Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement

 
 

Za dooOOoobar dan

20.05.2020

Folkloraši širom sveta - Ovo je Srbija

Prvi Prvi na Skali
http://www.vfphysical.rs/ http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://prviprvinaskali.com/clanci/dom/roditelji/amber-alert-da-li-ces-pomoci-ako-znas-da-mozes.html http://prviprvinaskali.com/clanci/kg-vodic/prestoni-kragujevac.html http://prviprvinaskali.com/clanci/kg-vodic/sumadija-i-pomoravlje-dusa-srbije.html http://prviprvinaskali.https://prviprvinaskali.com/strane/donacije-i-sponzorstva.html


SNAGOM SRPSKE TRADICIJE, ZAJEDNO!

  • Autor pesme: Nikola Grbić Grba
  • Muzički aranžman: Miloš Mutapčić
  • Reditelj: Miloš Mutapčić
  • Izvršni producent: Milan Mutapčić i Saša Bogunović
  • Montažer: Miloš Mutapčić
  • Grafički dizajner: Bojan Adamović i Emilija Đuričić
  • Dizajn i miks zvuka: Miloš Mutapčić
  • Asistent produkcije: Nikolina Despot i Darko Batak

ZEMLJE UČESNIKA

  1. SRBIJA
  2. AMERIKA
  3. AUSTRALIJA
  4. AUSTRIJA
  5. ENGLESKA
  6. FRANCUSKA
  7. GRČKA
  8. ITALIJA
  9. KANADA
  10. KINA
  11. MAĐARSKA
  12. NEMAČKA
  13. REPUBLIKA SRPSKA
  14. RUMUNIJA
  15. SLOVENIJA
  16. ŠVAJCARSKA
  17. ŠVEDSKA
  18. CRNA GORA

ANSAMBLI UČESNIKA

ORKESTRI

  1. KUD Batajnica – Batajnica
  2. SKUD Oplenac – Toronto

PEVAČKE GRUPE

  1. KUD Batajnica – Batajnica
  2. SKUD Oplenac – Toronto
  3. Ansambl KOLO – Beograd
  4. Ansambl VENAC – Gračanica
  5. CTKU Kosta Abrašević – Bačka Palanka
  6. FA Karanovac – Kraljevo
  7. CNTK Abrašević – Kragujevac
  8. KUD Jeleče
  9. KUD GIK Banat – Pionir – Zrenjanin
  10. FA Sveti Đorđe – Beograd
  11. KUD Svetozar Marković – Novi Sad
  12. SKC Vuk S. Karadžić – Bačka Topola
  13. KUD Bor - Bor
  14. KUD Abrašević – Pančevo
  15. KUD Đoka Pavlović – Beograd
  16. GKUD Ravangrad – Sombor
  17. KUD Bratstvo - Subotica
  18. Ansambl ,,Dukati i Biseri” – Čikago
  19. SFDE Šumadija – Milvoki
  20. SC Bonirig – Sidnej
  21. Balkan Etno Orkestar – Sidnej
  22. FG Oplenac – Adelajd
  23. SKC Stevan Mokranjac – Beč
  24. KSD Bambi – Beč
  25. FG Ravna Gora – Birmingem
  26. SKUD Abrašević – Pariz
  27. KUD Biseri – Dransi
  28. SKUD Pontes Mostovi – Trst
  29. SFE Kolo – Hamilton
  30. SSF Sloga – Stoni Krik
  31. SKUD Taban – Budimpešta
  32. SKSK Sloga – Štutgart
  33. Srpski centar – Štutgart
  34. KUD Kolovit – Gradiška
  35. ANIP Veselin Masleša – Banja Luka
  36. AKUD Mladost – Temišvar
  37. KPSHD Vuk S. Karadžić – Radovljica
  38. SKUD Vidovdan – Ljubljana
  39. ANI Abrašević – Cirih
  40. KUD Dobroslav Radovanović – Kikac – Bazel
  41. SDIOU Nikola Tesla – Stokholm

SPECIJALNU ZAHVALNOST:

  • Nikoli Grbiću Grbi
  • svim učesnicima projekta

PRODUKCIJA

  • KUD Batajnica - Srbija
  • SKUD Oplenac - Kanada

2020. 


Donacija za udruzenje PRVI PRVI NA SKALI 2020



STRANICA KOJA SE ČUJE
 - ZORAN MODLI
PRVI PRVI NA SKALI FB STRANATVITERINSTAGRAM 

PRVI PRVI NA SKALI Podrska PPNS

ARHIVA PPNS 

PRVI PRVI NA SKALI Udruzenje osnovano


DREN

DOM

POTROŠAČI

PRVI PRVI NA SKALI Sadrzaj O GMO

● O GMO ● Roba bez GMO ● Foto ● Video (O GMObez prevoda) ● Članci (domaći medijistrani mediji) ● Dokumenti (domaći izvoristrani izvori) ● Svet ● Evropa ● Srbija ● Gradovi-opštine ● Kragujevac bez GMO ● M. M. Ševarlić

KRAGUJEVAC BEZ GMO FB GRUPA
SRBIJA BEZ GMO FB STRANA 

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar