Kalendar događaja u Kragujevcu, septembar-decembar 2020.

Kalendar događaja u Kragujevcu, septembar-decembar 2020.

PREPORUKA SADRŽAJA PPNS



IZLOŽBENI PROSTORI
GALERIJE
AKTUELNE IZLOŽBE

PRVI PRVI NA SKALI Log glava 75

Donacija za udruzenje PRVI PRVI NA SKALI 2020

KULTURA I SPORT; EKOLOŠKE, HUMANITARNE I DRUŠTVENO KORISNE AKCIJE
DOGAĐAJI U KRAGUJEVCU

PRVI PRVI NA SKALI Kragujevac moj glavni grad 75p

DECEMBAR 2020

31. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Romeo i Julija (2004)

31. 12.
18:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Čarobna noć

30. 12.
18:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Čarobna noć

29. 12.
18:00

Galerija Biblioteke

Darivanje najzaslužnijih čitalaca

28. 12.
19:00

Knjaževsko srpski teatar Koncert Abraševića

28. 12.
12:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjiga Zarije Vukićevića "Na dvoru Karađorđevića" i "Pripovetke I"

26. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Gospođa ministarka (2008)

26. 12.
20:00

Muzički centar (Jutjub) Koncert povodom dana Muzičkog centra

26. 12.
12:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Vanja

25. 12.
12:00

Galerija Biblioteke Izložba "Možda će se jednom videti koliko sam voleo svoju zemlju i svoj narod - Zarija D. Vukićević – profesor, bibliotekar, književnik, prevodilac i diplomata", do 2. februara

24. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Seobe (2007)

23. 12.
18:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Crvenkapa i vuk

21. 12.
19:00

CZNTK Abrašević Koncert: Arhaika

20. 12.
11:00; 13:00; 15:00

Pozorište za decu Peti Šumadijski međunarodni filmski festival (ŠIFF) - dan treći

19. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Teze (2008)

19. 12.
13:00; 15:00

Pozorište za decu Peti Šumadijski međunarodni filmski festival (ŠIFF) - dan drugi

19. 12.
12:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Hilperik

18. 12.
13:00; 15:00

Pozorište za decu Peti Šumadijski međunarodni filmski festival (ŠIFF) - dan prvi

17. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Kontumac (2005)

16. 12.
19:00

CZNTK Abrašević Veče frule sa Milinkom Ivanovićem Crnim

16. 12.
18:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Princeza na zrnu graška

12. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Miloš Veliki (2004)

12. 12.
12:00

Legat Nikole Koke Jankovića Izložba "Akademici u delima Nikole Jankovića", do 12. marta

12. 12.
12:00

Pozoriste za decu (Jutjub) Pepeljuga

10. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Murlin Murlo (1999)

09. 12.
18:00

Pozoriste za decu (Jutjub)

Radoznalo sločne

08. 12.
19:00

CZNTK Abrašević Dani ruske kulture u Kragujevcu

05. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Kralj Lir (1993)

03. 12.
20:00

Knjaževsko srpski teatar (Jutjub) Golubnjača (1990)

01. 12.
17:00

Galerija Biblioteke Izložba plakata Abraševića

OKTOBAR 2020

31. 10.
__:__

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-021, 6. kolo SRLŽ

31. 10.
__:__

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Zaječar 1949, 4. kolo SRLŽ

31. 10.
12:00

Pozorište za decu Lepotica i zver

30. 10.
18:30; 21:00

Knjaževsko-srpski teatar Koncert: Barcelona Gipsy Balkan Orchestra

29. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene

29. 10.
20:00

Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije

OKTOH: violončelista Nemanja Stanković i pijanistkinja Maja Mihić

29. 10.
19:00

SKC KRAF 14. (Kragujevački festival antiratnog, angažovanog i akademskog filma), dan četvrti

28. 10.
19:00

Kuća Đure Jakšića Predavanje "Budim i Pešta u Đurino doba" - Dragan Jakovljević

28. 10.
19:00

SKC KRAF 14. (Kragujevački festival antiratnog, angažovanog i akademskog filma), dan treći

28. 10.
18:00

Pozorište za decu Želim da budem normalan

28. 10.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Mladi radnik, 1/4-finale Kupa

27. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Festival Bašteatar

27. 10.
19:00

SKC KRAF 14. (Kragujevački festival antiratnog, angažovanog i akademskog filma), dan drugi

27. 10.
11:00

Hram Svete Petke, Vinogradi Program CZNTK Abrašević (orkestar, solisti,
folklorni ansambl)

26. 10.
20:00

Dom omladine Bašteatar, dan peti

26. 10.
20:00

Czntk Abrašević Predstava: Napred u otadžbinu - obeležavanje Dan oslobođenja Kragujevca u Prvom svetskom ratu

26. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert akordeoniste Mladena Miloševića

26. 10.
19:00

SKC KRAF 14. (Kragujevački festival antiratnog, angažovanog i akademskog filma), dan prvi

25. 10.
20:00

Dom omladine Bašteatar, dan četvrti

25. 10.
13:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Zemun, 12. kolo PLS

24. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Festival Bašteatar

24. 10.
20:00

Dom omladine Bašteatar, dan treći

24. 10.
19:30

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Sloboda, 4. kolo KLS

24. 10.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički - Borac (Starčevo)

24. 10.
16:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički - Vojvodina 021

24. 10.
14:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Obilić, 4. kolo ALS

24. 10.
12:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji

24. 10.
12:00

SC Olimp Humanitarni bazar za Minju

24. 10.
11:00

MZ Erdeč Humanitarni bazar za Minju

24. 10.
10:00

Stanovo, između ambulante i dragstora Bazar za Minju

23. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Festival Bašteatar

23. 10.
20:00

Dom omladine Bašteatar, dan drugi

23. 10.
19:00

Kino-sala Muzeja 21. oktobar Promocija reizdanja knjige "Ime i broj" Staniše Brkića

23. 10.
__:__

SBB hala Jezero Futsal: Ekonomac-Vranje, 5. kolo PFLS

23. 10.
11:00

Trg kod fontane

Pijačni dan za Minju

22. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

22. 10.
20:00

Dom omladine Bašteatar, dan prvi

22. 10.
18:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjige "Kulturna ideologija Milana Kašanina" Jane Aleksić - OTKAZANO!

22. 10.
09:00

Lole Ribara 12 Bazar za Minju

21. 10.
21:00

Dom omladine Predstava "Kugin vilajet" - Savremeno pozorište, premijera

21. 10.
20:00

SKC Stalna galerija antiratne digitalne umetnosti

21. 10.
18:00

Pozorište za decu Hrabri olovni vojnik

21. 10.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Borac (Paraćin), 1/8-finale Kupa Srbije

21. 10.
10:00

Plato kod Spomenika streljanim đacima i profesorima Veliki školski čas

20. 10.
21:00

Dom omladine Kinoteka: Andrej Tarkovski - Stalker

20. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene

20. 10.
19:00

SKC Filmska projekcija: Ivan

20. 10.
19:00

Kino-sala i sprat Muzeja 21. oktobar Bdenje: promocija drame "Izrešetane duše" Venka Andonovskog; OKTOH: Akrobaleno gudački kvartet

20. 10.
18:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjige "Idea et natura - Polisemija kontinuiteta" Ljiljane Stamenković

19. 10.
20:00

CZNTK Abrašević Književni klub: Pesnici ranjenom gradu

19. 10.
19:00

Muzej 21. oktobar Dokumentarna izložba "Plakat - vizuelni skandal, odjek stvarnosti i glasnik propagande" - Istorijski arhiv Požarevca, do 30. oktobra

19. 10.
19:00

Dom omladine Džez ponedeljak

19. 10.
12:00

Galerija Biblioteke Izložba bukmarkera "Gde smo stali?"

17. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Negri ili Ljubov ko sočelovekom svojim

17. 10.
18:00

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Mladost NP, 2. kolo SRLŽ

17. 10.
12:00

Sala zgrade Gradske uprave Predavanje genetičara prof. dr Miodraga Dimitrijevića ("Srbija bez GMO - dva zakona, 20 godina")

17. 10.
12:00

Pozorište za decu Carev zatočenik

17. 10.
11:00

Kod Krsta Besplatna vodička tura GTO: Spomen-park Kragujevački oktobar

16. 10.
19:00

Galerija Rima Izložba Andree Ivanović, do 20. novembra (istovremeno i u Beogradu)

15. 10.
19:00

Dom omladine Koncert škole moderne muzike Oktava i DJ na terasi

15. 10.
__:__

Mali likovni salon Izložba "Metamorfoza kolektivnog i individualnog" Anđele Micić, do 6. novembra

15. 10.
18:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjige "Prvi srpski Codex Diplomaticus" Zdravka Malbaše

14. 10.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija OKTOH: Kamerata Akademika, Novi Sad

14. 10.
19:00

SKC Predstavljanje haiku zbirke Cvrkut u magli – Zoran Antonijević, OTKAZANO!

14. 10.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak

13. 10.
21:00

Dom omladine Kinoteka: Andrej Tarkovski - Andrej Rubljov

13. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimfest 2020: Životnjska farma - Narodno pozorište Anton Panov (Strumica, Severna Makedonija), OTKAZANO!

13. 10.
20:00

SKC Filmska projekcija: Kreativna kontrola

13. 10.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Partizan, 4. kolo SLS

12. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimfest 2020: Filoktetova rana - Pozorišna laboratorija Sfumato (Sofija, Bugarska)

12. 10.
19:00

Dom omladine Džez ponedeljak

12. 10.
18:00

Galerija Biblioteke Otvaranje izložbe "Novo čitanje Petra Kočića - sloboda je uzvišena majka pravde"

11. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimfest 2020: Rumunski dnevnik. Temišvar - Nemačko državno pozorište (Temišvar, Rumunija)

11. 10. 2020.
18:30

SBB hala Jezero Futsal: Ekonomac-Zemun Samo pravo, 3. kolo PFLS

10. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimfest 2020: Lutkina kuća - Državno mađarsko pozorište (Kluž, Rumunija) - OTKAZANO!

10. 10.
19:30

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Napredak, 2. kolo KLS

10. 10.
19:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Muzika kompozitora akademika - putovanje po Srbiji

10. 10.
17:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Šamot 65, 2. kolo ALS

10. 10.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-OFK Žarkovo, 10. kolo PLS

10. 10.
14:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Student, 4. kolo PŽLS

10. 10.
12:00

Pozorište za decu Goli kralj

10. 10.
10:00

Muzeja 21. oktobar Radionica antiratne karikature - "Dosta su svetu jedne Šumarice"

10. 10.
09-15:00

Aerodrom (iza ambulante) Bazar za Minju

09. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimfest 2020: Zašto je poludeo gospodin R? - Jugoslovensko dramsko pozorište

09. 10.
20:00

SKC Performans "(Re)konstruiertes Ich"/"Rekonstruisano Ja" - Akademsko pozorište studenata germanistike 

09. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: pijanistkinja Antonina Tea Sala -"Nokturno iz Šumarica" - (posvećen žrtvama Kragujevačkog oktobra)

09. 10.
18:15

Bazen Vaterpolo: Radnički-Vojvodina, 3. kolo SLS

09. 10.
18:00

Galerija Biblioteke "Živa reč pesnika"

09. 10.
12:30

Galerija Biblioteke Radionica "Od svađe slađe"

09. 10.
12:00

Kuća Đure Jakšića Promocija antologije savremene dijalekatske poezije "Maternji jezik"

09. 10.
11:00

Galerija Biblioteke Izložba ručno rađenih obeleživača za knjige od strane osnovaca povodom obeležavanja Dečje nedelje

08. 10.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimfest 2020: Gustav je kriv za sve - Pozorište Kostolanji Deže (Subotica)

08. 10.
19:00

Dom omladine Koncert škole moderne muzike Oktava i DJ na terasi

08. 10.
19:00

Trg Kod krsta Humanitarni koncert: CZNTK Abrašević - Orkestar, prvi tim

08.10.
18:00

Kuća Đure Jakšića Predstavljanje antologije "Figure u tekstu. Gradovi u fokusu"

08. 10.
11:00

Kuća Đure Jakšića

Međunarodna književna manifestacija "Pismo Ćirilovo"

07. 10.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija OKTOH: Gradski kamerni orkestar Šlezinger

07. 10.
20:00

SKC Projekcija: SKrC dokumentarac

07. 10.
19:00

Kuća Đure Jakšića Izložba skulptorskih formi malog formata Nikole Vukosavljevića

07. 10.
19:00

KC UMMUS Kolektivna izložba

07. 10.
19:00

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Naisa, 1. kolo SRLŽ

07. 10.
18:00

Pozorište za decu Carev zatočenik

06. 10.
21:00

Dom omladine Kinoteka: Andrej Tarkovski - Ivanovo detinjstvo

06. 10.
20:00

SKC Filmska projekcija: Sudija

05. 10.
19:00

Dom omladine Promocija knjige "Piščevo putovanje" Kristofera Voglera

05. 10-
-10. 10.

Dečje odeljenje, Milovana Glišića 44 Ne sudi po koricama

04. 10.
10:00; 11:00

Ispred zgrade Gradske uprave (ul. dr Zorana Đinđića) Trka za srećnije detinstvo; 8. Kragujevački polumaraton 2020

03. 10.
12:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj

03. 10.
12:00

Galerija Biblioteke Radionica: Festival središnje jeseni

03. 10.
10:00

Veliki park Sportski dan za Minju - humanitarna akcija SPD Radnički

03. 10.
10-18:00

Ispred Plaze Humanitarni bazar za Minju

02. 10.
20:00

Đački trg ispred Prve kragujevačke gimnazije OKTOH: Hor Niška crkvena pevačka družina "Branko"

02. 10.
18:00

Galerija Biblioteke Literarno veče "Sergej Jesenjin-duša ruske poezije"

01. 10.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: Marija Turšijan (harmonika)

01. 10.
20:00

CZNTK Abrašević Veče poezije: Kafe Lira - Pozorište mladih

01. 10.
19:00

Dom omladine Koncert škole moderne muzike Oktava i DJ na terasi

01. 10
13:00

Muzej 21. oktobar Svečano zatvaranje izložbe "Jasenovac, pravo na nezaborav"

01. 10.

Mali likovni salon Izložba Lazara Vujaklije (1914-1995), do 15. oktobra

SEPTEMBAR 2020


30. 09
19:00

Letnja scena SKC Predstavljanje zbirke pesama "Pesme o kavezu" - Ivan Novčić

30. 09.
18:00

Pozorište za decu Carev zatočenik - prva repriza

30. 09.
16:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Partizan 1953, 2. kolo PŽLS

29. 09.
21:00

Letnja scena SKC Filmska projekcija: Teret

29. 09.
21:00

Dom omladine Kinoteka: Pedro Almodovar - Pain and glory

29. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ko nema u vugla, gugla

28. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert mecosoprana Zorice Beloice i pijanistkinje Natalije Petrović

28. 09.
19:00

Dom omladine Džez ponedeljak

26. 09.
19:00

UMMUS Gitarsko-vokalni duo Isidora Grujić i Ana Rafailović

26. 09.
18:30

SBB hala Jezero Košarka: Radnički-Vršac, 1. kolo KLS

26. 09.
18:00

Stara skupština Predstavljanje projekata Narodnog muzeja: Stalna postavke o stvaranju moderne srpske državnosti;Virtuelna šetnja kroz dvor kneza Miloša

26. 09.
12:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji

26. 09.
11-18:00

Kuća Đure Jakšića Đurin etno dan

26. 09.
10:00

Šumaričko jezero Šta nam teško da očistimo - velika volonterska akcija

25. 09.
20:00

Knežev arsenal Predstava: Totovi (SKC) - Za Minjinu šansu

24. 09.
20:00

Letnja scena SKC Otvorena proba: Izolacione vežbe (Dramska sekcija SKC)

24. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 7. Internacionalni festival kamerne muzike Convivium Musicum: Novosadski duvački kvintet

24. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

24. 09.
19:00

Ispred Doma omladine

Koncert škole moderne muzike Oktava

24. 09.
19:00

Plato kod fontane u centru

CZNTK Abrašević: Mini koncert

24. 09.
19:00

Kuća Đure Jakšića

Predstavljanje rodne kuće Spomen-muzeja Đure Jakšića (Srpska Crnja) - OTKAZANO!

23. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 7. Internacionalni festival kamerne muzike Convivium Musicum: Klavirski duo Gereg Sisters

23. 09.
18:00

Pozorište za decu Hrabri olovni vojnik

23. 09.
18:00

Botanička bašta Zaštita prirode – potreba, obaveza ili dužnost čoveka? (razgovor na ekološke teme)

23. 09.
16:00

Stadion Čika Dača - bez publike Fudbal: Radnički 1923-Radnički (P), 7. kolo Prve lige

22. 09.
21:00

Letnja scena SKC Filmska projekcija: Ljubav na mrežama

22. 09.
21:00

Dom omladine Kinoteka: Pedro Almodovar - Talk to her

22. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija 7. Internacionalni festival kamerne muzike Convivium Musicum: Vokalna grupa Constantine

22. 09.
19:00

Galerija Biblioteke

Izložba Udruženja likovnih umetnika Kragujevca "Kult", do 10. oktobra

21. 09.
19:00

Amfiteatar Fakulteta medicinskih nauka Promocija knjige "Medicina, etika i politika" profesora Zorana Radovanovoća

19. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

19. 09.
18:00

SBB halа Jezero

Оdbojka: Radnički-Niš, 2. kolo Super lige

19. 09.
12:00

Sala Skupštine Grada 

Promocija knjige "GM sistemi ishrane i njihov ekonomski uticaj" i predavanje "Samodovoljnost u proizvodnji hrane u uslovima globalizacije proizvodnje i potrošnje hrane“ – predavač doc. dr Tatjana Brankov

19. 09.
12:00

Pozorište za decu Tihi dečak

19. 09.
12:00

Porta Stare crkve

Dodela priznanja i nagrada učesnicima "Đurđevdanskih pesničkih susreta"

19. 09.
10:00

Jezero Bubanj Svetski dan čišćenja

18. 09.
20:00

Letnja scena SKC Predstava Totovi

17. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert "Veče ruskih romanski": sopran Ksenija Milenković i alt Tatjana Milovan; klavir - Natalija Mijović

17. 09.
19:30

Kod krsta Mini koncert: Arhaika

16. 09.
19:00

Letnja scena SKC Vampiri u srpskoj tradiciji i delima Aleksandra Tešića

16. 09.
19:00

Kuća Đure Jakšića Dobitnici nagrade "Đura Jakšić": Dragan Jovanović Danilov, dobitnik za 2019.

16. 09.
18:00

Pozorište za decu Carev zatočenik - premijera

15. 09.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka

15. 09.
20:00

Letnja scena SKC Izložba "Nekad su ovde bile sve same njive" - Aleksa Gajić

13. 09.
18:00

Svečana sala Sabornog hrama Predavanje: Vek ujedinjenja - prof. dr Miloš Ković i dr Nemanja Dević

12. 09.
21:00

Onlajn Arsenal Fest 2020: Lea Dobričić

12. 09.
17:00

Staro vojničko groblje Promocija monografije "Staro vojničko groblje u kragujevačkim Šumaricama"

12. 09.
16:00

Veliki park (kod fontane) Humanitarni bazar "Minjin vašar" - Za Minjinu šansu

12. 09.
09:00

Bešnjaja, Gradska pešačka staza, Veliki park i Šumarice Dan pešačenja

11. 09.
21:00

Onlajn Arsenal Fest 2020: Amira Medunjanin

11. 09.
21:00

Letnja scena SKC Slobodna Zona: Selfi (dok)

10. 09.
21:00

Letnja scena SKC
Slobodna Zona: Izbačeni (dok)

10. 09.
21:00

Onlajn Arsenal Fest 2020: KBO!

10. 09.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: pijanistkinja Mina Mijović

09. 09.
21:00

Onlajn Arsenal Fest 2020: Čovek bez sluga

09. 09.
21:00

RTK Predstava: Peščanik - Akademsko pozorišta SKC

09. 09.
21:00

Letnja scena SKC Slobodna Zona: Stig Laršon: Čovek koji se igrao vatrom (dok)

08. 09.
21:00

Letnja scena SKC Slobodna Zona: Okrug

07. 09.
21:00

Letnja scena SKC
Slobodna Zona: Alis i gradonačelnik

05. 09.
20:00

Onlajn Džez fest - Kragujevac 2020

05. 09.
10:00

Muzej 21. oktobar Jasenovac - pravo na nezaborav

04. 09.
18:30

Kuća Đure Jakšića

Izložba "Na nebu nema zvezde da sija kao ti" - Ana Petrović, do 30. septembra

03. 09.
19:00

Mali likovni salon Izložba "Bila sam ovde: vidljivo-nevidljivo" - Tatjana Nikolajević Veselinov, do 23. septembra

02. 09.
21:00

Letnja scena SKC Koncert benda Naked - otkazan

02. 09.
21:00

RTK Koncert Akademskog folklornog ansambla SKC

01. 09.
19:00

Galerija Narodnog muzeja

Izložba "Figurativno u zbirkama Odeljenja za istoriju umetnosti Narodnog muzeja", do polovine oktobra

Naslovne fotografije: Predrag Cile Mihaјlović 


ARHIVA PPNS

STRANICA KOJA SE ČUJE - ZORAN MODLI
PRVI PRVI NA SKALI KRAGUJEVAC FB STRANATVITERINSTAGRAM

PRVI PRVI NA SKALI Log glava 75

Donacija za udruzenje PRVI PRVI NA SKALI 2020

STRANICA KOJA SE ČUJE - ZORAN MODLI
PRVI PRVI NA SKALI FB STRANATVITERINSTAGRAM 

PRVI PRVI NA SKALI Podrska PPNS

ARHIVA PPNS

DREN

ROKENROLER

RADION

MIHAJLO PUPIN

ARČIBALD RAJS

 

Print Friendly and PDF

Komentara: 0

Dodaj komentar

Facebook komentari