Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

30.06.2016

Kalendar događaja u Kragujevcu, januar-jun 2016.

Prvi Prvi na Skali
http://www.prviprvinaskali.com/clanci/kragujevac-bez-gmo/za-srbiju-bez-gmo-mars-protiv-monsanta-2017.html http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/clanci/dom/roditelji/dozivotni-zatvor-za-ubice-dece.html http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

JUN 2016.

30. 06.
20:00

Mostovi Balkana Izložba crteža i slika Tamare Žderić - do 15. jula

30. 06.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika Nine Cvetanović i Tijane Gogić - do 31. avgusta

30. 06.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Flauta od Mocarta do Pjacole

30. 06.
13:00

Narodna biblioteka Predstavljanje novog broja časopisa "Koraci" (4-6/2016)

29. 06.
21:00

Bašta SKC Predstavljanje novog albuma Bliksa

29. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće

28. 06.
18:00

Dom AVIA Arhangeli (V. Mišića 4) Svečano otvaranje Doma

27. 06.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday: Bambanda live in SKC - chank

27. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće

27. 06.
08-19:00

Narodna biblioteka

Upis novih članova povodom Dana Biblioteke

26. 06.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar SA ’Smilje’: Kolo, kolo vodenično
25. 06.
20:30
Knežev arsenal Arsenal fest 06, dan treći
25. 06.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - II repriza

25. 06.
12:00

Narodna biblioteka Predstavljanje monografije Dine Vojvodić "Morton Feldman: Kreiranje stvaralačkog identiteta"
24. 06.
20:30
Knežev arsenal Arsenal fest 06, dan drugi

24. 06.
19:00

Sala PMF

Dečji koncert folklora AFA "Svetozar Marković"

24. 06.
19:00

Kontakt galerija

Književno veče: Rock and Roll, Živko Ivković

23. 06.
20:30

Knežev arsenal Arsenal fest 06, dan prvi

22. 06.
21:00

Bašta Doma omladine Predavanje Petra Pece Popovića "Događaji koji su promenili domaću rok muziku od šezdesetih do kraja 20. veka"

22. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - repriza

21. 06.
22:00

Veliki park Svetski dan muzike: Los Mambo Jambo (Barselona)
21. 06.
20:00
Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - premijera

21. 06.
20:00

Galerija SKC

Izložba "Dobar glas" - do 10. jula 

21. 06.
19:00

Đački trg Svetski dan muzike: Kragujevački Orkestar harmonika

21. 06.
19.00

Konak kneza Mihaila Izložba Nade Denić i Milana Jakšića - do 10. jula

20. 06.
20:00

UMMUS Džez ponedeljak: Izložba "Arhitektonska praksa milenijalaca studija URED" i nastup novog trija "ORGANized"

20. 06.
20:00

Prva kragujevačka gimnazija Poema "Teodora" - orkestar "Šlezinger" i hor "Liceum"

19. 06.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba Sanje Drvenice "Hoteli - funkcija i forma" - do 28. septembra

18. 06.
21:00

Kontakt galerija SKC

Francuski filmski karavan, ciklus Komedije: Kraljica Montreja

18. 06.
19:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan, ciklus Komedije: Kapris

17. 06.
21:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan, ciklus Komedije: Vikendi

17. 06.
19:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan, ciklus Komedije: Gazele

17. 06.
19:00

Konak kneza Mihaila Obrenovića Izložba "150 godina bečke ulice Ringštrase" - do 17. jula

16. 06.
19:00

Narodni muzej Izložba Umetničke kolonije ’Brod’ - do 30. juna

16. 06.
19:00

Kutija šibica Predstavljanje romana "10 pozitivnih ptica" Srećka Gujaničića

15. 06.
20:00

Kontakt galerija SKC Koncert studenata Filuma

15. 06.
18:00

Pozorište za decu

Put po svetu na trotinetu - poklon-ulaznice PPNS

15. 06.
14:00

Pešačka zona Bus turneja Kreativnog kursa gitare

13. 06.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Jazz Monday

11. 06.
18:00

Knjaževsko-srpski teatar Tragom Teslinih otkrića

11. 06.
12:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk - poklon-ulaznice PPNS

10. 06. 
21:00

Bašta SKC Koncert: Špajz i Larska

09. 06.
20:00

Mostovi Balkana Izložba "Grafičke vizije 3" (Meksiko) - do 28. juna

09. 06.
19:00 

Mali likovni salon

Izložba Zvonka Petrovića - do 29. juna

09. 06.
19:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje knjige "Eho srca" Aleksandra Obradovića Čirkina

08. 06.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći

08. 06.
19:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje knjige "Balade nad Ja" Žarka Veljkovića

08. 06.
18:00

Pozorište za decu Na Belu nedelju - poklon-ulaznice PPNS

07. 06.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Nova fotografija 7" - do 30. juna
05. 06.
10:00
Šumadija sajam Sajam knjiga Kragujevac 2016, dan treći

04. 06.
10:00

Šumadija sajam Sajam knjiga Kragujevac 2016, dan drugi

04. 06.
12:00

Pozorište za decu Cvrčak i mravi - poklon-ulaznice PPNS

03. 06.
17:00

Večernja scena 303 Pozorišta za decu

Tribina ’Kako da o(p)stane Srbija bez GMO’ - povodom druge godišnjice portala PPNS

03. 06.
10:00

Šumadija sajam Sajam knjiga Kragujevac 2016, dan prvi

02. 06.
19:00 

Galerija Rima Izložba Saše Marjanovića - do 27. juna

01. 06.
18:00

Pozorište za decu Kneginjica i zagonetke

МАЈ 2016.

XVIII ZLATNA ISKRA - POZORIŠTE ZA DECU, 9.-13. MAJ

31. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći

31. 05.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Strelci iz magle" Nikole Teofilovića

29. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Koncert Divne Ljubojević i hora Melodi

28. 05.
20:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Grebanje ili kako se ubila moja baka - Dramski studio Doma omladine

28. 05.
17:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Knjiga o džungli - Dramski studio Doma omladine

28. 05.
12:00 

Veliki park - kod fontane Za Srbiju bez GMO - Marš protiv Monsanta 2016

28. 05. 
12:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk 4+ - poklon-ulaznice PPNS

27. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri

27. 05.
21:00

SKC Koncert Fitnesa i Tevarbulebra

26.-28. 05. 
__:__

Narodna biblioteka Biblionet 2016 - deseti stručno-naučni skup bibliotekara Srbije

26. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

25. 05. 
18:00

Pozorište za decu Magareća koža 5+ - poklon-ulaznice PPNS

25. 05. 
__:__

Narodna biblioteka Fotorama 2016

22. 05.
11:30

Hala Jezero

Rvanje: Prvenstvo Srbije za juniore

24. 05.
20:00

Scena 303 Pozorišta za decu Festival stend-ap komedije, dan drugi

24. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši

23. 05.
20:00

Scena 303 Pozorišta za decu Festival stend-ap komedije, dan prvi

23. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar U stvari, teatar

22. 05.
20:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Grebanje ili kako se ubila moja baka - Dramski studio Doma omladine

22. 05.
17:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Knjiga o džungli - Dramski studio Doma omladine

21. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći

21. 05.
19:00

Konak kneza Mihaila Izložba "Knez Mihailo ponovo u Kragujevcu" - do 10. juna

21. 05.
17:00

Spomen-park, Istorijski arhiv Šumadije, Dom omladine, Galerija Art, Prva kragujevačka gimnazija, Univerzitetska biblioteka, Politehnička škola, FCA Srbija, UMMUS, SKC, Fakultet medicinskih nauka, Narodni muzej Noć muzeja 2016

21. 05. 
12:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 5+ - poklon-ulaznice PPNS

20. 05.
21:00

SKC Koncert: The Cockblockers

20. 05.
20:00

Sala PMF Predstava: Mučenici - Akademsko pozorište SKC Niš

20. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka

19. 05.
20:00

Mostovi Balkana Izložba grafika "Tragovi večnosti" Biljane Miljković - do 7. juna

19. 05.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika Peđe Rakićevića - do 8. juna

18. 05.
19:00

Kutija šibica Književno veče: Po sećanju se hoda kao po mesečini - Vesna Kapor

18. 05. 
18:00

Pozorište za decu Tri kineske priče 5+ - poklon-ulaznice PPNS

18. 05. 
12:00

Dečja biblioteka (M. Glišića 44) Radionica za decu: Iznenađenje na Sretenje - Danijela Vulićević

17. 05.
20:00

Kontakt Galerija i Galerija SKC Izložba: Obale i reke - plakati iz Rusije - do 21. maja

17. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Jelisavetini ljubavni jadi zbog molera

17. 05.
19:00

Galerija Rima Izložba "Nadežde Petrović - s obe strane objektiva" - do 31. maja 

16. 05.
22:00

Kontakt galerija

Koncert: Jazz Monday

16. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći

15. 05.
20:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Grebanje ili kako se ubila moja baka, prva repriza - Dramski studio Doma omladine

15. 05.
09:00

Hala Jezero Festival odbojke

14. 05.
20.00 

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-All star gimnazijalci - humanitarna utakmica "Igramo za profesora Tomaševića!"

14. 05.
20:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Grebanje ili kako se ubila moja baka, premijera - Dramski studio Doma omladine

14. 05.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Železničar, 5. kolo Plej-ofa Super lige

14. 05.
18:00

Sala PMF Godišnji koncert Akademskog folklornog ansambla Svetozar Marković

14. 05. 
12:00

Pozorište za decu Uspavana lepotica 3+ - poklon-ulaznice PPNS

14. 05.
11:00

Park Turnir 3x3: Kvalifikacije Centralna Srbija

14. 05.
09:30

Hotel Šumarice "Kragujevački pobednik 2016" - nacionalna izložba pasa

13. 05.
22:00

Kontakt galerija SKC

Koncert: Quantum Field

13. 05.
20:00

Svečana sala Prve gimnazije Koncert gudačkog kvarteta Epok

13. 05.
19:00

Kutija šibica SKC Ciklus "Škola antifašizma kroz film"

13. 05.
18:00

Kuća prote M. Barjaktarovića Izložba "Priča o hlebu" - do 13. jula

13. 05.
17:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: BASNE IZ SENKE

13. 05.
13:00

Letnja scena u Velikom parku Zlatna iskra 2016: KREATIVNA RADIONICA ZA ŠKOLARCE

13. 05.
12:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: PAR CIPELA

13. 05.
10:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: LAFONTENOVE BASNE

13. 05.
10:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: PAR CIPELA

12. 05.
19:00

Hol Doma sindikata (Pozorište za decu) Zlatna iskra 2016: EBRU RADIONICE

12. 05.
18:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: HRUM-HRUM

12. 05.
18:00

Dom Omladine Promocija bubnjarski palica "agner", uz javni čas Dušana Ivaniševića

12. 05.
17:00

Hol Doma sindikata (Pozorište za decu) Zlatna iskra 2016: EBRU RADIONICE

12. 05.
16:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: HRUM-HRUM

12. 05.
12:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: MULAN

12. 05.
12:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: HOOPS-HOOPS

12. 05.
10:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: MULAN

12. 05.
10:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: HOOPS-HOOPS

11. 05.
19:30

Mala scena Knjaževsko-srpskog teatra Zlatna iskra 2016: SRPSKO LUTKARSTVO DANAS

11. 05. 
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje četvrtog, dopunjenog izdanja "Ex-Yu rok enciklopedije" Petra Janjatovića

11. 05.
19:00

Svečana sala PMF Baletska predstava "Putovanje rasipnika"

11. 05.
18:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: ODISEJ

11. 05.
18:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: PUSTOLOVINE TOMA SOJERA

11. 05.
16:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: ODISEJ

11. 05.
16:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: PUSTOLOVINE TOMA SOJERA

11. 05.
12:00

Hala "Gordana Goca Bogojević" (Park) Zlatna iskra 2016: KNJIGA LUTANJA

11. 05.
10:00

Letnja scena u Velikom parku Zlatna iskra 2016: KREATIVNA RADIONICA ZA PREDŠKOLCE

10. 05. 
19:00

Narodna biblioteka Izložba učenika Druge tehničke škole - do 24. maja

10. 05.
18:00

Pozorište za decu Zlatna iskra 2016: BAJKA O RIBARU I RIBICI

10. 05.
17:30

O. š. "Jovan Popović"

NTC radionica u Kragujevcu

10. 05.
16:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: PATKA, SMRT I LALA

10. 05.
13:00

Knjaževsko-srpski teatar Zlatna iskra 2016: PATKA, SMRT I LALA

10. 05.
12:00

Pozorište za decu

Zlatna iskra 2016: BAJKA O RIBARU I RIBICI

09. 05.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Jays Jazz

09. 05.
19:00 

Univerzitetska galerija

Koncert "Mladi srpski kompozitori 21. veka"

08. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimovi dani: ZLA ŽENA - NP Sterija Vršac

08. 05. 
15:00

PMF Festival akvaristike i teraristike

07. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimovi dani: ODUMIRANJE MEĐEDA - NP Užice

07. 05.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Naisa, 4. kolo plej-ofa Super lige

07. 05. 
15:00

PMF Festival akvaristike i teraristike

07. 05. 
12:00

Pozorište za decu Hoću da budem veliki 3+ - poklon-ulaznice PPNS

07. 05. 
07:30

Kod krsta

Đurđevdanski pohod na Bešnjaju

06. 05. 
21:00

Kod krsta

Đurđevdanski koncert: Neverne bebe i The Artist

06. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimovi dani: BAŠTA SLJEZOVE BOJE - Knjaževsko-srpski teatar

06. 05.
13:00

Konak kneza Mihaila Izložba "Album sećanja na naše pretke iz Prvog svetskog rata" - do 15. juna

06. 05.
12:00

Narodni muzej Izložba slika i crteža Jelene Šalinić-Terzić - do 25. maja

05. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimovi dani: PROFESIONALAC - Kraljevačko pozorište

05. 05.
20:00

Prva gimnazija Koncert: Saša Nestorović Caja - Flamenko

05. 05.
18:00

Konak kneza Mihaila Promocija Atlasa "Narodno graditeljstvo opštine Kragujevac"

04. 05.
21:30

SKC Koncert: Seine

04. 05.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Joakimovi dani: ČARUGA - NP Leskovac/Puls teatar

04. 05. 
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Kragujevački korzo" Slobodana Lazića

04. 05.
18:00

Pozorište za decu Knjiga o džungli (Dramski studio Doma omladine) - poklon-ulaznice PPNS

APRIL 2016.

DANI KULTURE STUDENATA FILUMA 2016, 1.-10. APRIL

30. 04.
22:00

Dom Omladine Arsenalizacija: Vesele osamdesete

30. 04.
19:00

Hala Jezero Boks: Kragujevac-Radnik Bijeljina, 3. kolo Prve lige

30. 04.
18:00

Klub UMMUS Obeležavanje Svetskog dana džeza

30. 04.
17:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Knjiga o džungli (Dramski studio Doma omladine)

30. 04. 
12:00

Pozorištе za decu Basne iz senke 3+ - poklon-ulaznice PPNS

28. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći - II repriza

28. 04.
19:00 

Mali likovni salon Izložba instalacija Danijele Dimković - do 18. maja

28. 04.
19:00

Narodna biblioteka Pedstavljanje zbornika "Kolaboracionistička štampa"

27. 04.
20:00

Kontakt galerija Književno veče: Strelci iz magle, Nikola Teofilović

27. 04.
20:00

Sala PMF Predstava "Kamen za pod glavu" (CZNTK Abrašević) - poklon-ulaznice PPNS

27. 04.
19:30

Prva gimnazija Monodrama: Beleg 5027 - Slovo o Apisu

27. 04. 
19:00

Galerija Mostovi Balkana Izložba grafika "Dodir" Marte Božik - do 17. maja

27. 04.
18:30

Svečana sala Prve gimnazije Promocija fotomonografije "Kragujevac za početnike i starosedeoce" Zorana Petrovića

27. 04. 
18:00

Pozorištе za decu Uspavana lepotica 3+ - poklon-ulaznice PPNS

26. 04.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Umesto završetka" Nemanje Nikolića - do 15. maja

26. 04.
20:00

Svečana sala PMF Koncert Orkestra harmonika - Dani kulture

26. 04.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje zbornika "Lepeničko đurđevdarje"

25. 04.
20:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Dokumentarni filmovi: Majka (Francuska, 2007, 80’)

25. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka

24. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Jelisavetini ljubavni jadi zbog molera

23. 04.
21:00

Čaurnica Koncert: Orthodoks kelts

23. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći - I repriza

23. 04.
17:00 

Scena "Slavica Slaja Urošević" Knjiga o džungli (Dramski studio Doma omladine) - druga repriza

23. 04.
16:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Napredak, 23. kolo Prve lige

23. 04.
15:00

Pozorište za decu Kraljevski festival - premijera (Supermama)

23. 04.
12:00

Pozorištе za decu Put po svetu na trotinetu 5+ - poklon-ulaznice PPNS

23. 04.
11:00-19:00

Veliki park Dan planete Zemlje

22. 04.
22:00

SKC Koncert: Nemanja Zlatarev & Funktastic Coalition

22. 04.
22:00

Klub UMMUS Koncert Armuša

22. 04.
21:00

Hala Park Košarka (m): Radnički 1950-Ub, 26. kolo Prve srpske lige-Zapad

22. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći - premijera

22. 04.
19:00

Narodna biblioteka Izložba "Vladari Srbije" Boleta Miloradovića - do 9. maja

22. 04.
19:00

Kutija šibica Predstavljanje knjige "Roršahove ispovesti" Ivana Despotovića

22. 04.
19:00

Galerija Аrt Izložba slika Slavka Krunića

22. 04.
12:00

Rektorat Univerziteta Ajsek: Projekat "Novi lideri"

21. 04.
19:00

Galerija Rima Izložba Petra Omčikusa - do 15. maja

21. 04.
19:00

Kutija šibica Književno veče: Stefan Simić

21. 04.
19:00

O. š. Stanislav Sremčević Koncert za nebookog Janka

21. 04.
18:00

Ogranak Biblioteke u St. koloniji Veče autora: Borisav Blagojević

20. 04.
20:00

Restoran "Nova Odiseja" Donatorska večera - za decu obolelu od Batenove bolesti

20. 04.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje dobitnika NIN-ove nagrade za 2015: Islednik - Dragan Velikić

20. 04.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert pijaniste Andrije Mamutovića

20. 04. 
18:00

Pozorištе za decu Lepotica i zver 3+ - poklon-ulaznice PPNS

19. 04.
19:00

Scena "Slavica Slaja Urošević"

Knjiga o džungli (Dramski studio Doma omladine) - prva repriza

19. 04.
18:00

Narodna biblioteka Kultura bez cenzure - kulturna politika Kragujevca nakon izbora 2016.

18. 04.
22:00

Kontakt galerija Koncert: Džez ponedeljak

18. 04.
20:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Dokumentarni filmovi

18. 04.
20:00

Hala Jezero Motivaciono predavanje Nika Vujičića

18. 04.
19:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Knjiga o džungli (Dramski studio Doma omladine) - premijera

18. 04.
19:00

Univerzitetska galerija

Svečano otvaranje Dana kulture

16. 04.
21:00

Klub UMMUS Džem sešn i projekcija filma

16. 04.
14:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Bor, 2. utakmica 1/4-finala Kupa Srbije

16. 04. 
13:00

Hala h. Šumarice Košarka (m): KKK Radnički-Mladost, 8. kolo Kadetske lige Srbije

16. 04. 
12:00

Pozorištе za decu Princeza na zrnu graška 4+ - poklon-ulaznice PPNS

15. 04.
22:00

SKC Koncert: Sudoku Killer bend (Italija)

15. 04.
20:30

SC Park Vaterpolo: Radnički-Beograd, četvrtfinale plej-ofa Prve A lige

15. 04.
19:00

Kutija šibica Književno veče – Kocke su bačene! Nikola Oravec

14. 04.
20:00

Kontakt galerija Koncert studenata harmonike FILUM-a

14. 04.
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Platonova filozofska mitologija" Irine Deretić

14. 04.
17:30

Narodna biblioteka Javna debata "Građani i RTS - licem u lice"

13. 04. 
18:00

Pozorištе za decu Hilperik 4+ - poklon-ulaznice PPNS

12. 04.
20:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Borac (ČA), prijateljska utakmica

12. 04.
20:00

Galerija SKC Izložba TXT/SMBLS, crteži Dejana Golića (2014-2016) - do 11. maja

12. 04.
19:00

Narodna biblioteka Muzičko-scenski prikaz: Mića Milovanović kroz romane

11. 04.
20:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Dokumentarni filmovi

11. 04.
19:00

Knez Mihailov konak Izložba "Salvador Dali - između zvezda i basni" - do 18. aprila

11. 04.
18:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje knjige Život jezika

10. 04.
17:00

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Basket, 22. kolo Druge lige-Zapad 2 - KKK Radnički igra za plivača Prijovića

09. 04.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Izvor, 3. kolo plej-ofa Super ligе

09. 04.
15:30 

Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Dinamo (VR), 21. kolo PLS

09. 04. 
12:00

Pozorištе za decu Put po svetu na trotinetu 5+ - poklon-ulaznice PPNS

09. 04.
06:15

Kod "Ćiftine ćuprije" - okupljanje Uređenje staze za Đurđevdanski pohod #3

08. 04.
22:00

Dom omladine Koncert: Popečitelji

08. 04.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert džez trija Schime

07. 04.
19:00

Mostovi Balkana Izložba grafika Ranke Lučić - do 25. aprila

07. 04. 
19:00

Konak kneza Mihaila (Narodni muzej) Porodična prepiska kneza Miloša Obrenovića

07. 04.
17:00

Dečje odeljenje Narodne biblioteke (M. Glišića 44) Druženje sa piscem: Mošo Odalović

06. 04.
20:00

Večernja scena 303 (PZD) Veče stend-ap komedije

06. 04.
19:00

Galerija Narodnog muzeja Izložba "Mozaik praksis" - do 4. maja

06. 04.
19:00

Kontakt galerija SKC Prezentacija umetničke rezidencije „Cimer“ i premijerna promocija kataloga Jamesdin „Večiti student“

06. 04. 
18:00

Pozorištе za decu Hrabri olovni vojnik 5+ - poklon-ulaznice PPNS

06. 04.
13:00

Narodna biblioteka Predstavljanje novog broja časopisa "Koraci 1-3/2016"

05. 04. 
19:00

Narodna biblioteka Predstavljanje knjige "Irealistično doba" Stojana Đorđića

04. 04.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert - Džez ponedeljak

04. 04.
20:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Dokumentarni filmovi: Barselona ili smrt

02. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri

02. 04. 
17:30

Hala h. Šumarice Košarka (m): KKK Radnički-Sport’s world Novi Sad, 6. kolo kadetske Super lige

02. 04. 
12:00

Pozorištе za decu Do poslednjeg šaha 3+ (Dramski studio "Petar Pan") - poklon-ulaznice PPNS

01. 04.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože

01. 04.
12:00

Pozorištе za decu Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije 2016, 1.-10. april

MART 2016.

31. 03.
21:00

SKC Koncert: Luz

31. 03.
19:00

Pravni fakultet (prostorija B115) Prezentacija volonterskih praksi

31. 03.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika Pala Dečova - do 27. aprila

30. 03.
18:00

Pozorištе za decu Ah, taj zmaj 4+ - poklon-ulaznice PPNS

29. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Somot i meso" Drage Jovanović - do 22. aprila

29. 03.
18:00

Narodna biblioteke Predstavljanje zbirke pesama "Četiri feferone za rastanak" Ane Nikvul

29. 03.
14:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Srbija-Francuska, kvalifikacioni turnir za fudbalsko EP (U19)

27. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši

27. 03.
19:30

Hala Jezero Rukomet (m): Lokomotiva (Lapovo)-Novi Pazar, 14. kolo Druge lige-Zapad

26. 03.
21:00

Kontakt galerija SKC

Francuski filmski karavan - Ciklus "Ljudskost": Sećanja

26. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Gospođa ministarka

26. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - Ciklus "Ljudskost": Sledeći put ciljaću srce

26. 03.
12:00

Pozorištе za decu Pepeljuga 3+ - poklon-ulaznice PPNS

25. 03.
21:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - Ciklus "Ljudskost": Vrelina 

25. 03.
21:00

Hala Park Megafon music live

25. 03.
20:00

SC Park Vaterpolo: Turneja šampiona

25. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - Ciklus "Ljudskost": Leto

24. 03.
18:00

Ogranak Biblioteke u S. koloniji (L. Marinkovića 56) Okupljanje "Pesmom protiv bombi"

24. 03.
18:00

Ogranak Biblioteke u Stragarima (Žike Pintera 1) Predstavljanje knjige "Predistorija sveta, vere i tehnologije" Danka Jovanovića

24. 03.
14:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Srbija-Danska, kvalifikacioni turnir za fudbalsko EP (U19)

23. 03.
18:00

Narodna biblioteka

Predstavljanje romana "Pčelareva sudbina" Veroljuba Umeljića

23. 03.
18:00

Pozorištе za decu Hoću da budem veliki 4+ - poklon-ulaznice PPNS

21. 03.
22:00

Kontakt galerija Koncert – džez ponedeljak

21. 03.
20:00

Večernja scena 303, Pozorište za decu Koncert Amire Medunjanin

21. 03.
20:00

Kutija šibica SKC Svetski dan poezije

20. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: POSETA

20. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Koncert Amire Medunjanin

20. 03.
18:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-C. zvezda, 1/4-finale plej-ofa

19. 03.
20:30

Trg kod Krsta, Veliki park, Ulici Kralja Petra i pešačka zona Sat za našu planetu

19. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: STRANAC IZNUTRA

19. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Jelisavetini ljubavni jadi zbog molerа

19. 03.
15:00

Pozorište za decu Kako su nastale ružne reči - gostujuća predstava Supermame

19. 03.
12:00

Pozorištе za decu Uspavana lepotica 3+ - poklon-ulaznice PPNS

18. 03.
22:00

SKC Koncert: Svemirci

18. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: CERN 

18. 03.
19:00

Mostovi Balkana Izložba Ivana Miladinovića - do 5. aprila

18. 03.
12:00

Šumadija sajam Sajam poslova ’Career Days’ u Kragujevcu

17. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: PEPE MUHIKA - LEKCIJE IZ CVETNE LEJE

17. 03.
20:00

Prva gimnazija Treći internacionalni festival kamerne muzike Convivium Musicum: Mario Stefano Pjetrodarki (bandoneon-harmonika), Luka Lućini (gitara) iz Italije i gudački kvintet iz Niša

17. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Književno veče studenata francuskog jezika

17. 03.
18:00 

Narodna biblioteka Susret sa piscem - Saša Simonović

16. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: DRON

16. 03. 
20:00

Galerija SKC Izložba "Lomljivo/Fragile" Ane Piljić Mitrović i Jelene Ilić - do 8. aprila

16. 03.
20:00

Prva gimnazija Treći internacionalni festival kamerne muzike Convivium Musicum: Ansambl Convivum Musicum

16. 03.
18:00

Pozorištе za decu Basne iz senke 3+ - poklon-ulaznice PPNS

15. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: IRANAC

15. 03.
20:00

Prva gimnazija Treći internacionalni festival kamerne muzike Convivium MusicumAffekti, trio mladih umetnika iz Kelna

15. 03. 
18:00

Narodni muzej Izložba "Beč 1814/1815 - Grad i kongres" - do 15. aprila

15. 03.
18:00

Hala Jezero Predstava "Maša i medved: Kutija sreće"

15. 03.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje zbirke priča "Godina bunta" Đorđa D. Sibinovića

14. 03.
20:30

Kontakt galerija SKC Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs: PAKO DE LUSIJA: PUTOVANJE

14. 03.
20:00

Prva gimnazija Treći internacionalni festival kamerne muzike Convivium Musicum: LID, trio iz Beograda

14. 03.
13:00

Stara skupština Đačka predstava "Ljubav i ostale menažerije" (Politehnička škola)

13. 03.
21:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Arsenik i stare čipke - Požarevac

13:03
20:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Napredak, 18. kolo Druge lige-Zapad 2

13. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

13. 03.
18:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 18. kolo Super lige

13. 03.
18:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Potop - Banja Luka

13. 03.
09:00

Hala Šumadija sajma Prvenstvo Srbije u streljaštvu, dan drugi

12. 03.
21:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisaCreeps - Laktaši

12. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar U stvari, teatar

12. 03.
18:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Galeb - Rača

12. 03.
18:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Sloga, 17. kolo Super lige

12. 03.
17:00

Scena Slavica Slaja Urošević Baš čelik - Dečja pozorišna radionica Doma omladine

12. 03.
17:00

Narodna Biblioteka Snežni samit stripadžija Srbije 2016.

12. 03.
13:00

Sala h. Šumarice

Košarka (m): KKK Radnički-Vizura, 3. kolo kadetske Super liga

12. 03.
12:00

Pozorištе za decu Basne iz senke 3+ - poklon-ulaznice PPNS

12. 03.
09:00

Hala Šumadija sajma Prvenstvo Srbije u streljaštvu, dan prvi

11. 03.
21:00

Klub UMMUS Koncert Ti Fafa i Ja

11. 03.
21:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Mučenici - Niš

11. 03.
18:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Probni bal(k)on - Beograd

10. 03.
21:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Volim te kao konja - Beograd

10. 03.
18:00

Sala PMF Festival Zlatna kulisa: Autobiografija - Lebane

10. 03.
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje romana "Na pogrešnoj strani reke" Miloša Latinovića

10. 03.
13:00

Kontakt Galerija Predstavljanje programa Kreativna Evropa

09. 03.
19:00

Galerija SKC Književno veče – Žensko pismo, Vojislava Latković

09. 03.
18:00

Ogranak Bibiloteke u St. koloniji

Predstavljanje knjige "Ostrvo spasa" - Mikica Petronijević

09. 03.
18:00

Pozorištе za decu Lepotica i zver 4+ - poklon-ulaznice PPNS

08. 03.
18:00

Narodna biblioteka Izložba "U sobi sopstvenih portreta" Stanislave Barać i Olge Krasić-Marjanović - do 25. marta

08. 03.
19:00

Narodni muzej Prostori - multimedijalna izložba Jelene Tanasijević i Bojana Otaševića - do 5. aprila

07. 03.
22:00

Kontakt Galerija SKC Koncert – Džez ponedeljak

07. 03.
18:00

Prva gimnazija NTC radionica sa koautorom programa, piscem Urošem Petrovićem

07. 03.
18:00

Galerija Biblioteke Predstavljanje knjige "Dečanske i druge priče" - Arhimandrit mr Aleksej

06. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro

06. 03.
18:00

Hala Jezero Odbojka (ž): Kraguj Volejform-Jedinstvo (SP), 17. kolo Super lige

06. 03.
10:00

Plaza Modne zavrzlame

05. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože

05. 03.
17:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Vrbas, 21. kolo Prve lige

05. 03.
12:00

Pozorištе za decu Basne iz senke - prva repriza

05. 03.
10:00

Plaza Modne zavrzlame

04. 03.
22:00

SKC Koncert danskog benda Svin

04. 03.
19:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Inđija, 16. kolo Super lige

03.03.
20:00

Prva gimnazija Košarka: All Star

03. 03.
20:00

O. š. Milutin i Draginja Todorović Osnovna škola planinarenja 2016.

03. 03.
19:00

Mali likovni salon Crteži i skulpture Milana Srećkovića - do 30. marta

03. 03.
18:00

Narodna biblioteka Predavanje "Narodna biblioteka Srbije nije nastala 1832. godine u Beogradu"

03. 03.
17:30

Sala h. Šumarice Košarka (m): KKK Radnički-Partizan, 1. kolo kadetske Super lige

02. 03.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Izvor, 15. kolo Super lige

02. 03.
18:00

Pozorištе za decu Basne iz senke - premijera

01. 03.
20:00

Kontakt Galeriji SKC Izložba "Fragmenti" Vladimira Rankovića - do 25. marta

01. 03.
20:00

Scenа 303, Pozorištе za decu  Stendap komedija Aleksandra Perišića

01.03.
20:00

Prva gimnazija Košarka: All Star

01. 03.
18:00

Narodna biblioteka "Kako do posla" - predstavljanje priručnika

01. 03.
18:00

Pozorištе za decu Basne iz senke - pretpremijera

FEBRUAR 2016.

29. 02.
12:00

Sportski tereni i škole Kragujevca Dan više za odbojku

28. 02.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Sloga (Petrovac na Mlavi), 16. kolo Druge lige-Zapad 2

27. 02.
20:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Rudar, 15. kolo Super lige

27. 02.
20:00

Scenа 303, Pozorištе za decu

Beton mahala 

27. 02.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Sloga, 17. kolo Super lige

27. 02.
17:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Radnički-Vršac, 20. kolo Prve lige 

27. 02.
17:00

Scena Slavica Slaja Urošević Baš čelik

27. 02.
12:00

Pozorište za decu HRABRI OLOVNI VOJNIK (3+) - poklon-ulaznice PPNS

26. 02. 
22:00

SKC Koncert: Ana Ćurčin & Dukat (Stray Dogg)

26. 02.
21:00

SC Park Vaterpolo: Radnički-Vojvodina, 17. kolo Triglav lige

26. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar BAŠTA SLJEZOVE BOJE

26. 02.
10:00

Prva gimnazija Festival nauke ’Daj(t)e se na znanje’ 2016, dan drugi

25. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar JELISAVETINI LJUBAVNI JADI ZBOG MOLERA

25. 02.
20:00

Kancelarija za mlade Prezentaciju plaćenih stručnih praksi u inostranstvu

25. 02.
19:00

Mostovi Balkana Izložba crteža Jelene Kitić - do 15. marta

25. 02.
18:00

Biblioteka, St. r. kolonija Turbo-folk u (ne)kulturi

25. 02.
19:00

Prva gimnazija Promocija knjige "Tesla - evolucija svesti čovečanstva" Velimira Abramovića

24. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar GOSPOĐA MINISTARKA

24. 02.
18:00

Pozorište za decu PUT PO SVETU NA TROTINETU (5+) - poklon-ulaznice PPNS

24. 02.
18:00

Biblioteka, St. r. kolonija Što te nema - veče ljubavne poezije

23. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar U STVARI, TEATAR

23. 02.
18:00

Narodna biblioteka Šumadijska divizija II poziva - Memoari generala Dragutina Milutinovića

22. 02.
22:00

Kontakt galerija Koncert - džez ponedeljak: Loran Božić, Pavle Popov, Predrag Milutinović i Aca Pejčić

22. 02.
20:45

Sala Artema Košarka (m): MVP-KKK Radnički, 5. kolo Kvalitetne regionalne juniorske lige

20. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Koncert džez pevačice Kristine Zavaloni

20. 02.
20:00

Klub UMMUS Džem sešn

20. 02.
16:00

Plaza

Global village - kreativni sajam kultura

20. 02.
12:00

Pozorište za decu HILPERIK (4+) - poklon-ulaznice PPNS

19. 02.
20:30

Sala PMF Predstava "Sanatorijum"

18. 02.
20:00

Prvа gimnazijа Promocija knjige ’Traktat o fruli’ Bore Dugića

18. 02.
18:00

Narodna biblioteka Izložba "Vukova putovanja" Milosava Tešića, do 8. marta

17. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar U STVARI, TEATAR - repriza

17. 02. 
18:00

Pozorište za decu ALISA U ZEMLJI ČUDA (7+) - poklon-ulaznice PPNS

17. 02.
13:30

Hotel Kragujevac Promocija filma ’Jelena Milovanović"

16. 02.
14:00

Hala hotela Šumarice Košarka (m): KKK Radnički-Basket, Kvalitetna juniorska liga

15. 02.
21:00

Klub UMMUS Džez ponedeljak

15. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar U STVARI, TEATAR - premijera, Dan Knjaževsko-srpskog teatra

15. 02. 
20:00

Kutija šibica Tribina 140 godina Crvenog barjaka

15. 02.
17:30

Sala h. Šumarice Košarka (m): KKK Radnički-Reprezentacija Srbije U18, kontrolna utakmica

15. 02.
14:00

Narodni muzej, Konak kneza Mihaila Izložba "Srednjovekovni Rudnik" - do 15. marta

15. 02.
12:00

Kod Krsta Svetski dan dece obolele od raka

15. 02.
12:00

Kancelarija za mlade Radionica JAZAS-a: razgovor sa HIV+ osobom

15. 02.
12:00

Muzeja 21. oktobar Izložba mape Lazara Vujaklije

15. 02.
07:00

Kod Krsta Susret leta i zime, akcija PEK Gora

14. 02.
21:00

Dom omladine Koncert EKV tribjut bend "Deca iz vode"

13. 02.
21:00

Klub-galerija Doma omladine Koncert: Trag & Soundserver

13. 02.
20:00

Kutija šibica Veče ljubavne poezije

13. 02
17:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Kraljevo, 19. kolo Prve lige

13. 02.
16:00

Hala Jezero Odbojka (ž): Kraguj Volejform-Jedistvo (U), 15. kolo Super lige

13. 02. 
12:00

Pozorište za decu PEPELJUGA (3+) - poklon-ulaznice PPNS

13. 02.
12-22:00

Udruženje UMMUS Berza gramofonskih ploča, džem sešn - matine svirka

12. 02.
22:00

SKC Promocija albuma Lira Vega "Duhovi" + Ilija Ludviga

12. 02.
22:00

Klub-galerija Doma omladine Koncert: Casket, Nadimac i Zbedem

12. 02.
19:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Vojvodina, 14. kolo Super lige

11. 02. 
18:00

Narodna biblioteka Predstavljanje zbirke priča "Divani ličkih spomenika" Milene Čanković

10. 02.
20:00

Kutija šibica Predstavljanje časopisa „Mamacˮ
10. 02. 
19:00
Narodni muzej Izložba Aleksandra Buđevca i Lenke Milenić - do 28. februara

10. 02.
19:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Radnički-Šumadija, 18. kolo Prve lige

10. 02. 
18:00

Pozorište za decu LEPOTICA I ZVER (3+) - poklon-ulaznice PPNS

09. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar PREVARANTI U SUKNJI

09. 02.
18:00

Narodna biblioteka Nauke u službi lekovitog bilja - Boško Mastilović

08. 02.
22:15

SKC Džez ponedeljak: "This and That quartet"

08. 02.
18:00

Narodna biblioteka 100 godina dade - predavanje dr Vladimira B. Perića

07. 02.
22:00

Arena FF, Plaza Premijera dokumentarca ’Divlji veprovi’

07. 02.
18:00

Narodna biblioteka Zanemareni životni eliksir - predavanje dr med. Sanje Cvetković
07. 02.
09:00
O. š. Sv. Sava Božićni odbojkaški turnir pionira

06. 02.
20:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Požarevac, 13. kolo Druge lige-Zapad 2

06. 02.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Železničar, 13. kolo Super lige

06. 02.
17:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Radivoj Korać, 17. kolo Prve lige

06. 02.
09:00

O. š. S. Sremčević Božićni odbojkaški turnir pionira

06. 02. 
12:00

Pozorište za decu AH, TAJ ZMAJ (4+) - poklon-ulaznice PPNS

05. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar PIDŽAMA ZA ŠESTORO

05. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2016, dan četvrti

04. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar PRINCIP SUPERSTAR (MESEČARI)

