Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

31.03.2015

Kalendar događaja u Kragujevcu, 1.-31. mart 2015.

Prvi Prvi na Skali
http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

KG VODIČ
Vreme Mesto Događaj
31. 03.
20:00
Galerija SKC

Izložba ’Memorija’ Jelene Savić - do 24. aprila

31. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Princip Superstar (Mesečari)

31. 03.
19:00
Univerzitetska galerija

Koncert: Ana Radojičić-Milica Pekmezović-Hristina Kovačević

31. 03.
19:00
Narodna biblioteka

Obeležavanja 120 godina od rođenja Stanislava Krakova - učestvuju Maša Miloradović i Gojko Tešić

30. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Moje bivše, moji bivši

29. 03.
12:00
Pozorište za decu

Zvezdano dete - gostujuća predstava (Škola glume Nenada Vulevića) - otkazano za 5. april

29. 03.
11:30
Hala Jezero

Rvačko prvenstvo Srbije

28. 03.
21:00
Kutiji šibica SKC

Min Je - Francuski filmski karavan (Ciklus ’Lica afričkog filma’)

28. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Prevaranti u suknji
28. 03.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Epitaf
28. 03.
19:15
SC Park Vaterpolo: Radnički-Jug, Triglav liga, 22 kolo
28. 03.
19:00
Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-C. zvezda, Super liga, 17. kolo
28. 03.
19:00
Kutiji šibica SKC Snovi od prašine - Francuski filmski karavan (Ciklus ’Lica afričkog filma’)
28. 03.
17:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Mali princ
28. 03.
13:00
Hala Jezero Rukomet: Završni turnir Lige mlađih kategorija Zapad - grupa Šumadija
28. 03.
12:00
Pozorište za decu Labudovo jezero - poklon-ulaznice PPNS
27. 03.
21:00
Kutiji šibica SKC

Piroga - Francuski filmski karavan (Ciklus ’Lica afričkog filma’)

27. 03.
21:00
Arena Fun factory

Megafon Music Live

27. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Ubiti pticu rugalicu
27. 03.
19:00
Kutiji šibica SKC Lumumba - Francuski filmski karavan (Ciklus ’Lica afričkog filma’)
26. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Dnevnik jednog ludaka

26. 03.
20:00
Sala PFM

Flamenko predstava La Rosa del Penal - poklon-ulaznice PPNS

26. 03.
19:00
Sala Eparhijskog doma

Motivacioni govor "Istinita priča" - Dragan Ljubisavljević

26. 03.
19:00
Mali likovni salon

Izložba skulptura i slika Vesne i Sande Ristovski - do 22. aprila

25. 03.
19:00
Knjaževsko-srpski teatar Gospođa ministarka
25. 03.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Čvorovi - dokumentarni film o duhu jedne scene
25. 03.
19:00
Sala PMF Biografija pamćenja - Miloš Jevtić i Vladeta Jerotić
25. 03.
18:00
Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk - poklon-ulaznice PPNS
25. 03.
18:00
SC Park Vaterpolo: Radnički-Breša, VII kolo Lige šampiona
25. 03.
17:00
Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Partizan, 1/4-finale Kupa Srbije
25. 03.
13:00
Univerzitetska galerija Promocija časopisa "Lipar" (brojevi 53, 54, 55)
24. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Princip Superstar (Mesečari)
24. 03.
19:00
Kontakt galerija SKC Pesničko veče Gorana Tadića
23. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Iz glave
22. 03.
18:15
Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Radivoj Korać, plej-of Prve lige 
22. 03.
12:00
Pozorište za decu Mjuzikl Zaleđeno kraljevstvo - Škola baleta Aplauz i Škola muzike Artkvart
21. 03.
22:00
Dom omladine Koncert bendova Bombaški proces, Otvoreni prelom i Čvrge
21. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Zeleni zraci
21. 03.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Epitaf
21. 03.
15:00
Pozorište za decu Mjuzikl Zaleđeno kraljevstvo - Škola baleta Aplauz i Škola muzike Artkvart
21. 03.
12:00
Pozorište za decu Hilperik, strašni razbojnik i razmažena kneginjica - poklon-ulaznice PPNS
21. 03.
12:00
Velnes-studio Escape Interaktivno predavanje i radionica Ivane Kuzmanović
20. 03.
21:00
Dom omladine

Druga stvar šou: koncert bendova Popečitelji i Špajz!

20. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Jedan čovek, dvojica gazda - otkazano 

20. 03.
19:00
Mostovi Balkana

Izložba slika sa likovne kolonije u Brestovačkoj Banji "Lekovite vode"

20. 03.
19:00
Narodna biblioteka

Koncert Nevene Lepojević, operske pevačice (repertoar: ruske pesme i romanse)

20. 03.
18:00
Pozorište za decu

Princeza na zrnu graška - gostujuća predstava škole glume Sanje Matejić

19. 03.
20:00
Kontakt galerija SKC

Veče francuske poezije - Studenti Katedre za francuski jezik i Odseka za muzičku umetnost FILUM-a

19. 03.
19:00
Hala Jezero

Odbojka (m): Radnički-Partizan, Plej-of Super lige

19. 03.
19:00
Narodna biblioteka

Veče srpsko-ruske poezije, u organizaciji Društva srpsko-ruskog prijateljstva

19. 03.
18:00
Sala Skupštine grada

Promocija knjige "Pogled" Jovana Pavlovića Bojadžića

18. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Hladnjača za sladoled - otkazano

18. 03.
20:00
Prva kragujevačka gimnazija

Koncert studenata Katedre za gudačke instrumente FILUM-a

18. 03.
19:00
Narodna biblioteka

Izložba Milice Krstić, Igora Jankovića i Nemanje Đukića, studenata FILUM-a - do 6. aprila

18. 03.
18:00
Pozorište za decu

Kneginjica i zagonetke - poklon-ulaznice PPNS

18. 03.
18:00
Ogranak Biblikoteke u Staroj koloniji Književni čas i likovna izložba - Centar za kulturu "Logos" iz Svojinova
18. 03.
17:00
Narodna biblioteka Predavanje "Dobitnici Nobelove nagrade za književnost iz Južne Amerike - Tekst i kontekst"
17. 03.
21:00
Dom omladine

Džem sešn

17. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Moje bivše, moji bivši

17. 03.
19:00
Kontakt galerija SKC

Izložba "Život i smrt heroja. Neutralnosti ne može biti" - do 15. aprila

17. 03.
18:00
SC Park

Vaterpolo: Srbija-Nemačka, Svetska liga

15. 03.
21:00
Scena PMF "A, E, I" - Teatar Harlekin, Postojna (festival Zlatna kulisa)
15. 03.
19:00
Hala Gordana Goca Bogojević Odbojka (ž): Kraguj-Vizura, Super liga, plej-of
15. 03.
18:00
Scena PMF "Stend ap, Serbia!" - Akademsko pozorište SKC, Niš (festival Zlatna kulisa)
15. 03.
12:00
Pozorište za decu Princeza na zrnu graška - gostujuća predstava škole glume Sanje Matejić - odloženo za petak 20. mart od 18 časova, zbog Dana žalosti
15. 03.
05:00
Maglić Grebenom Klečka i Grede do Stolova - do 23:00
14. 03.
21:00
Scena PMF

"Naša deca" - Dramski Studio Daske, Laktaši (festival Zlatna kulisa)

14. 03.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Posveta
14. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Lepotica Linejna

14. 03.
19:00
Hala Gordana Goca Bogojević

Odbojka (ž): Radnički-Futog, Prva liga, 19. kolo

14. 03.
19:00
Hala Jezero

Rukomet (m): Radnički-Tatran Prešov, Seha liga - ulaz slobodan

14. 03.
18:00
Scena PMF "Mimar" - Mostarski Teatar Mladih 1974 (festival Zlatna kulisa)
14. 03.
17:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Garavi sokak
14. 03.
12:00
Pozorište za decu Cvrčak i mravi - poklon-ulaznice PPNS
13. 03.
21:00
Scena PMF "Želim da se oslobodim" - Kulturno Obrazovni Centar AP Branislav Nušić, Šid (festival Zlatna kulisa)
13. 03.
18:00
Scena PMF "Svinjograd" - Dramski studio Doma Omladine, Kragujevac (festival Zlatna kulisa)
12. 03.
21:00
Scena PMF "Uspavanka za poplavljeni bal" - Pozorište Dobrica Milutinović, Sremska Mitrovica (festival Zlatna kulisa)
12. 03.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije

Koncert Odseka solo pevanja Muzičke škole

12. 03.
20:00
Večernja scena 303, Pozorište za decu

Kontraš - gostujuća predstava, monodrama Duška Premovića

12. 03.
19:00
Hotel Palas

Tribina "Obrazovanje za XXI vek" - predavač Ivan M. Nedeljkovic

12. 03.
18:00
Narodna biblioteka

Predstavljanje novog broja časopisa Koraci 10-12/2014 - učestvuju članovi redakcije

12. 03.
18:00
Scena PMF

"Virus" - Dramska sekcija Prve kragujevačke gimnazije (festival Zlatna kulisa)

12. 03.
12:00
Narodna biblioteka, Ogranak u Koloniji

Radionica "Mladi bibliotekari"

11. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Prevaranti u suknji

11. 03.
18:45
SC Park

Vaterpolo: Radnički-Mornar, 5. kolo Triglav lige za prvaka

11. 03.
18:00
Univerzitetska galerija Promocija zbornika ’Šumadija - istorija i mit’ 
11. 03.
18:00
Pozorište za decu

Cvrčak i mravi - poklon-ulaznice PPNS

10. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Stend ap - gostujuća predstava

10. 03.
18:00
Narodna biblioteka

Predstavljanje romana "Daždevnjak" i monografije "Komogovina" Miloša Kordića

09. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Bajka o mrtvoj kraljevoj kćeri

08. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Do gole kože

08. 03.
17:30
Hala Jezero

Odbojka (m): Radnički-C. zvezda, Viner liga, 18. kolo

07. 03.
22:00
Dom omladine

Koncert benda Epilog

07. 03.
20:00
Scena Slavica Slaja Urošević, Dom omladine Svinjograd
07. 03.
20:00
Hala Gordana Goca Bogojević Odbojka (ž): Kraguj-Jedinstvo, Viner liga, 18. kolo
07. 03.
19:00
Hala Jezero

Rukomet (m): Radnički-Zagreb, Seha liga - ulaz slobodan

07. 03.
19:00
Galerija SKC

Likovni konkurs za decu - Juvelirska kuća "Đani"

07. 03.
18:00
Pozorište za decu

Cvrčak i mravi - premijera 2

07. 03.
18:00
Narodna biblioteka

Snežni samit stripadžija Srbije u organizaciji Sveta stripa

07. 03.
13:30
Stadion Čika Dača

Fudbal: Radnički-Spartak, Super liga, 18. kolo

07. 03.
12:00
Pozorište za decu

Cvrčak i mravi - premijera, poklon-ulaznice PPNS

06. 03.
20:00
Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije

Koncert gitariste Miloša Janjića

06. 03.
18:00
Narodna biblioteka, Laze Marinkovića 56

Predstavljanje knjige "Godišnji običaji u Srba" Mileta Nedeljkovića

06. 03.
12:00
Pozorište za decu Cvrčak i mravi - pretpremijera
05. 03.
20:00
Mostovi Balkana

Izložba crteža Bojane Aleksijević - do 19. marta

05. 03.
19:00
Mali likovni salon Narodnog muzeja

Izložba slika "Negacija postojanja samo jedne stvarnosti" Aleksandre Rakonjac - do 25. marta

05. 03.
18:00
Biznis inovacioni centar

Predavanje o uticaju drevne veštine Tai či čuan na fizičko i duhovno zdravlje čoveka

04. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Bajka o mrtvoj kraljevoj kćeri - izvođenje odloženo za 9. mart

04. 03.
18:00
Pozorište za decu

Uspavana lepotica, poklon-ulaznice PPNS

03. 03.
20:00
Galerija SKC Izložba "Pogled iza zida" Biljane Bakaluce
03. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Princip superstar (Mesečari)
03. 03.
19:00
Kutija šibica SKC Po svetu sa Gordanom Radović: Sirija
02. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar

Princip superstar (Mesečari)

02. 03.
20:00
Hol Druge kragujevačke gimnazije

Donatorski koncert za Katarinu Mirović

02. 03.
06:00
Deliblatska peščara

Akcija "Dinama banatskog peska"


Foto: Zoran Petrović

PPNS/KG VODIČ

PPNS/RADION

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar