Prvi Prvi na Skali
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement
  • Advertisement

 
 

Događaji

30.06.2018

Kalendar događaja u Kragujevcu, januar-jun 2018.

Prvi Prvi na Skali
https://tijana.rs/ http://www.prviprvinaskali.com/clanci/apeli/za-nedin-oporavak-i-bolju-buducnost.html http://www.prviprvinaskali.com/clanci/o-gmo/hrana-buducnosti-ili-bioterorizam.html https://www.facebook.com/JazzFestKragujevac/ http://www.prviprvinaskali.com/strane/podrzi-ppns.html

MESEČNI REPERTOARI I PROGRAMI

PRVI PRVI NA SKALI PZD logotip PRVI PRVI NA SKALI KST logotip PRVI PRVI NA SKALI NBVK logotip PRVI PRVI NA SKALI SKC logotip

AKTUELNE IZLOŽBE
PRVI PRVI NA SKALI Narodni muzej logotip 100 PRVI PRVI NA SKALI Spomen-park logotip 100 PRVI PRVI NA SKALI Muzej Stara livnica PRVI PRVI NA SKALI Akvarijum
       - Galerija Narodnog muzeja: Dvadeseti vek - slikarstvo i skulptura
       - Stara skupština: Narodne skupštine u Kragujevcu u 19. veku
       - Kuća prote Miloja Barjaktarevića: Gradski život u Kragujevcu u drugoj polovini 19. veka
       - Konak manastira Voljavča: Etnološka postavka - svakodnevni život monaha u 19. veku
PRVI PRVI NA SKALI Ko nam truje decu

ppns - modli

KALENDAR DOGAĐAJA U KRAGUJEVCU - ARHIVA

APELI


PPNS/KG VODIČ

PPNS/RADION

PPNS/RADION - EMISIJE KOJE VIŠE NISU NA FM

PRVI PRVI NA SKALI SMS 292 na 3030 #spasimoteodoru

APRIL

30. 04.
18:00

Ogranak Biblioteke u Koloniji Stanica Balkan - Snežana Ćosić, programi NBVK

29. 04.
10-22:00

ŠC Plaza Edukativni program o bezbednosti u saobraćaju, dan drugi

28. 04.
22:00

Galerija SKC Nikolov-Ivanović Quintet: Artistry in Broken Rhythmprogrami SKC

28. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid, repertoar KST

28. 04.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+, repertoar PZD

28. 04.
10-22:00

ŠC Plaza Edukativni program o bezbednosti u saobraćaju, dan prvi

26. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta, repertoar KST

26. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Književno veče: Maksimus – Vida Ognjenović, programi NBVK

25. 04.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 6+, repertoar PZD

24. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta, repertoar KST

24. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Izložba radova učenika Druge tehničke škole, programi NBVK

23. 04.
20:00

Sala PMF Predstava "Ledene doktrine – varijacije na temu nacističke retorike" - Metanoia Artopedia, programi SKC

23. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Predavanje: Kulturno nasleđe Srbije - Dejan Ristićprogrami NBVK

21. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar San letnje noći, repertoar KST

21. 04.
12:00

Pozorište za decu Vanja 5+, repertoar PZD

20. 04.
22:00

Galerija SKC Mike Parker’s Trio Theoryprogrami SKC

19. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Književno veče: Jasenovački logor - dr Nikola Nikolić, programi NBVK

18. 04.
18:00

Galerija Biblioteke Književno veče: Stoglav - Dušica Grbić, programi NBVK

18. 04.
18:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+, repertoar PZD

17. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, repertoar KST

17. 04.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija  Koncert Kragujevačkog akademskog orkestra akordeonista

17. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Prokletstvo vidovdanskog hrama: Zagonetka Meštrović – Uroš Tutulić, programi NBVK

15. 04.
19:00

Sala PMF Svečani koncert folklora - rođendan AFA Svetozar Marković, programi SKC

14. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Ostrvo, duodrama, repertoar KST

14. 04.
12:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+, repertoar PZD

13. 04.
19:30

Univerzitetska galerija Koncert pijaniste Dmitra Čonija

13. 04.
19:00

Kontakt galerija SKC Ciklus: diskusija sa prikazivanjem filma - Politički film Silkwood, programi SKC

13.-22. 04.
17:00; 20:00

Knjažesko-srpski teatar XXII Pozorišni susreti učenika gimnazija Srbije

12. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove boje, repertoar KST

12. 04.
20:00

Mostovi Balkana Izložba kaligrafskih radova Violete Marković "Pismo i ornamenti"

12. 04.
20:00

Sala PMF Uhvaćen u mrežu? - dramska sekcija studenata PMF

12. 04.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): Partizan-Mega Bemaks, humanitarni meč za Centar "Kneginja Ljubica"

12. 04.
19:00

Kontakt galerija SKC Razgovor sa autorom: Zoran Pešić Sigma, programi SKC

12. 04.
19:00

Mali likovni salon Izložba crteža "Jedinstvo suprotnosti" Biserke Petrović, do 3. maja

12.-14. 04.
19:00; 21:00

Dom omladine Izraelski filmski karavana - Dani Izraela u Kragujevcu

12. 04.
19:00

Galerija Biblioteke Kongres Srba u Zagrebu 1945. - dr Momčilo Diklić, programi NBVK

12. 04.
17:00

Narodna biblioteka Izložba "Razmena pogleda" - Dani Izraela u Kragujevcu

11. 04.
19:00

Narodna biblioteka Književno veče: Nebom između bedema - Boško Protić, programi NBVK

11. 04.
15:30

Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Novi Pazar, 21. kolo PLS

11. 04.
12:00

Muzej "21. oktobar Izložba "Pisma Hilde Dajč" Aleksandra Zografa; koncert hora "Braća Baruh" - Dani Izraela u Kragujevcu

10. 04.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday on Tuesdayprogrami SKC

10. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

10. 04.
20:00

Scena Slavica Slaja Urošević Creeps - Dramski studio Doma omladine, premijera

10. 04.
19:00

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički - ŽKK Ljubovija

05. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

05. 04.
19:00

Sala Skupštine grada Tribina "Dva veka zatiranja političkih protivnika"

04. 04.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija

Koncert Niškog simfonijskog orkestra

03. 04.
20:00

Galerija SKC Izložba: Homewards - Saša Tatić, programi SKC

03. 04.
20.00

Knjaževsko-srpski teatar Dvestarepertoar KST

03. 04.
19:00

Narodna biblioteka Uskršnja izložba, programi NBVK

03. 04.
19:00

Galerija Art Koncert Anđela Todorović, sopran

03. 04.
13:30

SC Park Doček kadeta VK Radnički

02. 04.
21:00

KC UMMUS Jazz Monday

02. 04.
18:00

Аmfiteatаr Fakulteta medicinskih nauka Predavanje prof. dr Danice Grujičić

01. 04.
17:00

O. š. Stanislav Sremčević Humanitarni koncert: CZNTK Abrašević, SD Stevan Sinđelić (Geteborg), AVIA Arhangeli - Svi smo mi Stanislavci

01. 04.
15:30

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Jagodina,19. kolo PLS

01. 04.
12:00

Kod krsta Menjaža - Rusija 2018

01. 04.
11:00

Stadion Čika Dača Američki fudbal: Wild Boars-SBB Vukovi, 2. kolo Sportklub PLS

MART

31. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Tribute to RHCP

31. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 08: DJ Skalar (Larska)

31. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvestarepertoar KST

31. 03
20:00

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Zlatibor, 25. kolo KLS

31. 03.
20:00

Narodni muzej Koncert: Pobednik 48. Međunarodnog takmičenja Muzičke omladine Beograd - Konvivium muzikum 17/18

31. 03.
17:00

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički 1964-Zlatar, 16. kolo Super B lige

31. 03.
12:00

Pozorište za decu Vanja 5+, repertoar PZD

30. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Promocija knjige "Šapat vremena" - Dragan Jakovljević

30. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje knjige: Putovanja – Zoran Ilić, programi SKC

30. 03.
14:00

Univerzitetska galerija Budućnost stanovanja - promocija knjige i panel diskusija

29. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC

Vip Kinoteka: Specijalno vaspitanje, programi SKC

29. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće, repertoar KST

29. 03.
19:00

Narodni muzej Izložba "Nikolaj Krasnov - album sećanja" - Dragomir Acović

28. 03.
20:45

SC Park Vaterpolo: Radnički-Partizan, 1. kolo Superlige

28. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar

Operektorsko-kabaretski-oratorijum Iz glave: Buđenje kasnog proleća

28. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba "Font - kreacija za tržište" Lazara Dimitrijevića, do 20. aprila

28. 03.
18:00

Narodna biblioteka Kako se pišu usnule pesme - Bora Blagojević
(CZNTK "Abrašević"), programi NBVK

28. 03.
18:00

Narodni muzej Treće međunarodno trijenala grafike - do 30. aprila

28. 03.
18:00

Pozorište za decu Lepotica i zver 3+, repertoar PZD

27. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Devedesete" – Srđan Veljović, do 16. aprila, programi SKC

27. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

26. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez-veče: Par u neparu, programi SKC

26. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Električna stolica za kućnu upotrebu

26. 03.
17:00

Narodna biblioteka Mesto Đure Jakšića u Zavičajnoj čitanci, programi NBVK

25. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ne igraj na Engleze

24. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata, repertoar KST

24. 03.
19:30

Klub Vidosav Promocija knjige Ivana Jankovića "Kata Nesiba i komentari"

24. 03.
12:00

Pozorište za decu Vanja 5+, prva repriza, repertoar PZD

23. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Oktava - promocija "albuma Prima", programi SKC

23:03.
19:00

Univerzitetska galerija Predavanje "Da li je postojala jugoslovenska književnost?" - dr Adrijana Marčetić

23. 03.
19:00

Narodna biblioteka Mali Pjer - izložba dečjih karikatura, programi NBVK

23. 03.
16:00

Hala Jezero Rukomet: Srbija-’Kosovo’, kvalifikacioni turnir za Svetsko prvenstvo juniorki OTKAZANO

23. 03.
18:00

Forum mladih sa invaliditetom Inkluzivna foto-radionica

22. 03.
20:00

Mostovi Balkana Izložba crteža Veselina Rajovića

22. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Kir Janja, repertoar KST

21. 03.
20:00

Kutija šibica SKC Međunarodni dan poezije, programi SKC

21. 03.
18:00

Pozorište za decu Vanja 5+, premijera, repertoar PZD

20. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

20. 03.
20:00

Sala PMF Predstava: Rihterova skala (APSG-ATGS)

20. 03.
19:00

Univerzitetska galerija

Koncert: Filip Orlović (saksofon), Jovana Radovanović (klavir)

20. 03.
18.30

Spomen-muzej "21. oktobar" Promocija knjige "Lepeza smrti" Viktora Bejatovića

19. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba Anatomija projekta, do 28. marta

19. 03.
14:00

Stadion Čika Dača Fudbal: Radnički 1923-Metalac, 17. kolo PLS

18. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan četvrti

18. 03.
16:00

Politehnička Košarka (m): KKK Radnički-Vojvodina, 21. kolo Juniorske LS

17. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro, repertoar KST

17. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan treći

17. 03
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Borac, 23. kolo KLS

17. 03.
15:00

Politehnička Košarka (m): KKK Radnički-Ivanjica, 21. kolo Kadetske LS

17. 03.
10:00; 12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, repertoar PZD

17. 03.
7-17:00

Kod krsta-Bešnjaja Promotivna planinarska akcija za mlade - PEK Gora

16. 03.
22:00

KC UMMUS Burns

16. 03.
21:00

Dom omladine Arsenalizacija 08: Špajz & Dingospo Dali

16. 03.
20:45

SC Park Vaterpolo: Radnički-Beograd, poslednje kolo Prve A lige Srbije

16. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan drugi

16. 03.
10-18:00

Prva kragujevačka gimnazija Festival nauke "Daj(te) se na znanje"

15. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: El Jazzyraprogrami SKC

15. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta - II repriza, repertoar KST

15. 03.
19:00

Narodni muzej Koncert klase prof. Vojislava Spasića (Filum)

15. 03.
18:00; 21:00

Sala PMF Pozorišni festival "Kulisa", dan prvi

14. 03.
21:00

KC UMMUS Jam session: Trnda

14. 03.
19:00; 21:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Omaž Cezarima, dan drugi, programi SKC

14. 03.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+, repertoar PZD

14. 03.
18:00

Narodna biblioteka Okrugli sto "Život i stvaralaštvo Ljubice Marić", programi NBVK

13. 03.
20:00

Narodni muzej Koncert: Evgenija Jeremić, Petar Marković - sezona Konvivium muzikum 17/18

13. 03.
19:00; 21:00

Kontakt galerija SKC Francuski filmski karavan - ciklus Omaž Cezarima, dan prvi, programi SKC

13. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta - I repriza, repertoar KST

13. 03.
19:00

Narodna biblioteka Projekcija dokumentarnog filma "Jego Blagodarije Baron Vrangel", programi NBVK

12. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday: Schimnikprogrami SKC

12. 03.
19:00

Dom omladine Izložba fotografija "Rat sjećanja", do 24. marta

10. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Replicunts + My Own Word

10. 03.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Dvesta - premijera, repertoar KST

10. 03.
20:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 1/4-finale plej-ofa 

10. 03.
18:00

Narodna biblioteka Snežni samit stripadžija Srbije, programi NBVK

10. 03.
17:30

Hala Jezero Rukomet (m): Radnički-Planinka, 14. kolo Super B lige Istok-Zapad

10. 03.
12:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 6+, repertoar PZD

09. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Hot Winter

09. 03.
19:00

Kontakt galerija SKC Predstavljanje knjige: Olivera Lazarević - kći Lazareva - Sultanija bajazita i Vojislava Latković, programi SKC

09. 03.
19:00

Hala Jezero Futsal: Ekonomac-Samo pravo, 15. kolo I FLS

08. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Antonio Gramentijeri, programi SKC

08. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Od Rahmanjinova do džeza

07. 03.
22:00

KC UMMUS Koncert: Bitipatibi

07. 03.
18:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk 4+, repertoar PZD

06. 03.
20:00

Kontakt galerija SKC Izložba "Između" Veljka Vučkovića, Stefana Lukića i Nebojše Adamovića, do 26. marta - programi SKC

06. 03.
19:00

Hala Jezero Futsal: Ekonomac 2-Kalča, 1/8-finala Kupa Srbije

06. 03.
19:00

Narodna biblioteka Promocija knjige "Prisvajanje Venecije" - Tatjana Janković, programi NBVK

04. 03.
15:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): ŽKK Radnički-KŽKK Radnički 2016, 17. kolo 2ŽLS-Jug

03. 03.
21:00

Dom omladine Koncert: Repetitor & Moon (Start Arsenalizacije 08)

03. 03.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Metalac, 21. kolo KLS

03. 03.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+, repertoar PZD

02. 03.
22:00

Kontakt galerija SKC Koncert: Eyotprogrami SKC

02. 03.
20:30

Sala PMF

Predstava: Era ožalošćenih, programi SKC

02. 03.
18-21:00

Pozorište za decu Planinarsko veče: izložba fotografija, projekcije filmova sa ekspedicija - PEK Gora

01. 03.
20:00

Narodni muzej Koncert dua Flutimpanon - koncertna sezona 2018

01. 03.
20:00

Mostovi Balkana Izložba "Gužva" - Srđan Đile Marković, do 14. marta

01. 03.
19:00

Narodna biblioteka Promocija knjige: Martine vatre - Danijela Vulićević, programi NBVK

01. 03.
19:00

Mali likovni salon Izložba slika na platnu Stefana Mitića, do 22. marta

01. 03.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert dua Stojanović

FEBRUAR

28. 02.
20:00

Kutija šibica SKC Poetsko-video rad: Slavimir Zelenkapić, Aleksandar Đević, programi SKC

28. 02.
18:00

Pozorište za decu Lepotica i zver 3+, repertoar PZD

27. 02.
20:00

Kontakt galerija SKC Vip Kinoteka: Kad budem mrtav i beo, programi SKC

27. 02.
19:00

Kutija šibica SKC Književno veče: Guslar po sećanju uhodi Filipa Višnjić, programi SKC

26. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez veče: Čičini Čvorci, programi SKC

24. 02.
22:00

KC UMMUS Koncert: Dukat (Stray Dogg)

24. 02.
21:00

Hala Gordana Goca Bogojević Koncert: Riblja Čorba - 40 godina sa Vama - OTKAZANO!

24. 02.
20:00

Dom omladine Predstava: Proizvod - OTKAZANO!

24. 02.
10:00; 12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, repertoar PZD

23. 02.
22:00

KC UMMUS Svirka: Dragoslav Tanasković-Trnda

23. 02.
20:00

Sala PMF Predstava Crvena: Samoubistvo nacije - Reflektor teatar u SKC, programi SKC

23. 02.
20:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-C. zvezda, 18. kolo Superlige

23. 02.
17:30

Hala Jezero Futsal: Ekonomac-Novi Pazar, 13. kolo PFL

23. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2018, dan četvrti

22. 02.
22:00

SKC Koncert: Northwest/Al Berkowitz (Engleska), programi SKC

22. 02.
16:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2018, dan treći

21. 02.
19:00

Kutija šibica Književno veče: Srem i Sumatra – Ivan Novčić, programi SKC

21. 02.
18:00

Pozorište za decu Hilperik 4+repertoar PZD

21. 02.
17:00

Narodna biblioteka Dani kragujevačke knjige 2018, dan drugi

20. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Poetski koncert "Valentino je tango!"

20. 02.
20:00

Galerija SKC Izložba: Fantazija okatih zveri - Andrea Zafirović, do 5. marta - programi SKC

20. 02.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Vojvodina, 19. kolo KLS

20. 02.
19:00

Univerzitetska galerija Izložba "Kratki rezovi" - Jelena Šalinić Terzić, do 15. marta

20. 02.
19:00

Dom omladine Kinoteka utorkom: Limeni doboš (1979); Ana Karenjina (1935)

20. 02
18:00

Narodna biblioteka

Dani kragujevačke knjige 2018, dan prvi

19. 02.
19:00

Sinepleks Otvorenih očiju - film o Goranu Nikoliću

19. 02.
19:00

Dom omladine Novi stripski trenutak

17. 02.
22:00

KC UMMUS Koncert: Spiritual Seasons (Ukrajina, Rusija)

17. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

17. 02.
18:00

Hala Jezero Košarka (ž): Šumadija-Bor, 18. kolo PŽLS

17. 02.
12:00

Pozorište za decu Ah, taj zmaj 4+, repertoar PZD

15. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Bašta sljezove bojerepertoar KST

15. 02.
19:30

Knjaževsko-srpski teatar, foaje Teatar! Teatar treba činiti! repertoar KST

15. 02.
12-14:00

Kod krsta Svetski dan dece obolele od raka

15. 02.
10:00

Stara skupština Prestoni grad - tragovi identiteta, svečana akademija povodom Sretenja, Dana državnosti Srbije

14. 02.
22:00

SKC Koncert: Kralj Čačka, programi SKC

14. 02.
21:00

KC UMMUS Dan ljubavi - džez standardi

14. 02.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija GKO Šlezinger - 200 godina prestonice moderne Srbije

14. 02.
20:00

CZNT Abrašević Gradsko veče

14. 02.
19:00

Mali likovni salon Izložba "Svet u duginim bojama" - prva samostalna izložba ručnog tkanja Suzane Gorjanac, do 21. februara

14. 02.
18:00

Konak kneza Mihaila Izložba Veroljub Trifunović "Prestonička arhitektura Kragujevca"

14. 02.
18:00

Pozorište za decu Princezin rođendan 6+, repertoar PZD

13. 02.
20:00

Kutija šibica SKC Veče ljubavne poezije, programi SKC

13. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Ujka Vanja, repertoar KST

13. 02.
19:00

Univerzitetska galerija Koncert: Matijas Arter (oboa, engleski rog, lupofon) i Vladimir Blagojević (harmonika)

12. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Džez ponedeljak: Sinkopa, programi SKC

10. 02.
22:00

KC UMMUS Svirka: Soul Purpose

10. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Vrapčićrepertoar KST

10. 02.
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Vršac, 18. kolo KLS

10. 02.
19:00

Kontakt galerija SKC Književno veče: Leskovački pesnici, programi SKC

10. 02.
12:00

Pozorište za decu Pepeljuga 3+, repertoar PZD

08. 02.
20:00

Mostovi Balkana Međunarodna izložba mozaika Via Diagonalis - do 27. februara

08. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

08. 02.
20:00

Narodni muzej Duo Leskovar-Grm, koncertna sezona 2018.

08. 02.
19:00

Narodna biblioteka Promocija knjige: Angelina - Zoran Petrović

08. 02.
18:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Mladi radnik, 16. kolo SLS

07. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Promocija albuma "The Haywain" grupe Hashimaprogrami SKC

07. 02.
19:00

Kutija šibica SKC Predstavljanje romana: Sutra ćemo - Bojan Marjanović, programi SKC

07. 02.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+, repertoar PZD

06. 02.
22:00

Kontakt galerija SKC Izložba: Mini print oversize - Bojan Otašević, do 26. februara, programi SKC

06. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri bratarepertoar KST

03. 02.
22:00

KC UMMUS Koncert: Kezz

03. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing, repertoar KST

03. 02.
10:00;12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+, repertoar PZD

02. 02.
22:00

KC UMMUS Piano & vocal night

02. 02.
19:00

Narodna biblioteka Arheološka istraživanja na autoputu E-80 i E-75 (2015-2016), programi NBVK

01. 02.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast meridrepertoar KST

01. 02.
09:00

Crveni krst Velika zimska akcija: Budi davalac krvi

JANUAR

31. 01.
19:00

SKC Promocija knjige: Mrtav ’ladan i bez noge - Milorad Milinković, programi SKC

31. 01.
18:30

Narodna biblioteka Čarapokradice - češki animirani film, programi NBVK

31. 01.
18:00

Pozorište za decu Uspavana lepotica 3+ - repertoar PZD

30. 01.
20:00

Druga kragujevačka gimnazija Koncert Vojislava Spasića i AVIA Arhangeli sa gostima

30. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Pidžama za šestoro - repertoar KST

29. 01.
22:00

Kontakt galerija SKC Jazz Monday - Thrill seeking polymersprogrami SKC

29. 01.
19:00

Narodni muzej Koncert učenika gudačkog odseka - Muzička škola

27. 01.
22.00

KC UMMUS Koncert: Prljave sestre

27. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Četiri brata - repertoar KST

27. 01
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Dunav, 16. kolo KLS

27. 01.
12:00

Pozorište za decu Crvenkapa i zbunjeni vuk 4+ - repertoar PZD

27. 01.
12:00

Sala Politehničke škole Košarka (m): KKK Radnički-Sport’s world star, 14. kolo Kadetske LS

27. 01.
12.00

Univerzitetska galerija Svetosavska akademija

27. 01.
10:00

Univerzitetska galerija Dani univerzitetske knjige, dan treći

26. 01.
22:00

Dom omladine Balašević tribute prvi put u Kragujevcu: Samo retki nađu retke

26. 01.
19:00

Hala Jezero Odbojka (m): Radnički-Novi Pazar, 14. kolo SLS

26. 01.
11:00

Univerzitetska galerija Dani univerzitetske knjige, dan drugi

25. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing (repriza) - repertoar KST

25. 01.
11:00

Univerzitetska galerija Dani univerzitetske knjige, dan prvi

24. 01.
20:00

Galerija SKC Predstavljanje romana: Gloriosa - Aleksandar Novaković
24. 01.
20:00
Galerija Narodnog muzeja Orkestar harmonika Kragujevac - promocija albuma "Pad Berlina"

24. 01.
18:00

Svečana sala PMF U susret Savindanu

24. 01.
18:00

Pozorište za decu Put po svetu na trotinetu 4+ - repertoar PZD

23. 01.
20:00

Galerija SKC Izložba "Tragovi" Luke Stoisavljevića, do 16. februara

23. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Džast merid - repertoar KST

22. 01.
21:30

KC UMMUS Jazz Monday: Otvaranje sezone 2018

22. 01.
20:00

Kontakt galerija SKC Ko to tamo peva - Vip Kinoteka u Kragujevcu

20. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Opet plače, al’ sad od sreće - repertoar KST

20. 01.
17:30

Hala Gordana Goca Bogojević Košarka (ž): Radnički 2016-Paraćin, 5. kolo JLS

20. 01.
10:00; 12:00

Pozorište za decu Šareno drvo 1+ - repertoar PZD

18. 01.
20:00

Knjaževsko-srpski teatar Boing, boing (premijera) - repertoar KST

18. 01.
20:00

Galerija Narodnog muzeja Koncert Anđele Bratić (flauta), Dragan Jovanović (klavir)

17. 01.
20:00

Galerijа Narodnog muzeja Duo ICstrings (Nemačka) - Convivium Musicum 17/18

17. 01.
18:00

Pozorište za decu Kroki i prijatelji 3+ - repertoar PZD

16. 01.
18:00

Univerzitetska galerija Izložba Zbirka umetničkih dela Univerziteta - do 15. februara

13. 01.
20:00

Kod krsta Doček pravoslavne Nove godine

13. 01
19:30

Hala Jezero Košarka (m): KKK Radnički-Tamiš, 14. kolo KLS: OBNOVIMO GIMNAZIJU!

13. 01.
12:00

Pozorište za decu Novogodišnja predstava: Čarobna noć - repertoar PZD

13. 01.
11-16:00

TC Roda Deca slave pravoslavnu Novu godinu

13. 01.
10:30

Prva kragujevačka gimnazija Donatorski doručak za Gimnaziju

09. 01.
18:00

Univerzitetska galerija Božićni koncert

07. 01.
12:00

Kod Krsta Prvo javno lomljenje česnice u Kragujevcu

02. 01.
22:00

KC UMMUS Gudački kvartet Friends

01. 01.
22:00

Dom omladine Koncert: Hornsman Coyote


Foto: Predrag Cile Mihailović 


Print Friendly and PDF

Komentara (0)



Dodaj komentar