04. 02
18:30

Mali likovni salon Izložba fotografija ’Karaševci’ Marije Đoković, do 2. marta

04. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2016, dan treći

04. 02.
11:30

O. š. Sveti Sava Sedmi Festivala ekološkog obrazovanja, dan pet

03. 02.
19:00

Sala PMF Koncert folklora - dečiji ansambl AFA Svetozar Marković sa gostima KUD Svilen konac

03. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2016, dan drugi

03. 02.
18:00

Pozorište za decu HOĆU DA BUDEM VELIKI (3+) - poklon-ulaznice PPNS

03. 02.
12:00

Politehnička škola Sedmi Festivala ekološkog obrazovanja, dan četvrti

02. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar BAŠTA SLJEZOVE BOJE

02. 02.
20:00

Oba galerijska prostora SKC

Convergence/PHX-BG - izložba umetnika iz Feniksa i Beograda, do 26. februara

02. 02.
18:00

Narodna biblioteka

Dani kragujevačke knjige 2016, dan prvi

02. 02.
09:30

Vrtić Ciciban Sedmi Festivala ekološkog obrazovanja, dan treći

01. 02.
11:15

Vrtić Vrabac Sedmi Festivala ekološkog obrazovanja, dan drugi

JANUAR 2016.

30. 01.
22:00

Dom omladine Koncert benda Iskaz

30. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Do gole kože

30. 01.
20:00

Udruženje UMMUS Otvaranje kulturno-umetničkog kluba

30. 01.
19:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Spartak (Lj), 12. kolo Super lige

30. 01.
17:00

Scena "Slavica Slaja Urošević" Baš čelik - Dramski studio Doma omladine

30. 01.
17:00

Hala Jezero Odbojka (ž): Kraguj Volejform-Tent, 13. kolo Super lige

30. 01.
17:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Radnički-Spartak, 16. kolo prve lige

30. 01.
12:00

Pozorište za decu PUT PO SVETU NA TROTINETU 5+

30. 01.
10:30

Druga gimnazija Predavanje "Uzimljavanje pčelinjih zajednica" - Zoran Sević (SPOS)

29. 01.
20:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje knjige "Korporativni imperijalizam: zone eksploatacije u Srbiji" Milenko Srećković

29. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Jelisavetini ljubavni jadi zbog molera

29. 01.
20:00

Dom omladine Rokenrol fest

28. 01.
19:30

Galerija Narodnog muzeja Koncert "Vreme leti - muzika ostaje"

27. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Svetosavska akademija

27. 01.
18:00

Pozorište za decu PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA 4+

26. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Moje bivše, moji bivši

26. 01. 
19:00

Scena 303, PZD Stend-ap komedija: Nikola Silić i Jelena Radanović

26. 01.
17:00

TC Plaza Sedmi festival ekološkog obrazovanja, dan prvi

25. 01. 
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak: Gorica Šutić, Aca Pejčić, Pavle Popov, Nikola Radojičić

25. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bajka o mrtvoj carevoj kćeri

25. 01.
18:00

Ogranak Biblioteke u Staroj radničkoj koloniji "Ko udara tako pozno" - veče posvećeno Sv. Savi

23. 01.
21:00

Dom omladine Humanitarni koncert za Andrijanu

23. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Prevaranti u suknji

23. 01.
18:00

Hala Jezero Rukomet (ž): Radnički-Kikinda, 11. kolo Super lige

23. 01.
17:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Šumadija-Vršac, 15. kolo prve lige

23. 01.
12:00

Pozorište za decu CVRČAK I MRAVI - poklon-ulaznice PPNS

21. 01.
19:00

Kutija šibica Promocija izabranih pesama Siniše Tucića

21. 01.
17:30

Dom penzionera Predavanje Veroljuba Umeljića (SPOS) - Udruženje pčelara

21. 01.
13:00

Narodna biblioteka Predstavljanje novog broja časopisa Koraci 10-12/2015

20. 01.
19:00

Hala Gordana Bogojević Košarka (ž): Radnički-Bor, 14. kolo prve lige

20. 01.
18:00

Pozorište za decu USPAVANA LEPOTICA 3+

18. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dnevnik jednog ludaka

16. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje

16. 01.
19:00

Hala Jezero Odbojka (ž): Kraguj Volejform-Zrenjanin, 11. kolo Viner lige

16. 01.
12:00

Pozorište za decu HRABRI OLOVNI VOJNIK 4+

15. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski-teatar Pidžama za šestoro - OTKAZANO!

15. 01.
19:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Klek, 10. kolo Super lige

14. 01.
20:00

Muzičkа školа

Novogodišnji donatorski koncert

14. 01.
18:00

Ogranak Biblioteke u Staroj koloniji Izložba slika Rade Đokić - do 28. januara

13. 01.
18:00

Pozorište za decu ČAROBNA NOĆ 3+ - poklon-ulaznice PPNS

11. 01.
18:00

Univerzitetska galerija Božićni koncert i izložba

09. 01.
20:00

Hol Druge gimanzije

Božićni gala koncert VIS "Arhangeli"

09. 01.
06:00

Kod Krsta Žeželj i Dubovi - Novogodišnji uspon

05. 01.
17:00

Crkva Svete Petke (Denino Brdo) Badnji koncert MS Stupovi u Kragujevcu

03. 01.
07:00

Kod Krsta Uspon na Ovčar

02. 01.
21:00

Klub-galerija Doma omladine Koncert Fitnes i CD Ministar

02. 01.
07:00

Kod kafane Medna Žeželj i Dubovi - Novogodišnji uspon

01. 01.
21:00

Klub-galerija Doma omladine Repriza dočeka Nove godine

Foto: Predrag Cile Mihailović

KALENDAR DOGAĐAJA U KRAGUJEVCU

Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar