Austrija) - Drugi Internacionalni festival kamerne muzike "Convivium Musicum"
03. 04.
18:00
Spomen-park Izložba ’Zločini Vermahta u Srbiji za vreme Drugog svetskog rata’ - do 17. aprila
03. 04.
17:00
Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Metaloplastika, 1. kolo plej-ofa Super lige
03. 04.
15:00
Druga kragujevačka gimnazija IV festival nauke ’Otključaj znanjem’
02. 04.
22:00
SKC Koncert benda Vlasta Popić

02. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri
02. 04.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije LP Duo (Beograd, Srbija) - Drugi Internacionalni festival kamerne muzike "Convivium Musicum"
02. 04.
20:00
Večernja scena 303, Pozorište za decu "Plastika" - gostujuća predstava
02. 04.
19:00
Mostovi Balkana

"Repeticija" - izložba grafika Bojana Živića - do 28. aprila

01. 04.
21:00
Dom omladine Koncert: Norman Biker bend

01. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Prevaranti u suknji
01. 04.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Collegium Vocale (Bidgošč, Poljska) - Drugi Internacionalni festival kamerne muzike "Convivium Musicum"
01. 04.
19:00
Galerija Narodnog muzeja

Izložba skulptura Marine Milovanović Kušić i Mihaila Mlinara - do 30. aprila

01. 04.
18:00

Pozorište za decu

Uspavana lepotica - poklon-ulaznice PPNS

01.04.
18:00

Hala Gordana Goca Bogojević Odbojka (ž): Radnički-Beograd, 22. kolo Prve lige Srbije

Foto: Zoran Petrović

PPNS/KG VODIČ

PPNS/RADION

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar