Kalendar događaja u Kragujevcu, mart 2022.

Kalendar događaja u Kragujevcu, mart 2022.

🎙 Sadržaj posvećen Kragujevcu
🎙 Kultura i sport, ekološke i humanitarne akcije - na jednom mestu
🎙 Na PPNS od 2014. godine - najčitanija stranica

PPNS: KG VODIČ
KALENDAR DOGAĐAJA U KRAGUJEVCU

MART 2022

 *linkovi vode do detaljnih najava

01. 03.
20:00

Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije Koncert: Ljubinko Lazić, kontrabasista

01. 03.
20:00

Galerija SKC Izložba "Izveštaj sa terena" - Vladimir Sekulić

02. 03.
13:00

SBB hala Jezero Košarka (ž): Radnički-Kraljevo, 1/4-finale Kupa Milan Ciga Vasojević

02. 03.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji, 3+, 35 min.

02. 03.
18:00

SBB hala Jezero

Košarka (m): Radnički-Sloga

02. 03.
19:00

Galerija Đura Jakšić Izložba "Prostor, priroda, vreme i ja" - Teodore Filipović, do 15. marta

03. 03.
12:00

Šumadija sajam Sajam graÄ‘evinarstva, do 5. marta

03. 03.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika ĐorÄ‘a Slavkovića "Sastajališta"

03. 03.
21:00

Jutjub kanal SKC Karaoke

04. 03.
10:00-16:00

Hotel Kragujevac Akcija dobrovoljnog davanja krvi - Crveni krst

04. 03.
18:00

Dom omladine Koncert: Alek

04. 03.
18:50 

Zatvoreni bazen

Vaterpolo: Radnički-Partizan, turnir Regionalne lige

05. 03.
12:00

Pozorište za decu Petar Pan, 5+, 50 min.

05. 03.
14:00

SBB hala Jezero Košarka (ž): Radnički-Partizan, 20. kolo Prve lige

05. 03.
15:00

Soliter Ipsilon, Erdoglija Bele poklade

05. 03.
17:00

Prva kragujevačka gimnazije Predavanje "Kragujevac se vraća na Mlečni put" - Marina Pavlović, Matematički institut SANU

05. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Na rubu pameti, premijera

05. 03.
20:40

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Jug-Radnički, turnir Regionalne lige

06. 03.
20:40

Zatvoreni bazen

Vaterpolo: Radnički-Šabac, turnir Regionalne lige

07. 03.
12:00

Galerija Biblioteke Izložba "Pavić od Š do A", do 18. marta

07. 03.
14:00

Stadion ÄŒika Dača Fudbal: Radnički 1923-Metalac, 26. kolo Superlige

07. 03.
19:00

Dom omladine Izložba: RaskršÄ‡a 1

07. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak: TiTiTi

08. 03.
11:00

Savez slepih (Kneza Miloša 31) Poklonimo sebi zdravlje

08. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače al’ sad od sreće

08. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Film "Jagnje"

08. 03.
20:00

Dom omladine Koncert: Tanja Banjanjin

09. 03.
13:00

Akvarijum, PMF Radionica "Metode naučnog vrednovanja netaknutih vodenih staništa"

09. 03.
18:00

Pozorište za decu Bambi, 6+, 55 min.

09. 03.
18:00

Dom omladine Projekcija: "Alone" - Miloš Pantić

09. 03.
19:00

Galerija SKC Predstavljanje fanzina "Crnoslovlje"

09. 03.
19:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Partizan, 1/4-finale Kupa Srbije

09. 03.
19:00

Kuća Đure Jakšića Koncertna sezona - 20 godina Filuma, koncert studenata

09. 03.
21:00

RTK SKC kvArt – Karaoke

10. 03.
16:00

SBB hala Jezero Košarka (ž): Radnički - Vršac, 16. kolo Prve lige

10. 03.
18:00

Dom omladine Promocija: "Đevđir" - Nenad Stanković

10. 03.
18:00; 20:00

Sala PMF Festival Kulisa: Zakulisani razgovori - tribina; Nigde nikog nemam (Beograd)

10. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Na rubu pameti, prva repriza

10. 03.
20:00

Galerijа Mostovi Balkana Izložba "Parteon praiskona" - Novak Novaković, do 29. mart

10. 03.
21:00

Jutjub kanal SKC SKC kvArt: Kad opet bude sunčano - Tihana Smiljanić

11. 03.
18:00

Sala PMF Festival Kulisa: Festival Kulisa: Razredni neprijatelj (Bečej)

11. 03.
18:00

SBB hala Jezero

Odbojka (m): Radnički-Spartak

11. 03.
20:00

CZNTK Abrašević

Predstava "Tačka"

11. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Festival Kulisa: ŠÄ‡epine vragolije i Luton

12. 03.
11:00

Dom omladine Berza gramofonskih ploča

12. 03.
12:00

Pozorište za decu Goli kralj, 4+, 70 min.

12. 03.
17:00; 20:00

Sala PMF Festival Kulisa: Kanata/Mr’š u pozorište (Banja Luka); Laki komad (Niš)

12. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Na rubu pameti, druga repriza

13. 03.
18:00; 20:00

Sala PMF Festival Kulisa: Epitaf (Smederevska Palanka); Kovači (Boljevci)

13 03.
19:00

SBB hala Jezero

Rukomet (m): Radnički-Rudar

14. 03.
18:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Sloboda

15. 03.
18:00

Dom omladine Kino klub

15. 03.
19:00

Narodni muzeja Izložba "Sentimentalna putovanja – razglednice iz Zbirke Odeljenja za etnologiju Narodnog muzeja" - Nataša Nikolić, do 28. aprila

15. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ja od jutra nisam stao

15. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Lažna zemlja - dnevnik rada" - Jovana Stojanović, do 29. marta

15. 03.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: GKO Šlezinger

16. 03.
17:00

Kuća Đure Jakšića Izložba "Sicilija, njeno srce - omaž Leonardu Šaši", do. 4. aprila

16. 03.
18:00

Pozorište za decu Carev zatočnik, 6+, 70 min.

16. 03.
19:00

Dom omladine Predavanje: "Razvoj projektnih ideja" - dr Vladimir Paunović

17. 03.
18:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjige: "Agon i melanholija" - Gorana Raičević

17. 03.
19:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert "Vokalna muzike akademika Ivana Jevtića” - Evgenija Jeremić, Natalija Mladenović, Jovan Savić i Sanja Marić

17. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće

18. 03.
18:00

Big Fashion Izložbа "Žanka Stokić", do 25. marta

18. 03.
20:00

Sala PMF Svakim danom sve više - Bard teatar

18. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene

19. 03.
12:00

Pozorište za decu Vetar, 3+, 35 min.

19. 03.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Radnički (NI), 28. kolo Superlige

19. 03
20:00

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Železničar, 17. kolo Arkus lige

19. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Revizor

21. 03.
14:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri
21. 03.
18:00
Biznis inovacioni centar (Trg topolivaca 4) Predstavljanje "Ekološke rezolucije 22" - Nacionalna ekološka asocijacija (NEA)

21. 03.
19:00

Dom omladine Izložba: RaskršÄ‡a 2

21. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC

Međunarodni dan poezije; Džez ponedeljak

22. 03.
18:00

Dom omladine Kino klub

22. 03.
19:00

Galerija Biblioteke Izložba: Milan Kašanin u senci slave

22. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri

22. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Film "Ja sam Greta"
23. 03.
18:00
Pozorište za decu Ježić Žožo, 3+, 45 min.

23. 03.
18:00

Dom omladine Dani mađarskog filma

23. 03.
19:00

Kuća Đure Jakšića Koncertna sezona - 20 godina Filuma, koncert studenata

23. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC

Predstavljanje zbirke pesama "Berenikina kosa" - Danica M. Savić

23. 03.
20:00

CZNTK Abrašević

Predstava "Kroz tamnički prozor" - Pozorište iz Gornjeg Milanovca

23. 03.
21:00

RTK

SKC kvArt: Destabilizacija/Phi (Φ) phenomenon - Anja Tončić

24. 03.
10:00

Biznis inovacioni centar (Trg topolovaca 4) Dan otvorenih podataka u Kragujevcu

24. 03.
18:00

Dom omladine Dani mađarskog filma

24. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vrapčić

24. 03.
21:00

Jutjub kanal SKC

SKC kvArt: Oganj

25. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC

Književni portret Save Damjanova: Iskoni bƀ slovo

26. 03.
11:00

Dom omladine Berza gramofonskih ploča

26. 03.
12:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk, 4+ 45 min.

26. 03.
12:00

Fakultet inženjerskih nauka Državno takmičenjе iz informatike za učenike srednjih škola

26. 03
16:00

SBB hala Jezero Košarka (ž): Radnički-Art basket, poslednje kolo PŽLS

26. 03.
20:00

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Radnički-Vojvodina, revanš četvrtfinala plej-ofa SLS
26. 03.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Na rubu pameti

26. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Promocija albuma Go ali soko

27. 03.
13:00-20:00

Spel bar (Kralja Aleksandra I Karađorđevića 143/1) Narodna inicijativa za zakonsku zabranu bora i litijuma

27. 03.
13:00

Dom omladine Zatvaranje takmičenja "Kragujevac u 24 slike"

27. 03.
17:00

Hala "Gordana Goca Bogojević" Veče Ginisovih rekorda

27. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši - Svetski dan pozorišta

28. 03.
12:00-20:00

Spel bar (Kralja Aleksandra I Karađorđevića 143/1) Narodna inicijativa za zakonsku zabranu bora i litijuma

28. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Kralj Artur

29. 03.
12:00-20:00

Spel bar (Kralja Aleksandra I Karađorđevića 143/1) Narodna inicijativa za zakonsku zabranu bora i litijuma

29. 03.
18:00

Dom omladine Kino klub

29. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ja od jutra nisam stao

29. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Film "Jagnje"

30. 03.
12:00-20:00

Spel bar (Kralja Aleksandra I Karađorđevića 143/1) Narodna inicijativa za zakonsku zabranu bora i litijuma

30. 03.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak, 6+, 45 min

30. 03.
18:00

Dom omladine Književno veče: Mikrokozam književnosti

30. 03.
18:00

SBB hala Jezero

Košarka (m): Radnički-Zlatibor, 26. kolo SLS

30. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Koncert: Folklorni ansambl Abrašević

30. 03.
20:30

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Radnički-Jadran, Liga šampiona (prihod namenjen lečenju SrÄ‘ana Plavšića)

30. 03.
21:00

RТK

SKC kvArt: Oganj

31. 03.
12:00-20:00

Spel bar (Kralja Aleksandra I Karađorđevića 143/1) Narodna inicijativa za zakonsku zabranu bora i litijuma

31. 03.
18:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjige "Pisma, susreti, tragovi" - Milan Kašanin - ODLOŽENO!

31. 03.
18:00

Svečana sala Univerziteta Ciklus tribina "Korifeji Univerziteta u Kragujevcu":
prof. dr Vladimir Veljović, biolog

31. 03.
19:00

Galerija Kuće Đure Jakšića Koncert gudačkog kvarteta Blis - ODLOŽENO!

31. 03.
20:00

CZNTK Abrašević Javni čas mlaÄ‘e grupe Pozorišta mladih

31. 03.
21:00

Јuтјub kanal SKC SKC kvArt: Tradicionalna muzika danas, prof.dr Sanja Ranković

 IZLOŽBENI PROSTORI

ARHIVA PPNS

Print Friendly and PDF

Komentara: 0

Dodaj komentar

Facebook komentari