Kalendar događaja u Kragujevcu, januar-jun 2020.

Kalendar događaja u Kragujevcu, januar-jun 2020.

PREPORUKA SADRŽAJA PPNS

KG VODIČ

NASLOVI IZ BIBLIOTEKE
REPERTOARI
GALERIJA PPNS - 2014-2020

PRVI PRVI NA SKALI Log glava 75

Donacija za udruzenje PRVI PRVI NA SKALI 2020


DOGAĐAJI U KRAGUJEVCU

JUN 2020

30. 06.
21:00

Letnja scena SKC Projekcija: Zemlja meda (Honeyland)

30. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene - otkazano!

27. 06.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: Dobra Genetika + Cactus Fields

27. 06.
20:00 

Veliki park Koncert: Mladi talenti pevaju i sviraju

27. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene - otkazano!

26. 06.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija - Koncert: Ivan Jegdić/Dram

26. 06.
21:00

Letnja scena SKC Otvorena proba dramske sekcije

26. 06.
21:00

Veliki park Koncert: Vibe

25. 06.
20:00

Prva jragujevačka gimnazija Koncert: Kraljevski gudači Sv. Đorđa i Uroš Dojčinović

25. 06.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba slika Ilije Paunovića, do 4. jula

25. 06.
18:00

Narodna biblioteka Obeležavanja Dana Izraela: Predavanje "Savremena izraelska kulturna scena" - Majan Ben Tura - otkazano!

25. 06.
18:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56)

Izložba slika "Samoizolacija" Branka Petrašinovića - otkazano!

24. 06. 
19:00

Kuća Đure Jakšića Predstavljanje dobitnika nagrade "Đura Jakšić" (2019): Dragan Jovanović Danilov

24. 06.
19:00

Letnja scena SKC Predstavljanje knjige pesama "Konfabulacije" - Marija Dragnić

23. 06.
22:00

Veliki park Koncert: Nikom ništa

23. 06.
21:00

Letnja scena SKC Projekcija: Naše majke (Our Mothers)

23. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Negri - otkazano!

22. 06.
22:00

Dom omladine
Džez ponedeljak

22. 06.
22:00

Veliki park Koncert: Rumble

22. 06.
08:00

Narodna biblioteka Obeležavanje Dana biblioteke - prodajna izložba knjiga, do 27. juna

21. 06.
22:00

Letnja scena SKC Svetski dan muzike: Fanki đir - muzka Dina Dvornika - odloženo!

20. 06.
22:00

Dom omladine Koncert: The Doors Ridersa

20. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir - otkazano!

20. 06.
20:00

Knežev arsenal

Koncert: Zdravko Čolić u Kragujevcu - odloženo za 22. avgust

20. 06.
17:30

Stadion "Čika Dača" Fudbal: Radnički 1923-Zemun, 30. kolo PLS

20. 06.
17:00

Đački trg Besplatan trening - Aktivnija Srbija

20. 06.
12-18:00

Artium Dan muzike

20. 06.
__:__

Veliki park

Košarkaško prvenstvo Srbije ’3x3"

20. 06.
09:30

Šumadija sajam Nacionalna izložba pasa svih rasa "Kragujevački pobednik 2020"

20. 06.
08:30; 09:45; 18:45; 20:00

Bazen SPD Radnički Vaterpolo: Finale Prvenstva regiona za juniore Šabac-Valis; Radnički-Nais; Nais-Šabac; Radnički-Valis

19. 06.
22:00

Kulturni centar UMMUS Svirka: Crack Fox trio

19. 06.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija - Koncert: Swamp

19. 06.
21:00

Letnja scena SKC Dokumentarna predstava: San o Mileni - o Mileni Pavlović Barili

19. 06.
21:00

Veliki park Bioskop na otvorenom: Veče izraelskog filma

19. 06.
19:45; 21:00

Bazen SPD Radnički Vaterpolo: Finale Prvenstva regiona za juniore Radnički-Šabac; Valis-Nais

19. 06.
19:00

Kuća Đure Jakšića

Izložba i predstavljanje knjige "Sto za vino" Jugoslava Vlahovića

18. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

18. 06.
17:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56) Književno veče povodom obeležavanja Svetskog dana Sunca

17. 06.
20:00

Artium Predstavljanje knjige "Male boginje" Sanje Domazet i Slavka Kruniċa

17. 06.
19:00

Narodni muzej Izložba "Prvo i drugo stanje disanja, ritam i prirodni procesi" Milice Antonijević i Dušana Novakovića, do 31. jula

17. 06.
19:00

Letnja scena SKC Autorski portret: Eva Rančić

16. 06.
20:00

Kontakt galerija i galerija SKC Izložba "Mladost u šezdesetim", do 30. juna

16. 06.
19:00

Veliki park Koncert: CZNTK Abrašević

15. 06.
22:00

Letnja scena SKC Koncert: SinKopa Funk

15. 06.
19:00

Dom omladine Izložba fotografija meseca (januar-april 2020), do 20. juna

15:06.
19:00 

Veliki park Koncert: CZNTK Abrašević

15. 06.
18:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji (Laze Marinkovića 56) Predstavljanje knjige "Blagoslovi za Vanju" Ivane Ramović

14. 06.
21:00

Veliki park Šumadijski bluz i džez festival: Iva Paunović kvintet, Dragons Fuel Schime

14. 06.
12:00

Pivarski park Fudbal: Pivarski mini kup

14. 06.
08:00

Šumaričko jezero Prvenstvo Srbije u kros triatlonu

13. 06.
21:00

Veliki park Šumadijski bluz i džez festival: Oktava, Easy blues band, The Highlanders

13. 06.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija: Shoomadisco

13. 06.
17:00

Pozorište za decu Pozorište u dvorištu: Predstavljanje knjige "Od čitanja se raste", kreativna radionica, kviz

11. 06.
19:00

Mali likovni salon Izložba Jelene Krstić Andabaka, do 17. juna

09. 06.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - "Visoke potpetice"

09. 06.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Naslednice (The Heiresses)

09. 06.
12:00

Kuća Đure Jakšića Svečano otvaranje Kuće

08. 06.
17:30

Stadion "Čika Dača" Fudbal: Radnički 1923-Grafičar, 28. kolo PLS

04. 06.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Zbirka međunarodnog bijenala umetnosti minijature, do 23. juna

03. 06.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Amy LaVere & Will Sexton (SAD)

02. 06.
19:00

Narodni muzej Multimedijalna izložba 13 umetnika "Trajanje"

02. 06.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ženidba i udadba - Knjaževsko-srpski teatar (repriza)

01. 06.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Amy LaVere & Will Sexton (SAD)

01. 06.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Devetstopetnaesta - NP Niš, Kruševačko pozorište i CZK Vuk Karadžić, Loznica (repriza)

MAJ 2020

30. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ženidba i udadba - Knjaževsko-srpski teatar

30. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Cvrčak i mravi

29. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Devetstopetnaesta - NP Niš, Kruševačko pozorište i CZK Vuk Karadžić, Loznica

29. 05.
19:00

Galerija Rima Izložba Aleksandra Dimitrijevića, do 22. juna

28. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Žuti taksi (1997)

28. 05.
12:00

Narodna biblioteka Otvaranje izložbe "Tolstoj i Dostojevski u srpskoj kulturi" i Ruskog kutka

27. 05.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Alberto Lopez Quintet (2014)

27. 05.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Ah, taj zmaj

27. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Profesionalac - Kraljevačko pozorište (repriza)

26. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Profesionalac - Kraljevačko pozorište

26. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ne igraj na Engleze - Beogradsko dramsko pozorište (repriza)

25. 05.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Alberto Lopez Quintet (2014)

25. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Radnička hronika - Narodno pozorište, Republike Srpske (repriza)

23. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Ne igraj na Engleze - Beogradsko dramsko pozorište

23. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Lepotica i zver

22. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Radnička hronika - Narodno pozorište, Republike Srpske

21. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Žak ili pokornost (1998)

20. 05.
21:00

SKC - na RTK Koncert: VIS Limunada 

20. 05.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Hrabri olovni vojnik

20. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Sumnjivo lice - Narodno pozorište, Sombor (repriza)

19. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Joakimovi dani: Sumnjivo lice - Narodno pozorište, Sombor

18. 05.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: VIS Limunada 

16. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Svemironična bajka

14. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Pukovnik ptica (1999)

13. 05.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Barselona Gipsy Klezmer Orchestra

13. 05.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Čarobna noć

09. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Put po svetu na trotinetu

07. 05.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Kralj Ibi

06. 05.
23:00

Đurđevdanski koncert - na RTK Snimak koncerta iz 2019.

06. 05.
21:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Briši od svoje žene (2020)

06. 05.
17:45

Pozorište za decu - na RTK Goli kralj

06. 05.
17:30

Mostovi Balkana - na RTK XVI Prolećna izložba - do 26. maja

06. 05.
17:00

Legat Nikole Koke Jankovića - na RTK
Izložba crteža i akvarela "Pejzaži: urbani i ruralni"

06. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Negri (2019), repriza

05. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Negri (2019)

05. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Bajka o mrtvoj kraljevoj kćeri (2005), repriza

04. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Hotel slobodan promet (2003), repriza

02. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Bajka o mrtvoj kraljevoj kćeri (2005)

02. 05.
13:00

Pozorište za decu - na RTK Crvenkapa i zbunjeni vuk

01. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Hotel slobodan promet (2003)

APRIL 2020


30. 04.
18:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Era ožalošćenih

29. 04.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Eklektik orkestra

29. 04.
18:00

Pozorište za decu - na RTK Hoću da budem veliki

29. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Moje bivše, moji bivši (2012), repriza

29. 04.
__:__

SKC - AFA Svetozar Marković na Fejsbuku i Instagramu Podeli radost igre (Svetski dan igre)

28. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Moje bivše, moji bivši (2012)

28. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK 12 gnevnih ljudi (2012), repriza

27. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK San letnje noći (2016), repriza

26. 04.
18:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Pevačka grupa Studenac

25. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK 12 gnevnih ljudi (2012)
25. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Magareća koža

24. 04.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Ana Ćurčin

24. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK San letnje noći (2016)

23. 04.
19:00

SKC - na Jutjubu Predstava: Stilske vežbe

23. 04.
18:00

SKC - preko zum aplikacije Prezentacija: 456 godina od rođenja Vilijema Šekspira

23. 04.
12:00

Narodna biblioteka - na Fejsbuku Virtuelna izložba: Čitanje u doba korone

22. 04.
21:00

SKC - na RTK Koncert: Syrinx
22. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Začarane igračke

22. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Ubiti pticu rugalicu (2013), repriza

21. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Ubiti pticu rugalicu (2013)

21. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Teza (2008), repriza

20. 04.
21:00

SKC - na Jutjubu Koncert: Syrinx

20. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Miloš veliki (2004), repriza

18. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Teza (2008)
18. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Hilperik

17. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Miloš veliki (2004)
15. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Labudovo jezero

15. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Jedan čovek, dvojica gazda (2011/2012), repriza

14. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Jedan čovek, dvojica gazda (2011/2012)

14. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Zeleni zraci (2013/2014), repriza

13. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Golubnjača (1990/1991), repriza

11. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Zeleni zraci (2013/2014)

11. 04.
17:00

Knjaževsko-srpski teatar - na Radiju Zlatousti Radio pozornica: Šekpirovi soneti, repriza
11. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Pepeljuga

11. 04.
11:00

Knjaževsko-srpski teatar - na Radiju Zlatousti Radio pozornica: Šekpirovi soneti

10. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Golubnjača (1990/1991)
09. 04.
18:00
SKC - na Jutjubu Predstava Akademskog pozorišta: Peščanik
08. 04.
21:00
SKC - na RKG Koncert: Elina Duni tri
08. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Na belu nedelju
08. 04.
18:00
SKC - na Jutjubu Koncert: Folklorni ansambl Svetozar Marković

08. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Romeo i Julija, repriza

07. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Romeo i Julija

07. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kralj Lir (1992/1993), repriza
06. 04.
18:00 
SKC - na Jutjubu Koncert: Elina Duni tri

06. 04.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kontumac (2009/2010), repriza

04. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kralj Lir (1992/1993)
04. 04.
13:00
Pozorište za decu - na RTK Kraljević Marko

03. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar - na RTK Kontumac (2009/2010)
02. 04.
18:00
SKC - na Jutjubu Predstava Akademskog pozorišta: Hameln
01. 04.
18:00
Pozorište za decu - na RTK Princeza na zrnu graška

MART 2020

31. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Pričaj s njom

31. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vrapčić - otkazano!

30. 03.
22:00

SKC Džez ponedeljak

28. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba - otkazano!

28. 03.
19:00

SKC

Predstavljanje knjige "Konfabulacije" Marije Dragnić

28. 03.
12:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, druga repriza

27. 03.
22:00

SKC Koncert: Dobra genetika + Kaktus Field

27. 03.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Artan Lili

27. 03.
20:00

Sala PMF Predstava: Peščanik

26. 03.
21:00

Dom omladine Koncert: Oktava

26. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene - otkazano!

26. 03.
17:00

SKC Predavanje: Danteov dan

25. 03.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

25. 03.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak; Princezin rođendan

25. 03.
__:__

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-RFK Grafičar, 28. kolo

24. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Sve o mojoj majci

24. 03.
20:00

SKC Filmski program: Naše majke

24. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ko nema u vugla, gugla - otkazano!

24. 03.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Dr Milan Pecić: Autobiografija najstarijeg pukovnika srpskog saniteta" Vladimira Krivošejeva i Ninoslava Stanojlovića - otkazano!

23. 03.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert Uroša Dojčinovića i Kraljevskih gudača Sv. Đorđa

23. 03.
18:00

SKC Predstavljanje knjige "Moja Indija" Katarine Sarić

21. 03.
20:00

SKC Otvoreni mikrofon: Međunarodni dan poezije

21. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir - otkazano!

21. 03.
12:00

Pozorište za decu Jan Bibijan

20. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Ivan Jegdić - Dram

20. 03.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Kad je dabar sreo vidru" Dušana Teodorovića - otkazano!

19. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši - otkazano!

19. 03.
18:00

SKC Projekcija dokumentarca "Zeleno zlato" i diskusija

18. 03.
19:00

SKC Autorski portret Eve Rančić

18. 03.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj

17. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Kika

17. 03.
20:00

SKC Izložba "Mladost u šezdesetim" (kolektivna), do 3. aprila

16. 03.
22:00

SKC Džez ponedeljak

16. 03.
20:00

Dom omladine Izložba pobedničkih fotografija za februar - Foto klub Kragujevac, do 16. aprila

16. 03.
18:00

Narodna biblioteka Izložba "Tolstoj i Dostojevski u srpskoj kulturi" - otkazano!

15. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan četvrti - otkazano!

15. 03.
__:__

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Kolubara, 26. kolo

14. 03.
22:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Shoomadisco - Gradski disko 05

14. 03.
22:00

Kulturni centar UMMUS Veče flamenka: Pata Negra

14. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri - otkazano!

14. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan treći - otkazano!

14. 03.
12:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, prva repriza

13. 03.
22:00

Dom omladine The Doors Riders

13. 03.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert Gradskog kamernog orkestra Šlezinger

13. 03.
18:00; 21:00; 22:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan drugi + koncert: Dino Dvornik Experience - otkazano!

12. 03.
21:00

Dom omladine Koncert: Oktava

12. 03. 
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir - otkazano!

12. 03.
19:00

Narodna biblioteka Projekcija filma "Tragovima svedoka" - scenario i režija: Boško Milosavljević - otkazano!

12. 03.
18:00; 21:00; 22:00

Sala PMF Kulisa - VI festival amaterskog pozorišta, dan prvi + Shoomadisco - otkazano!

11. 03.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

11. 03.
20:00

CZNTK Abrašević Humanitarna predstavaza Tanju Slavković: Razgovori - Duško Radović

11. 03.
18:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, premijera - otkazano!

10. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar: Visoke potpetice

10. 03.
20:00

SKC Filmski program: Naslednice 

10. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

10. 03.
19:00

Narodna biblioteka Predavanje "Critice o kraju istorije" Vladimira M. Ristića

10. 03.
11:00

Pozorište za decu Carev zatočenik, pretpremijera - rasprodato

08. 03.
18:30

Hala Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Novosadska ŽKA

08. 03.
16:00

Saborna crkva

Litija sa ikonama - Nedelja pravoslavlja

07. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 2020: Alitor; Centurion; Quasarborn

07.03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene

07. 03.
19:00

TC Plaza Radionica i promocija festivala Zlatna kulisa: Kulisanje

07. 03.
19:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Spartak Subotica

07. 03.
17:00

Prostorije za mlade sa posebnim potrebama (Prvoslava Stojanović 8/9, Erdoglija) O aromoterapiji - svet eteričnih ulja

07. 03.
12:00

Pozorište za decu Šareno drvo

06. 03.
21:30

Dom omladine Larska; Reflection

06. 03.
20:00

Sala PMF Predstava Akademskog pozorišta germanistike "Krema", prva repriza

06. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Imeneo - opera

06. 03.
19:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Spartak Subotica

06. 03.
18:00

Narodna biblioteka Prezentacija projekta i promocija bibliografije "Ženski pokret 2020" Jelene Milinković

06. 03
12:00

Narodna biblioteka Izložba "Egipćani" - Istorijski arhiv Šumadije

05. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

05. 03.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba skulptura "Chain Linking" Đorđa Aralice, do 24. marta

05. 03.
19:00

Univerzitatska galerija Koncertna sezona 2020: Ivan Jotić i Natalija Mladenović

05. 03.
15:00

Pravni fakultet Tribina ’Posledice NATO bombardovanja’

04. 03.
19:00

SKC Predstavljanje romana "Antinoj 24" Nadežde Purić-Jovanović

04. 03.
18:30

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Radnički-Zemun

04. 03.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj

03. 03.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Pedro Almodovar - Matador

03. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Otac

03. 03.
19:00

SKC Mesec frankofonije - Escape room i koncert francuske pop muzike

03. 03.
19:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Metaloplastika

02. 03.
22:00

SKC Džez ponedeljak: Jazzmo Trio

FEBRUAR 2020

29. 02.
22:00

SKC Koncert: The Cyclist Conspiracy + Crno dete

29. 02.
22:00

Dom omladine Koncert: Bolesna štenad

29. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Vrapčić

29.02.
18:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Topličanin

29. 02.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-OFK Žarkovo, 24. kolo PLS

29. 02.
12:00

Pozorište za decu

Kroki i prijatelji

29. 02.
10:00

Narodna biblioteka Kviz-takmičenje A100: kultura - autor Bojan Lukić

28. 02.
22:00

Dom omladine Koncert: Alek (gosti Etherstone)

28. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS MKDSL i Peđa Milutinović

28. 02.
18:00; 20:00; 22:00

SKC Projekcije: Francuski filmski karavan - Leto; Fatima; Nisam đubre

28. 02.
20:00

Artium Izložba "Sklonište" Saše Montilja, do 15. marta

28. 02.
20:00

Scena 303 (Pozorište za decu) Državni posao: Velika reforma, odložena za 20. mart

27. 02.
20:00; 22:00

SKC Projekcije: Francuski filmski karavan - Tamara; Žeronimo

27. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

27. 02.
19:00

VIŠ-e od galerije (Srednja stručna škola)

Izložba "Govor boje" - Foto klub Kragujevac, do 12. marta

27. 02.
19:00

Mali likovni salon Izložba "Objekti i instalacije" Marije Jevtić-Dajić

27. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan osmi

27. 02.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka: Radnički-Mladi radnik

26. 02.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

26. 02.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak

26. 02.
18:00

Univerzitetska galerija Izložba grafika "Studenti sa profesorima" (FPU Beograd), do 18. marta

25. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava - Snovi

25. 02.
20:00

SKC Izložba "Dizajn enterijera i arhitektonskih sklopova", do 10. marta

25. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

25. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan sedmi

24. 02.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Jubilarni koncert Vojislava Spasića

24. 02.
19:00

Stara skupština Projekcija filma "Priče iz muzeja"

23. 02.
17:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-BKK Radnički, 19. kolo 2. LS

22. 02.
20:00

SKC Predavanje o patologiji: Kad jaganjci utihnu - Andreja Bošković

22. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene, druga repriza

22. 02.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Partizan 1963, 16. kolo 1. LS

22. 02.
12:00

Pozorište za decu Šareno drvo

21. 02.
19:00

Pravi fakultet (seminar-sala) Predavanje Aleksandre Ninković-Tašić o Tesli i Pupinu

21. 02.
19:00

SBB hala Jezero Futsal: Ekonomac-Jastrebac (Blace)

21. 02.
18:00

W&W centar (Kralja Petra I 26)

Radionica: Građansko merenje kvaliteta vazduha

21. 02.
14:00

Fakultet medicinskih nauka  Tribina za studente "Pristupačno zdravstvo gluvim i nagluvim pacijentima"

21. 02.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Borac 1926 (ČA)

20. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

20. 02.
20:00

Stara skupština Horski teatar "Vostani Serbije" -Mali Liceum i Pozorište mladih Abrašević

20. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan šesti

20. 02.
18:00

Svečana sala Univerziteta Predavanje "Pojava društvene kompleksnosti i izgradnja zajednice tokom neolitskog perioda u mikro-regiji Gornje Gruže"

19. 02.
20:00

SBB hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Mladost (Nova Pazova)

19. 02.
20:00

SKC Projekcija: Alis i gradonačelnik

19. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Striptiz - Proces teatar, Beograd

19. 02.
18:00

SBB hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Obilić

19. 02.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj

18. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava

18. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Briši od svoje žene, prva repriza

18. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan peti

17. 02.
20:00

Dom omladine Izložba "Fotografija godine" Foto kluba Kragujevac, do 24. februara

15. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS CD Ministar

15. 02.
20:30

Zatvoreni bazen Vaterpolo: Radnički-Solaris, Regionalna A liga

15. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dan Teatra (Briši od svoje žene, premijera)

15.02.
18:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Niš, 18. kolo SLS

15. 02.
12:00

Pozorište za decu Trnova Ružica

15. 02.
12:00

Pešačka zona Svetski dan dece obolele od raka - Nurdor Kragujevac

15. 02.
12-14:00

Više lokala u gradu SMS kafenisanje - za decu obolelu od raka

14. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS BIT’s trio

14. 02.
17:00

Plato ispred Sokolane Koncert za obnovu Stare sokolane

14. 02.
13:00

Narodni muzej Izložba "Freske Kosova i Metohije", do 31. marta

14. 02.
12-14:00

Više lokala u gradu SMS kafenisanje - za decu obolelu od raka

13. 02.
21:00

Dom omladine Koncert: Oktava

13. 02.
20:00

Sala PMF Predstava: Hameln

13. 02.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Koncert: U susret Sretenju

13. 02.
20:00

SKC Veče ljubavne poezije

13. 02.
20:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba crteža Viktorije Zdravković "IRU", do 3. marta

13. 02.
20:00

Klub kulture Artium Predavanje " Fridrih Niče: Važnost iluzije u svetu racionalnosti" - dr Nebojša Jocić

13. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan četvrti

12. 02.
21:00

Dom omladine Predstava Savremenog pozorišta "Nacija"

12. 02.
19:00

SKC Predstavljanje knjige "Crna" Ane Radulović (edicija Prvenac)

12. 02.
18:30

Narodna biblioteka Ciklus interaktivnih predavanja Ivane Retas: Promocija - ciklus malih koraka II

12. 02.
18:00

Pozorište za decu Želim da budem normalan

12. 02.
13:00

Svečana sala Rektorata Desk Kreativna Evropa Srbija

11. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava - Krvavi presto

11. 02.
20:00

SKC Projekcija: Alis i gradonačelnik

11. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan treći

10. 02.
21:00

Dom omladine Džez ponedeljak

10. 02.
20:00

Sala PMF Predstava "Totovi" 

08. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS Trio Pop art

08. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro

08. 02.
19:00

SKC Predstavljanje knjige Muharema Bazdulja "Pop književnost"

08. 02.
19:00

SKC Predstavljanje zbirke pesama "Pop književnost" Muharema Bazdulja

08. 02.
19:00

SBB hala Jezero Košarka (m): Radnički-Konstantin, 17. kolo 2. LS

08. 02.
12:00

Pozorište za decu Basne iz senke

08. 02.
11:00

Dom omladine Berza gramofonskih ploča

07. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS Veče YU šlagera

07. 02.
21:00

Dom omladine DJ Kici: Nacionalna klasa

07. 02.
21:00

Oblomov Svirka: Trnda

07. 02.
19:00

SBB hala Jezero Futsal: Ekonomac-Vranje, 10. kolo PLS

06. 02.
21:00

Kulturni centar UMMUS Bob Marley’s day

06. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

06. 02.
20:00

Sala PMF Predstava "Totovi" - odloženo za 10. 02. (20:00)

06. 02.
19:00

Mali likovni salon Izložba crteža Dragane Dragutinovića, do 26. februara

06. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan drugi

06. 02.
18:00

Univerzitetska galerija Izložba i promocija zbornika "Mati Ana Adžić (1900-1975) - duhovno čedo Vladike Nikolaja Velimirovića", do 20. februara

05. 02.
20:00

Zatvoren bazen Vaterpolo: Radnički-Solaris, Liga 6

05. 02.
20:00

Dom omladine Predstava: Moćni rendžeri ne plaču

05. 02.
18:30

Narodna biblioteka

Ciklus interaktivnih predavanja Ivane Retas: Promocija - ciklus malih koraka I

05. 02.
18:00

Pozorište za decu Ježić Žožo

05. 02.
12:00

Plato ispred Robne kuće

Borba za čist vazduh

04. 02.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Akira Kurosava: Rašomon

04. 02.
21:00

Sala PMF Koncert: Eklektik orkestra

04. 02.
20:00

SKC Izložba Nikole Garovića "Beleške", do 28. februara

04. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir

04. 02.
18:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige, dan prvi

03. 02.
22:00

SKC Džez ponedeljak: Jazzmo Trio

03. 02.
20:00

Dom omladine Izložba fotografija Zorana Lazarevića Lakija, do 3. marta

01. 02.
22:00

Dom omladine Koncert: Popečitelji

01. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Negri

01. 02.
19:30

Zatvoren bazen Vaterpolo: Radnički-POŠK, 11. kolo Regionalne A2 lige

01. 02.
12:00

Pozorište za decu Petar Pan

JANUAR 2020

30. 01.
21:00

Dom omladine Koncert škole Oktava

30. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid

30. 01.
18:00

Narodna biblioteka Koraci 2019.

30. 01.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-C. zvezda, 16. kolo SLS

29. 01.
22:00

Dom omladine Veče rok muzike

29. 01.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

29. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Milenijum srpskoslovenskog jezika i pisma" Živojina Andrejića

29. 01.
18:00

Pozorište za decu Jan Bibijan

28. 01.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - Full metal jacket

28. 01.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Osmi povjerenik

28. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ko nema u vugla, gugla

28. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Akcije - ogledalo vremena: Tragovi prošlosti" prof dr. Veroljuba Dugalića 

27. 01.
13:00

Fakultet medicinskih nauka Promocija knjige "Opekotine-osnovni principi lečenja" prof. dr Dejana D. Vulovića

26. 01.
11:30

Muzej 21. oktobar Sećanjem do nezaborava (AHAVA - Udruženje srpsko-izraelskog prijateljstva)

26. 01.
09:30; 14:00

O. š. Moma Stanojlović, Sveti Sava i Mirko Jovanović, hala Gordana Goca Bogojević Trinaesti Božićni turnir u odbojci (pioniri)

25. 01.
21:00

Dom omladine Koncert: Motorcharge & Kuga

25. 01.
20:00

SBB hala Jezero Koncert: Đorđe Balašević

25. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Otac

25. 01.
19:00

Klub Vidosav Promocija knjige Zorana Dragoljevića-Žorža
"Vinorodna Šumadija"

25. 01.
18:00

Plaza Koncert: Kragujevačko pevačko društvo

25. 01.
18:00


Svečana sala PMF

 

Svetosavska akademija Udruženja Srba iz Hrvatske "Nikola Tesla"

25. 01.
12:00

Pozorište za decu Goli kralj

25. 01.
09:30; 14:00

O. š. Stanislav Sremčević i Mirko Jovanović, hala Gordana Goca Bogojević Trinaesti Božićni turnir u odbojci (pioniri)

24. 01
22:00

Dom omladine Koncert: Špajz! & Vizelj

24. 01.
19:00

SBB hala Jezero

Košarka (m): Radnički-Sveti Đorđe, 15. kolo II LS

24. 01.
19:00

Kontakt galerija SKC

Predstavljanje zbirke pesama "Sve biće u redu" Aleksandra Đokovića

24. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Lik pobednika" Nikole Milovanovića

24. 01.
16:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-C. zvezda, 14. kolo 1. ŽLS

24. 01.
14:00

SC Iskra (Borivoja Petrovića 13) Sećanje na Saleta

24. 01.
12:00

Galerija Srednje stručne škole Izložba učeničkih radova - šumarstvo i obrada drveta, do 20. februara

23. 01.
20:00

Mostovi Balkana Izložba "Monumenti" Darije Dragojlović, do 11. februara

23. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

23. 01.
19:00

Galerija SKC Izložba" 10+ Izbor iz kolekcije Galerije SKC", do 15. februara

23. 01.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Prstohvat ničega" Danijele Vulićević

22. 01.
19:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje zbirke priča "Izgledate mi srećni" Marka Jurišića (edicija Prvenac)

22. 01.
18:00

Pozorište za decu Tihi dečak

22. 01.
12:00

Pravni fakultet Predavanje "Položaj Srba u Crnoj Gori" Borisa Malagurskog i prof. dr Dragana Bataveljića

21. 01.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - A clockwork orange

21. 01.
20:00

Kontakt galerija SKC Projekcija: Osmi poverenik

21. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir, druga repriza

20. 01.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak

19. 01.
12:00

Jezero u Šumaricama Bogojavljensko plivanje

19. 01.
09:30

SBB hala Jezero Rukomet (m/ž): Treći svetosavski turnir

18. 01.
21:45

Kulturni centar UMMUS Muzičko veče: Retropak (rock & blues night)

18. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir, prva repriza

18. 01.
19:30

SBB hala Jezero Rukomet (m/ž): Treći svetosavski turnir

18. 01.
18:00

Fakultet medicinskih nauka Izložba slika i skulptura "Melem za dušu" Likovnog kluba "Svetlost" KTC "Stefan Nemanja" (Lapovo), do 31. januara

18. 01.
17:00

SBB hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 14. kolo SLS

18. 01.
12:00

Pozorište za decu Ježić Žožo

17. 01.
21:45

Kulturni centar UMMUS Muzičko veče: CD Ministar

17. 01.
21:00

Kontakt galerija SKC Karaoke party

17. 01.
20:00

Klub kulture Artium Izložba "Minut" Dejana Iliċa Cvike, do 2. februara

17. 01.
19:00

Narodni мuzej Solistički koncert Julija Bal (klavir) - Muzička omladina

16. 01.
21:00

Dom omladine Koncert: Škole Oktava

16. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Blitva i krompir, premijera

16. 01.
19:00

Kontakt galerija SKC

Predstavljanje zbirke pesama "Čtenija", Aleksandar Marić

15. 01.
21:00

Dom omladine Predstava: Nacija

15. 01.
18:00

Pozorište za decu Goli kralj, prva repriza

14. 01.
21:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - 2001: A space odyssey

14. 01.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Tradicionalni novogodišnji koncert - Muzička škola "dr Miloje Milojević"

13:00
21:00

Kod krsta Koncert: Vesele osamdesete; Neverene bebe

13:00
21:00

Dom omladine Koncert: VIS Rumble

12. 01.
09:00

Fontana (Kralja Petra I) Božićni uspon na Žeželj – memorijal prof. dr. Branislav Devedžić (PD Žeželj)

11. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ženidba i udadba

11. 01.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički-Novosadska ŽKA, 1/4-finale Kupa Srbije

09. 01.
19:00

Univerzitetska galerija Božićni koncert

08. 01.
11:00

Sajmište Božićna fijakerijada - Kragujevac 2020

07. 01.
22:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Stenli Kjubrik - Lolita

04. 01.
21:45

KC UMMUS Svirka: Trio sunce

01. 01.
21:00

Dom omladine Koncert: Stone Slipper

STRANICA KOJA SE ČUJE - ZORAN MODLI
PRVI PRVI NA SKALI KRAGUJEVAC FB STRANATVITERINSTAGRAM

PRVI PRVI NA SKALI Podrska PPNS 

ARHIVA PPNS 

PRVI PRVI NA SKALI Udruzenje osnovano

DREN

DOM

POTROŠAČI

Print Friendly and PDF

Komentara: 0

Dodaj komentar

Facebook komentari

Anketa

Da li ste protiv GMO u Srbiji?

Ostale ankete
https://www.facebook.com/stop.gmo.srbija/ https://ekologijakragujevac.rs/ https://www.facebook.com/groups/543555452379413/ https://www.facebook.com/PrviPrviNaSkali/ https://www.facebook.com/savez.slepihkragujevac http://www.pmf.kg.ac.rs/botanicka_basta/index.html https://ckkg.org.rs/ http://www.pozoristezadecu.com/ https://www.okvirzivota.org.rs/ http://vrabac.rs/ https://www.ijfk.info/ https://joakimfest.rs/ http://www.conviviummusicum.com/sr/ http://www.nbkg.rs/index.html https://telok.org.rs/ https://aiesec.org.rs/lokalna-kancelarija-kragujevac/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064845214187 https://www.spdradnickikragujevac.com/ https://www.facebook.com/konamtrujedecu/ http://www.drustvosrpskihdomacina.org.rs/ https://www.facebook.com/PrviPrviNaSkali/ https://www.facebook.com/Pupinizacija-582808185210353/ https://sveoarheologiji.com/ https://prviprvinaskali.com/clanci/dren/ekologija/mali-vodeni-ekosistem-u-botanickoj-basti-realizovan-projekat-ug-svetli-horizonti.html http://www.pekgora.org/ http://fondacijarsum.org/ http://www.vfphysical.rs/ http://www.milutinstefanovic.com/ http://nevenaignjatovic.com/ http://www.ipsport.net/ http://marepannoniumgarden.blogspot.rs/-i-dupont.html http://www.epodzaci.org/ http://www.prvagimnazija.edu.rs/index.php/nastava/van-nastave/sopce https://www.pasarela.rs/o-nama/ http://zoran-spasojevic.blogspot.com/ http://www.audioifotoarhiv.com/ http://www.littlelighthouse.net/ http://kozmicbluesemisija.blogspot.com/ https://www.facebook.com/groups/ZoranModli https://www.facebook.com/groups/131568206482/ https://www.facebook.com/stop.gmo.srbija https://prviprvinaskali.com/clanci/recju/autori-ppns/aleksandra-ninkovic-tasic/mihajlo-i-pupin-sa-pasnjaka-do-naucenjaka.html https://prviprvinaskali.com/clanci/slikom/glagoljanja/arcibald-rajs-o-budzaklijskoj-politici.html https://prviprvinaskali.com/clanci/podrska-ppns/podrzi-rad-ug-prvi-prvi-na-skali-donacijom-na-racun-1504516749.html